Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

No modele stroju, broni czy przeciwników wyglądają bardzo dobrze, na statycznych screenach z rozgrywki to niestety się tego nie uświadczy. Każda gra HMQ wygląda pięknie w ruchu z uwagi na mnogą ilość dodatkowych efektów. Szkoda, że tak późno tryb foto został dodany, bo niektóre zdjęcia prezentują się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio łaziłem sobie po statku i nie dość że na ścianach są efekty świetlne to jeszcze jest całkiem niezłe odbicie w czajniku obok łóżka ;] Podobnie jak spojrzałem na te czerwone punkty świetlne we wrotach do bossów biom 1 i 6, trochę się tam dzieje, podobnie jak wnętrzne roślin. Dużo tutaj jest poukrywane, zniszczyło mnie jak gościu przyzoomował rakietę dronów:

obraz.png.8f29f38680f891c7933f3edf327f8bda.png

Odnośnik do komentarza

Od paru dni gram w tą gierkę i z jednej strony nie mogę się od tego oderwać a  z drugiej nienawidzę tej gry za każdym razem jak wypada mi jakiś loot z dupy albo ginę w kretyński sposób.

Dziś pokonałem drugiego bossa, niestety trzeci mnie z planszy zmiótł.

Teraz pytanie,czy trzeba oczyścić całe 3 biomy aby zaatakować 3 bossa?

Mam na myśli czy można iść z pierwszego odrazu na 3 czy to jest samobójstwo i zaleca się takim januszom jak ja wyfarmic, uzbroić się i dopiero atakować?

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Teraz pytanie,czy trzeba oczyścić całe 3 biomy aby zaatakować 3 bossa?

Mam na myśli czy można iść z pierwszego odrazu na 3 czy to jest samobójstwo i zaleca się takim januszom jak ja wyfarmic, uzbroić się i dopiero atakować?

 

Możesz iść bezpośrednio z 1 do 3 biomu, ale może być ciężko ja zawsze pierwszy biom na szybko robiłem żeby chociaż lepszą broń zdobyć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Od paru dni gram w tą gierkę i z jednej strony nie mogę się od tego oderwać a  z drugiej nienawidzę tej gry za każdym razem jak wypada mi jakiś loot z dupy albo ginę w kretyński sposób.

Dziś pokonałem drugiego bossa, niestety trzeci mnie z planszy zmiótł.

Teraz pytanie,czy trzeba oczyścić całe 3 biomy aby zaatakować 3 bossa?

Mam na myśli czy można iść z pierwszego odrazu na 3 czy to jest samobójstwo i zaleca się takim januszom jak ja wyfarmic, uzbroić się i dopiero atakować?

 

Czyszczenie pierwszego i drugiego mocno zalecane, będzie łatwiej, przyjemniej i potrenujesz trochę. Trenowanie przede wszystkim podczas walk z teleportującymi się mocno  wskazane bo w przyszłości będą jeszcze wredniejsi.

Ja za to zacząłem mieć od tej gry już mroczki i lekką depresję więc odkładam znowu na miesiąc. Nie że brakuje NPC sprzedającym broń na każdym rogu i jakiegoś miasteczka, ale potrzeba mi czegoś bardziej pozytywnego. Komunikat "opuszczasz Heliosa" czasami daje po czaszce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wróciłem do gry i farmię te traity jak tylko jest okazja. Sesje po 4 godziny w takim przypadku to norma, no bo jedyny sensowny sposób to w B6 i zabijanie w kółko Anomosów, a to wiąże się backtrackingiem, no bo tylko jeden naraz można ulepszać. I nawet w takim przypadku zajmuje to strasznie długo, no bo traitów jest od groma. No i brakuje wyższego poziomu trudności i innego skalowania we wcześniejszych biomach, żeby potem te ulepszenia należycie wykorzystać.

Przykładowy kill ostatniego bossa przy użyciu dopakowane pistoletu (ale nie całkowicie), walka zaczyna się w 0:53, broń i staty na koniec.

Spoiler

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wrzuć następnym razem, bo jestem ciekaw.

 

W dniu 21.09.2021 o 09:52, Square napisał:

Ale trafiłem na ciekawy błąd, wyrzutnia po którymś tam podniesieniu z ziemi miała ukryte perki, więc zamiast z 3 (2) to miałem aktywnych 5 (4).

Ten błąd miałem już łącznie trzy razy (może i więcej, ale tyle razy wyłapałem), zawsze w B4, ale nie wiem co go powoduje. Ostatnio trafiło się na Spluwaczu (Szybki Spluwacz jako ukryty) i Nosiciel Bólu (Czwarty Odłamek).

Odnośnik do komentarza

Najlepsza gra na PS5 w jaką grałem od premiery. Przeszedłem jak na razie 4 razy, true ending zrobiony i ciągle chce się grać. Początki były ciężkie i nie wierzyłem, że w ogóle uda mi się ukończyć ale za bardzo gameplay i setting siadł żeby się poddać. Pozazdrościć każdemu, kto tę grę ma jeszcze przed sobą.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...