Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

1,5 roku temu na serio zastanawiałem się czy brać 5 czy X'a. No bo multiplatformy będą te same, wiem, exy robią różnicę. Dużym "za" była wsteczna, ale... Ale jak zobaczyłem pierwsze wzmianki o Returnalu, jakieś zajawki to już wiedziałem jaka konsola pojawi się w domu (akurat blisko moich urodzin, no to musiał być jakiś znak, normalnie boska interwencja).

 

Oczywiście gra nie jest idealna. Nie ma score attack mode :whyyy:

Przeszedłem, ale teraz czekam z platynką na jakieś dlc. 

Odnośnik do komentarza

Masakra, jak ja zobaczyłem drugi biom, bo miałem flashback z drugiego aktu w D2 i od razu opadł. Jednak gameplay loop tak dobry, że się przemogłem i nie żałuje ani chwili. :banderas:Ten tytuł to perła na skalę generacji i takich gier właśnie chce w moim życiu, absolutny majstersztyk.

 

Swoja droga dzisiaj patrzyłem ma zegar w konsoli, 33h i dopiero trzeci akt. Kiedy to minęło? <3

Odnośnik do komentarza

No ja chcialem dzis speedowac zeby zobaczyc true ending i 3 podejscia lipa :) 6 biom nie do ogarniecia. 

Teraz jestem na 1 glebokosci z figurka i 3 apteczkami

Cykl wstrzymany przed spadnieciem w 2 glebokosc. Kurwa jak sobie pomysle spadac tam i szukac wyjscia w podskokach :)Speedrun to nie dla mnie. Metodyczne granie w 6 biomie wymagane.

IMG_20220117_201955.jpg

 

IMG_20220117_201926.jpg

IMG_20220117_201941.jpg

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Odpalam Returnala żeby dozbierać brakujące glify, mówię sobie "dobra, lecę na pałę do przodu bez celebrowania". W 2 pokoju już skręcam w niebieskie drzwi w pierwszym biomie, potem kolejne, patrzę na zegar 40 minut poszło, a miał  być speedrun po znajdźki :dunno:.

 

Tak wyśmienitego gameplayu i feelingu strzelania/movementu nie było już od dawna, ta gra to prawdziwa petarda.

 

Przy okazji próbowałem grać bez słuchawek. No nie da się, to jest jak pójście na koncert z zatkanymi uszami, kompletnie bez sensu.

 

GOTY jak w mordę szczelił.

 

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza



No ja chcialem dzis speedowac zeby zobaczyc true ending i 3 podejscia lipa  6 biom nie do ogarniecia. 
Teraz jestem na 1 glebokosci z figurka i 3 apteczkami
Cykl wstrzymany przed spadnieciem w 2 glebokosc. (pipi)a jak sobie pomysle spadac tam i szukac wyjscia w podskokach Speedrun to nie dla mnie. Metodyczne granie w 6 biomie wymagane.


Widzę, że kolega też śmiga z miotaczem elektroprętów :-) Ja tylko za tą bronią się rozglądam, bo moby pękają od niej jak przejrzałe arbuzy, a bossowie nie stanowią wyzwania. Zasada jest taka - przyczepiasz i spier*alasz.


Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, messer88 napisał:

Zobaczyłem teraz na yt ten pierwszy fragment gdzie jest, to tam byłem jednak ale fragmentu tam nie było więc coś jest nie tak chyba. 

Jak domek bedzie zablokowany i nie ma słońc to musisz jakiegos bossa pyknac i dopiero atakowac domek albo w 4 albo w 1 biomie. 

Spoiler

Ostatni filmik z domku to ten gdzie zagladasz przez lunete jako dziecko. 

 

Potem dopiero zaczynasz szukac słońc 

 

 

 

Ja dzis zobaczylem true ending. Wielkie WTF? 

 

Kurwa spadajac na 2 glebokosc trafilem na zamkniety pokój od razu. Co stres byl. Hehe. A boss ofc za pierwszym. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...