Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

On ma w sumie dwa ataki tylko, atak łapą z bliska i różowe pociski z daleka. Jak widzisz animacje ataku łapą to zawsze bądź gotowy zrobić dash, nawet jeżeli myślisz, że jest za daleko i nie dosięgnie cię. Różowe pociski mogą spowodować uszkodzenie stroju, nie są trudne do wyminięcia i zwykle wypuszcza je trzy razy, więc np pierwszą falę wymijasz dashem, potem skok, potem np znowu dash.

Spaczona wersja dodatkowo ma w standardzie filetowe promienie, tutaj zależy od typu więc albo po prostu nie stać w miejscu jak atakują z góry, albo skakać i zmieniać dystans jeżeli lasery atakują z obu stron.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

Linka link linka, trzymaj duży dystans i strzelaj. Faktem jest że on jako jedyny jest w stanie szybko doskoczyć, ale jak się jest wystarczająco daleko to masz go na patelni. Trzeba być w ruchu ale nie obok niego.

Ja trafilem juz chyba z 5 raz na arene bez linek. Tylko 4 slupy do chowania. 

 

@Square

 

Dzieki. Dzis kolejne próby. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, messer88 napisał:

Koorwa ale to dobre. Biją mnie jakieś nietoperze ale kozak. Dla tej gry warto plejkę kupić. 
 

te takie czerwone pnącza to czym się rozwala?

 

Też tak teraz sądzę ze dla tej gierki warto kupic plejke. A pomyśleć że balem sie kupic gierke :) Jeszcze jedno bym dodał - ta gra wymaga sluchawek!!!. Bez nich traci sie 70%  immersji. 

 

Na razie lataj gdzie sie da i testuj. Wszystko z czasem odkryjesz. 

 

Ps

Kuzwa jeszcze 2h pracy i gierka czeka :)

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, cotek napisał:

Kurna te nietoperki z 1 biomu, najbardziej chyba wkurwiajace dla mnie zaraz po dronach xD Jak widzę, że w pierwszym lub drugim pomieszczeniu 1 biomu mi spamuje nietoperki to restartuje cykl xD

 

Mi kuhwy te Orphan of Kos z Bloodborna (kto gral ten wie) raz w 5 biomie 3 na raz wyskoczyly na 1 arenie. Hehe. Dead od razu. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Nie, te tylko odnawiają zdrowie, nie mają ukrytych właściwości.

Są żywice i sylfiony do podnoszenia. Pierwsze tylko zwiększają prostokąciki (jeden lub rzadko dwa), drugie w zależności od wielkości dodają zdrowie i w przypadku posiadania pełnego zdrowia działają jak żywica. Oba materiały oznaczane są na mapie jako zielony plusik.

Fiolki sylfionu pod L1 tylko uzdrawiają.

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy odblokowany artefakt i przedmiot trafia do puli, zależy od rng co trafisz w kolejnym cyklu, ale astronauta ma dużą szanse na pojawienie się w sklepie.

 

Nie, te co podnosisz, jak masz pełną integralności to sylfiony zamieniają się w żywice.

Mały i zwykły sylfion to jedna żywica, duży sylfion to duża żywica czyli liczy się jako dwa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...