Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, ale headset który wymieniłem wcześniej to jest 3.5 stówki naprawdę wyśmienitego sprzętu do pracy, który gra naprawdę dobrze w przypadku standardowego audio z gier i muzyki (a tu słuchawek miałem sporo). Widocznie 3D Audio w Returnalu wymaga przynajmniej dedykowanego sprzętu i to nie jakiś Trustów tylko przynajmniej markowego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, jest rozwiązanie - przełączyłem się na Audiotechniki, skonfigurowałem ponownie audio 3D i jest kolosalna różnica. Zatrzymałem się w jaskini i strzeliłem serią strzałów odbijających się od powierzchni. Dzwięk na Plantfornicsach jest w tym przypadku płaski, ale o mamusiu, AT pokazały o co chodzi. Od góry do dołu (tak, słuchać to) dzwięk jest wyraźny na całym odcinku jaki pokonuje pocisk. Kur,cze zaczyna to mieć ręcę i nogi, aż mi głupio. Dzięki wszystkim za pomoc. <3

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, WisnieR napisał:

@Paolo de Vesir cieszymy się razem z Tobą bo zabraliśmy Ci jeden z nowych argumentów do CW xD

 

Jak na kogoś kto jest tu od 2004 chyba nie wiesz jak działa CW. :pawel: No ale dziękówka mordziu. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Scenariusz do CW - jebane melepety z Sony nie potrafią w 3d i tylko wybiórcze słuchawki działają a miały działać wszystkie! 

Koniec offtopu ;)

 

Ale mam pytanko- widziałem ostatnio promke na xh4000 nauszne od Sony i pytanie czy mając Pulse 3d warto się doinwestować bardziej czy wielkiej różnicy już raczej nie poczuję?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, genjuro napisał:

mam gre i pierwszy boss kopie mi dupsko. Fantastyczny klimat i ogólnie system strzelania. Jak na razie to zbieram wszystkie znajdźki które znajduję. Nie wiem za którym razem zabiję pierwszego bossa, ale jeszcze rage quit mnie nie dopada...jakieś rady?

 

Idź na bossa ze świadomością ze zginiesz i zamiast strzelać obserwuj jego ruchy i naucz się ich unikać, ja kto zrobisz to później dołożysz do tego strzelanie ;]

Mi to pomogło z drugim. Pozostali pękli za pierwszym razem, w grze minibossowie i drony są trudniejsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Broń i traity mają większe znaczenie niż jej poziom. Np. pistolet z rakietami na poz.1 sprawdzi się lepiej niż pistolet na poz.4 z czymś innym. Grunt to właśnie nie poddawać się, bo każdy kolejny run i próba pokonania bossa nauczą ruchów itp. Jeżeli nie byłeś to idź do domu aby odblokować figurkę astronauty. Sylfion zamienia się w żywicę jak masz pełne zdrowie, przydatne jak chcesz zwiększyć pasek. Jak czujesz się na siłach to warto zrobić Challenge Room, bo można sporo przedmiotów dostać.

Apteczka odnawia 50 punktów zdrowia, duża apteczka odnawia zawsze 85% twojego maksymalnego zdrowia, to w sumie info na później.

 

@down a to akurat święta racja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

Właśnie pamiętam, że 30%, ale to było dawno temu, Zegarka chyba nigdy nie użyłem. Ogólnie nie wiem po co zostawili oba przedmioty, skoro można mieć tylko jedną sztukę z tym samym efektem.

Jesteś pewien? Wydaje mi się ze miałem oba naraz.

1 minutę temu, Figuś napisał:

Astronauta na pewno nie dawał 100% życia, jak robiłem fabułę przy premierze przywracał w okolicach 70% co dobrze widać na time stampie z mojej walki

  Ukryj zawartość

 

 

No fakt, ale jednak bliżej pełnego paska niż zera. Jako weteran gry tak dawno nie zginąłem że nie pamiętałem ;]

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Najgorzej jak idzie się na luzaku na nowego bossa z myślą o nauce patternow, potencjalnym zginięciu, a tu nagle okazuje się, że wchodzi perfekcyjny flow od początku i jest szansa wygrać, przy drugiej fazie zaczyna się turbo stres a potem paniczne wpadanie w kazdy laserek i śmierć z ragem xd

 

 

O, to ja przy drugim bossie. :lapka:

 

Właśnie padłem, za pierwszym podejściem zszedł na 1/2 ostatniego paska żyćka, nawet zły nie jestem. Tylko jednak długie to są runy teraz, bo pierwszy boss jest niemalże na wyciągnięcie ręki, a do drugiego długa jest droga. :/

 

no i w końcu tutaj rozumiem o co cho z tym 3D audio, ale jak ktoś mi.powie, że przy wiekszej ilości bliskich sobie wrogów to coś więcej niż bajer to zwyję xd

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info, sprawdzę. :lapka: Chciałem jeszcze dodać, że niesamowicie budują atmosferę te audiologi oraz runiczne zapisy na ścianach przez co gra robi coś co potrafi niewiele tytułów - intryguje. No tak jak myślałem, gra siadła mi jak 150. Ten rok obfituje w mnóstwo dobrego softu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...