Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gierkę śledziłem od premiery, zakupiłem dwa dni temu i nie zaluje.. W 14 godzin zajęło mi, żeby przejść przez wszystkie biomy i zobaczyć napisy końcowe. Z tego co gdzieś widziałem, to jest jeszcze jakieś ukryte zakończenie? Mógłby ktoś cos podpowiedzieć czy jest sens kontynuować grać dalej? Jak wejść do biomu 1-3? Dziękuje z góry ! 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie update'u:

- wstrzymanie cyklu działa i chyba kolega rzucił na mnie klątwę bo gra mi się zawiesiła... i nagle się okazało że po włączeniu ponownie zapamiętało mi cykl i zacząłem od tego samego momentu,

- photo mode działa i można nareszcie przyjrzeć się Selene, broniom (!) i przeciwnikom,

- chyba rośliny w biomie 1 i 4 któe dotąd były fioletowe nabrały też kolorów pomarańczowych.

 

Zrobiłem sobie run 4-6 i ta gra jest nieśmiertelna, miałem z 6 nowych komnat w grze. To plus ciągłe zmiany układów, przeciwników, rozstawu skrzyń powoduje ze ciągle się gra jakby to było pierwsze przejście.

10/10 nieprzerwanie.

Odnośnik do komentarza

Jak wiesz który to rób speedruny. Obstawiam, że jeden z dwóch, albo pokój z filarem albo orbem, pierwszy jest zawsze w pierwszym poziomie świątyni, drugi w drugim. Obejrzyj filmik na YT, jak zlokalizujesz który to wtedy można się skupić na jak najszybszym sprawdzaniu pomieszczeń.

Odnośnik do komentarza

No właśnie trzeba będzie przeanalizować który to nie wpadł, trochę trudno będzie, bo jednak jest tego aż 20.Coś spierdzielili z tym biomem, wiem że inni też mieli z tym problem. Teraz to nie wiem, czy nie lepiej grę, od nowa instalować przechodzić po raz 3 i robić screena z każdego szyfru i  potem szukać  tego brakującego pokoju.:obama:

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Mecenas napisał:

Teraz to nie wiem, czy nie lepiej grę, od nowa instalować przechodzić po raz 3 i robić screena z każdego szyfru i  potem szukać  tego brakującego pokoju.

Obejrzyj filmik, jak nie wyłapiesz którego pokoju ci brakuje to zrób pełny run w B2. Potem speedrun, bo już będziesz wiedział gdzie byłeś itp. Całość nie powinna zająć więcej niż 5 minut.

Zwróć uwagę na dwa ostatnie pokoje w filmiku, one są najbardziej upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mecenas napisał:

No właśnie trzeba będzie przeanalizować który to nie wpadł, trochę trudno będzie, bo jednak jest tego aż 20.Coś spierdzielili z tym biomem, wiem że inni też mieli z tym problem. Teraz to nie wiem, czy nie lepiej grę, od nowa instalować przechodzić po raz 3 i robić screena z każdego szyfru i  potem szukać  tego brakującego pokoju.:obama:


Ostatnie dwa szyfry, które zdobywałem to był biom 2 i 6. Oba wymagały pewnej ilości speedrunów bo oba należały do kategorii "very rare".
Obadaj sobie filmik na YT ze wszystkimi szyframi z biomu 2 tak jak radzą koledzy wyżej i skup się tylko na rzadki bo z pewnością brakuje Ci któregoś z nich.
Reinstal nic nie pomoże.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o kolejnym przechodzeniu gry. Zbieranie szyfrów to czysty speedruning, biom 2 zajmuje kilka minut.

Odnośnik do komentarza

@FiguśThx o to musi być ten  z 2 filmiku :obama: bo znam większość lokacji na pamięć, a w tym to nie byłem raczej.

Cytat

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o kolejnym przechodzeniu gry.

Przechodziłem gre po raz 2 na nowym sejwie, bo miałem dość  szukania, zresztą wyszedł patch to myślałem, że losowość będzie lepsza w tym biomie (niestety nie) :P

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

Wszystkie mozliwe traity w 3 broniach na 100. Dread swietny ale trzeba uwazac z dronami. 

W B6 farmiłeś? Ja chciałem je podlevelować, ale już mnie coś strzelało jak kolejny raz miałem trait na pierwszym poziomie gdy już miałem postęp na lvl 2 czy 3.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Jak masz trait na drugim czy trzecim poziomie to i tak możesz znaleźć broń z tym traitem na lvl 1, i to mnie strasznie wkurzało, że miałem przykładowo Rising Pitch na 50% lvl 3, a i tak znajdowałem go na broni na lvl 1 albo 2.

Aha kumam, jeszcze ten problem mnie nie dotknął ponieważ ciągle w skrzynkach i po wrogach dostaję broń która ma coś do odkrycia więc jeszcze nie latam i nie szukam danego typu broni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...