Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem tego bloga playstation ostatnio i też miałem pytać, bo kompletnie się tego nie spodziewałem, ale na to właśnie wygląda. 

 

Sama gra wygląda porządnie, nawet bardzo. Szybkie to bardzo, sterowanie wygląda na mega responsywne, a i klimacik jest elegancki. No i będzie to idealna gra na krotsze partyjki, I like it.

 

A jak te macki wyglądaja w pewnym momencie tego trailera :obama:

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.01.2021 o 21:57, suteq napisał:

Jak oglądam gameplaye to bardzo mi to przypomina Control zwłaszcza jak postać zaczyna używać swoich mocy. Może być spoko tylko pytanie jak z grywalnością bo podobno mają tam być jakieś elementy rogalikowe? 

 

Tak 

 

Cytat

Returnal combines action with roguelike gameplay into a third-person shooter where players fight to survive a hostile planet that changes with every death. Players can switch instinctively between firing modes by using a single adaptive trigger and can get right back into the action after dying. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Niby lepiej dostać dopracowany tytuł ale i tak boli.

Mnie się tez nie pali, backlog taki jeszcze z PS4 ze no problemooo, choć mam nadzieje, ze dostaniemy jakiś większy eks od Sony w tym roku oprócz returnala Na nowego GOWa nie liczę ale
Horizone by siadło. Zapomniałem na smierć o Ratchecie czekam bardziej niż na horizone
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Donatello1991 napisał:

Gdyby nie Persona 5 Strikers to bym się wkur. Jednak i tak jest wku, bo to znaczy, że Ratchet jeszcze później wyjdzie. Katastrofa. GoW i GT7 na pewno nie ten rok.

Pewnie opóźniają by więcej konsol na rynku się pojawiło. Przeliczyli sobie ile muszą sprzedać tych gier by się zwróciło. 

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze liczę na to, ze ratchet wyjdzie przed returnalem. Nadzieje umiera ostatnia W GOW i GT7 tez nie wierze w tym roku, jeśli z GT7 będzie jak z każda ostatnia częścią to dostaniemy pod koniec generacji GT ale kończę off top.

Returnala miałem nie brać, ale się przekonałem. Żadna grę w którą grałem od HM mnie nie zawiodła. Tylko Alienation słabo ograne i ich ostatni tytuł nawet nie pamietam jak się zwał i go nie kupiłem (matterfall).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...