Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sajmon34 napisał:

Ten kufa 3 biom to jest jakas masakra. Na razie resztkami sil udalo sie dojsc do mostu a potem znowu gleba. 

 

Też miałem najwięcej problemów z 3 biomem ale w końcu udało się. W moim przypadku sprawdziło się całkowita eksploracja biomu 1, biom 2 do portalu i później 3 częściowo gdy most był otwarty czyli tak jak mi radziły różne osoby tutaj na forum i to pomogło bo byłem już bliski porzucenia gry. Warto przebrnąć, bo później jest coraz ciekawiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Tak

Nie wiem po co usuwałeś w ogóle sejw z konsoli, skoro nie zrobiłeś backupu.

 

2 godziny temu, sajmon34 napisał:

Ten kufa 3 biom to jest jakas masakra. Na razie resztkami sil udalo sie dojsc do mostu a potem znowu gleba. 

Jak odblokowałeś most to wieża nie powinna ci sprawić problemów.

Odnośnik do komentarza

Kilkanaście minut temu wpadła :platinum:. Czas na zdobycie to trochę ponad 40 godzin.

Jestem zauroczony tą grą i w sumie nie spodziewałem się, że tak mi ona podejdzie. Zapewne jest to spowodowane płynną rozgrywką i super responsywnym sterowaniem. Design lokacji robi niesamowite wrażenie, a poziom trudności nie jest taki straszny - w szczególności jak się idzie od początku i pozbiera artefakty dające ekstra ochronę, obrażenia broni i podbije HP. :) Dla mnie to pozytywna niespodzianka 2021 roku.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2022 o 10:32, Zajcik napisał:

Jestem nakręcony na te gierkę odkąd wprowadzono suspended cycle, jednak spotkałem się z różnymi dziwnymi opiniami i mam pytanko.


Na konsoli gram głównie w sesjach po 0,5-1h, bo na więcej nie mam czasu. Czy jest sens podchodzić w ogóle do tej gry przy takim układzie? 

Tez mialem takie wątpliwości. 

Na szczescie wyssane z palca. 

Godzinka w zupelnosci wystarcza. 

 

Fun z gry jest masakryczny. 

 

Edit 11.01

Kuźwa ale mnie wciągnęło. Jprdl

jak za czasow Bloodborne.

W 5 biomie siedze. I to myslenie - jeszcze jeden run i koncze :)

A tu ni huhu. 

Edytowane przez sajmon34
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, messer88 napisał:

Niee wygląda że będę musiał sobie zakupić drugiego żeby nie siedzieć z kablami. 

Padł całkowicie, czy wyskoczył tylko komunikat o słabej baterii? Jak to drugie to spokojnie bo masz jeszcze którąś godzinę grania, bo sony przy którejś aktualizacji namieszało i ten komunikat dużo za wcześnie wyskakuje

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, sajmon34 napisał:
  Ukryj zawartość

W 5 biomie nie ma bossa? 

Zdobylem usprawnienie do wody. Wskoczylem w dziure i to jest 6 biom? 

Ta kurwa jebana miniboss

  Ukryj zawartość

Taka wielka kałamarnica :)

chyba 6 biomie to jest jakas przeginka. Jestem na 2 hity :( Jakies porady? 

Ja jak tam wbijałem to szukałem dodatku w broni wiązka laserowa czy jakoś tak. Kasowała wszystko i wszystkich xd ogółem to po kilku wizytach najlepiej próbować przebiec i już. Mi ten miniboss za drugim razem padł. 

5 biom 

Spoiler

Nie ma bossa

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sajmon34 napisał:
  Ukryj zawartość

W 5 biomie nie ma bossa? 

Zdobylem usprawnienie do wody. Wskoczylem w dziure i to jest 6 biom? 

Ta kurwa jebana miniboss

  Ukryj zawartość

Taka wielka kałamarnica pod koniec :)

chyba 6 biomie to jest jakas przeginka. Jestem na 2 hity :( Jakies porady? 

Linka link linka, trzymaj duży dystans i strzelaj. Faktem jest że on jako jedyny jest w stanie szybko doskoczyć, ale jak się jest wystarczająco daleko to masz go na patelni. Trzeba być w ruchu ale nie obok niego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...