Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Cedric napisał:

A sam trailerek elegancki i czekam mocno, choć znowu wygląda mi niestety na kolejną wtopę sprzedażową Housemarque. :/ 

Czy ja wiem czy to będzie taka klapa finansowa? Póki co 1Q21 nie jest zbytnio zapełniony, dodatkowo jest to strzelanka tpp, więc też bardziej trafia do mainstreamu niż poprzednie tytuły HQ. No i jest to ex od sony, więc marketing mają zapewniony - tytuł na pewno będzie wystarczająco dobrze reklamowany.

 

Mnie ciekawi czy to będzie sprzedawane w cenie gry AAA - 80euro, czy jednak mniejszej? Chociaż i tak najbardziej liczę na jakiś bundle z konsolą :lapka:

 

edit: a dobra, na psstore jest już w cenie 340zł za standardową edycję :obama: w takim razie jeszcze bardziej liczę na pakiet z ps5 w dobrej cenie...

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Ok, wersja Deluxe raczej odpada, bo oferuje jedynie awatary i OST.

Cytat

Cyfrowa Edycja Specjalna zawiera wczesny dostęp do przedmiotów w grze, które normalnie można zdobyć w trakcie postępów w historii.*

Cyfrowa Edycja Specjalna zawiera:
Returnal™.
Broń: Miotacz elektroprętów.*
Broń: Pustkostrzał.*
1 stymulator refleksu.*
1 artefakt: pulsująca masa.*
1 dawka adrenaliny.*
Awatary PSN na PS5™.
Cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Obstawiam pełną cenę niestety. Co do sprzedaży to na bank sprzeda się lepiej niż wcześniejsze tytuły HMQ, ale czy na tyle dobrze żeby mówić o sukcesie to się okaże.


Ja się chętnie do tego sukcesu dołożę na premierę, z dwóch powodów. Pierwszy to sam klimat gry, który mi bardzo pasuje. Drugi to kredyt zaufania, który HS sobie u mnie wyrobili.

Odnośnik do komentarza

Jak cyfra 339 to jest szansa ze pudelko bedzie mozna ponizej 300zl znalezc. A to tylko na ps5 czy ps4 tez? No i ciekawe co z Ratchetem, czy wcisna jeszcze przed returnalem czy dopiero po. Bo gt7 to raczej obsuwa na druga polowe roku.

 

Tak czy inaczej wlatuje day one bo mam potrzebe next genowych doswiadczen

Odnośnik do komentarza

Niby lubię ich gry(kozacka muza i arkejdowy feeling), ale w większości są dla mnie za trudne, więc gdzieś tam się zawsze odbijam pod koniec.

Star Dust nie ogarniam, Matterfall dosyć skomplikowane sterowanie plus ciężki ostatni boss, w Alienation sekretny poziom, i to samo końcówka(nie mówiąc o ukrytym poziomie i bossie) z Nex Machina, po którym twórcy pisali ARCADE IS DEAD.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się gameplay bo przypomina bardzo Nex Machine tylko po prostu teraz całość jest w widoku TPP, ale trochę gryzie mi się ta otoczka przypominająca Death Stranding z lekkim wpływem filmów Nolana (Interstellar, czasowy loop) z tymi wszystkimi orbami na ekranie, które są kolorowe i pasują do ich poprzednich gier, tutaj jakby mniej. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie Bluepoint i HM robią tylko gry dla PlayStation od paru już lat, były wcześniej plotki gdy Ryan mówił o studiach, że te 2 mogą dołączyć do SIE.

 

That Returnal is an exclusive title is not too surprising given Housemarque’s existing relationship with PlayStation, and although the developer has produced games for other consoles, Returnal being put under the PlayStation Studios banner certainly raises the question of whether Housemarque is being lined up to become a first party studio. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.