Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, a ogólnie ta gra trudniejsza niż Dark Souls? Czy prostsza tylko nie ma systemu zapisów etc? Dostałem z konsolą grę i nie wiem czy odpakowywać czy zamienić na coś innego;) Mam ok 2-3h godzin grania dziennie, może ktoś naświetli czy się opłaca:) Po gamepleyu widze podobieństwa do Nier Automata która uwielbiam (No te wszystkie omijanie pocisków wyłuszczanych przez wrogów etc). No tylko tam mogłem sobie zapisać grę i kontynuować np. 3 dni później;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dla mnie latwiejsza bo przeszedłem, a DS odpuściłem kiedyś na wieki i juz nie wracałem xD Podobieństwa do NieRa słuszne, obie gry polegają mocno na bullet hell i unikaniu miliarda świecidełek. Gameplay jest solidny, responsywny i ultra przyjemny, jednak gra potrafi sfrustrować.

 

Imho warto zagrac bo poza pifpafem ma fajnie wyjasnioną fabułę.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Vins3nt napisał:

Hej, a ogólnie ta gra trudniejsza niż Dark Souls? Czy prostsza tylko nie ma systemu zapisów etc? Dostałem z konsolą grę i nie wiem czy odpakowywać czy zamienić na coś innego;) Mam ok 2-3h godzin grania dziennie, może ktoś naświetli czy się opłaca:) Po gamepleyu widze podobieństwa do Nier Automata która uwielbiam (No te wszystkie omijanie pocisków wyłuszczanych przez wrogów etc). No tylko tam mogłem sobie zapisać grę i kontynuować np. 3 dni później;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dla mnie trudniejsza. Przede wszystkim dlatego, że błędy znacznie więcej kosztują, rzadziej podchodzisz do bossow i znacznie dłuższa droga do nich. Każda śmierć boli bardziej :(

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Vins3nt napisał:

Hej, a ogólnie ta gra trudniejsza niż Dark Souls? Czy prostsza tylko nie ma systemu zapisów etc? Dostałem z konsolą grę i nie wiem czy odpakowywać czy zamienić na coś innego;) Mam ok 2-3h godzin grania dziennie, może ktoś naświetli czy się opłaca:) Po gamepleyu widze podobieństwa do Nier Automata która uwielbiam (No te wszystkie omijanie pocisków wyłuszczanych przez wrogów etc). No tylko tam mogłem sobie zapisać grę i kontynuować np. 3 dni później;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trudniejsza, ale tak samo sprawiedliwa. Wyuczenie ruchów przeciwników/bossów to podstawa. 

Odnośnik do komentarza

Nijak niestety. Wylaczenie gry = restart runu. Tylko standby mode i najlepiej wylaczenie autoaktualizacji firmware.

 

A z tym poziomem trudności mnie zaskoczyliście, bo mimo że trochę pokląłem pod nosem to Returnala skończyłem. W DS1 rzucilem w koncu padem i więcej nie włączyłem, a jak widac ogolnie jestem każulem w zręcznościówki.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

Ustawić konsole w czuwaniu wcześniej wyłączając automatyczne aktualizacje, modlić się żeby korków nie wywaliło :kaz:

:pechowiec:

 

Mam dobrego runa ok 4h, jestem pierwszy raz w życiu w b6 (gdzieś przed bossem) i musiałem grę zostawic i jechać po młodego do przedszkola... teraz dopiero ruszę jak pójdzie spać. Boję się wyłączyć konsole więc zostawiłem na pausie...

 

A wszystko idzie idealnie, moja ulubiona broń miotacz prądów z max dmg, 2 duże fiolki do leczenia, dużo zdrowia i ciekawe perki... 

 

Jak korki walną to się mega zdołuje :0

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, stoodio napisał:

Czemu tak?

 

A czemu nie? Tryb standby to dla mnie domyslna opcja na "wylaczanie" konsoli odkąd pamietam (PS4 included). Gra potem jest od razu wznawiana.

 

Tak samo mam z każdym urzadzeniem elektrycznym, laptopem itp. Nie czaje pytania xd

 

edit

jeśli patrzec na zuzycie energii to znalazłem artykuł mówiący, ze w power off zjada więcej niz w hibernacji :dynia:https://www.world-today-news.com/incredible-ps5-consumes-more-power-when-turned-off-than-in-standby-e-10-a-year-to-keep-it-off/

 

Ale traktuje to jako gównonews z Googla.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem jeszcze jak trzeba gdzieś wyskoczyć, ewentualnie co chwilę odchodzi się od konsoli. Ja włączam sobie po 21 na te dwie godzinki, to chyba by familia pierdolca otrzymała od tego pomarańczowego światełka przez cały dzień XD

Poza tym mam złe doświadczenia po PS4, bo nierzadko odpalenie tego rest mode'a po dłuższym zastaniu trwało dłużej niż uruchomienie konsoli. Ni to wygoda ni oszczędność - stąd pytanie.

Ten artykuł naprawdę mocny - centuś max lvl.

 

Z innej beczki. Miałem podłego buga - w trzecim biomie po wejściu w teleportacyjne wrota nie mogłem wrócić. Zamknięte na amen :dafuq:

 

Odnośnik do komentarza

No ale wciąż? Dlaczego nie? Chyba po to, to jest żeby z tego korzystać? Telewizor od gniazdka odłączacie czy jednak w standby? Nie rozumiem w ogóle ździwienia. Też korzystam ze standby mimo tego, że konsole włączam raz na 3 dni. Odpala się w 7 sekund a gra jest włączona dokładnie tam gdzie skończyłem. Nawet się na dash konsoli nie patrzę, tylko od razu mam włączoną grę. Switch to już w ogóle bajka, klikasz power i masz włączoną grę tam gdzie ją zostawiłeś.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to brałem takie rzeczy z przymrużeniem oka, ale jak zobaczyłem że kuzyn jak idzie do pracy wyłącza z gniazdka wszystko wraz z routerem to nie powiem lekkie XD

Obecne konsole tak szybko startują, że czy wyłączysz normalnie czy dasz w tryb czuwania to jeden uj. Ale z gniazdka zawsze TV czy konsole? Po uj. Nawet chyba w OLEDach jest zalecane, żeby tego nie robić.

Odnośnik do komentarza

Światełko mi nie przeszkadza (ale moze faktycznie Sony mogloby dac opcję jego zmniejszenia, albo tylko czerwona kropka jak w TV), a wiekszego pierdolca bym dostał za kazdym razem wlaczajac konsolę, potem grę, przechodził przez 5 plansz powitalnych z logosami firm, intro, skip, menu, load game... (akurat returnal ma tego mniej, ale dałem przykład).

 

A tak wciskam button na padzie i 5 sekund pozniej mam miejsce w ktorym skonczylem. Myslalem, ze to raczej standardowy tryb do pozostawiania konsoli w gotowosci, ale w sumie nie moja sprawa więc kazdy uzywa jak chce.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Donatello1991 napisał:

ale jak zobaczyłem że kuzyn jak idzie do pracy wyłącza z gniazdka wszystko wraz z routerem to nie powiem lekkie XD

 

Latem w sezonie burzowym zawsze tak robię, wszystko oprócz lodówki leci z gniazdka, w tym roku konsola i router mi poszły bo telefonicznego przewodu nie odłączyłem :rayos:

Odnośnik do komentarza
Hola, hola - telewizor nie świeci ci jak psu jajca. Po co od razu wtyczka - jest jeszcze opcja turn off (z której to korzystam), a na pilocie mam przycisk do wyłączenia TV.
Zaskoczę cię może, ale ten przycisk na pilocie to standby, a nie turn off. Telewizor zawsze jest w trybie standby, jak i setki innych sprzętów.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...