Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Poważnie kolego, co 1-2 strony jest dokładnie to samo pytanie i szczegółowe odpowiedzi.

Wczoraj przeleciałem na raz całość z każdym bossem, ze zmian zauważyłem że największe syfiony uzupełniają teraz całą energię, zielone łóżka chyba uzupełniają jej mniej, natomiast czerwone pociski od wrogów w 6 biomie nadal nakładają zniszczenia. Nie zauważyłem by gra była jakoś łatwiejsza, nadal kwestia układu plansz i tego ile wśród nich będzie z robocikami :D a, parę rzeczy mnie zdziwiło, odkryłem nowy przedmiot, a wg. gry i internetu wszystko miałem odkryte (dodali coś?), kostki pokazuje mi że zebrałem 17 a przecież zebrałem z 2 miesiące temu wszystkie, progres w pokonaniu bossów pokazuje mi u niektórych 0% mimo pokonania ich np. 7 razy, i znowu pokazuje mi 19/20 odnalezionych hieroglifów w 2 biomie. Coś się popierniczyło.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie pytań o przedmioty i procenty to

39 minut temu, Rtooj napisał:

Poważnie kolego, co 1-2 strony jest dokładnie to samo pytanie i szczegółowe odpowiedzi.

sprawdź poprzednie posty :P

 

Spoiler

Nie wszystkie przedmioty są w bazie, np nie ma augmentów stroju. A procent się zeruje na każdym levelu, np bossowie mają 1, 2 i 7 killi, każdy poziom się zacznie od 0%.

 

Odnośnik do komentarza

Jest suspend w końcu XD

 

Patch 2.0 is now live.

Reminder that if you have the automatic updates turned on, the game will close while in rest mode in order to install the update.

New features:

  • Suspend Cycle - Pause the cycle and resume your run later!

  • Photo Mode - Capture the bullet-hell action or the dark beauty of Atropos; compose your shot, apply your favorite filters, and share with the world!

This update also includes numerous bug fixes and quality-of-life improvements.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Rtooj napisał:

Jak dobrze że suspend to nie save, zamknęli usta narzekaczom na rest mode, a zachowali hardcorowość.

Photo mode zaraz wypróbuję, ale szkoda ze jednak nie dali nawet strojów nowych.

 

Gdzies ten suspend się chyba zapisuje, więc pewnie można będzie wgrać aktualny plik z sejwem gry do clouda (np. tuz przed bossem) i go sobie przywracać z kopii :geek: No ale to było wiadome, że kto chce exploitowac, to jego brocha.

 

Chyba ze inaczej to rozwiązali, nie czytałem szczegółów.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Red_ napisał:

 

Gdzies ten suspend się chyba zapisuje, więc pewnie można będzie wgrać aktualny plik z sejwem gry do clouda (np. tuz przed bossem) i go sobie przywracać z kopii :geek: No ale to było wiadome, że kto chce exploitowac, to jego brocha.

 

Chyba ze inaczej to rozwiązali, nie czytałem szczegółów.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to tego twita od niejakiego Nibela czytalem. Zapisuje się suspend i kasuje po kontynuowaniu. Ale gdzies fizycznie ten suspend musi byc na dysku zachowany. Jeśli w pliku konfiguracyjnym/sejwie to można go wgrać do chmury i zapewne przywracać tę kopię do woli. Just sayin.

 

edit

o dzieki, tego nie widzialem, to wyjaśnia xD Ciekawe ciekawe, ze coś się zapisuje na dysku a jednocześnie nie daje możliwości uzytkownikowi na skopiowanie. Dobre rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...