Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam Wezyr? Pewnie w dupie dostałeś, bo się nie chwalisz :P

Ja w końcu mam wymaksowane wszystkie traity na wszystkich broniach, i wszystko co było do zrobienia w B4-6. Teraz kilku przeciwników w B1-3 zostało, poza jednym powinienem dać radę to też zrobić, ale artefakty to odpuszczam.

Odnośnik do komentarza

Widziałem, platyna w Returnalu to nie przelewki. :notbad: Tak czy inaczej nie gram, bo nie miałem ku temu odpowiednich warunków, więc może dzisiaj przysiądę. Jutro zaś Białystok i znów konsolę zobaczę za 10 dni. Także na razie sobie tytuł jeszcze poczeka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Platyna to pół biedy, ale Square robi coś w stylu "zdobyć w Fifie Mistrzostwo Świata wszystkimi reprezentacjami", więc zabawa tylko dla najbardziej zagorzałych graczy xd

 

Jak patrzę, że ma 400h+ w grach z singlem na 10h to rzeczywiście jest coś na rzeczy. xd

 

Cóż, tęsknioszki będą do tego Returnala, ale po przerwie gierki smakować będą jak złoto. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Nie no, już bez przesady z tymi czasami. W Returnalu to po platynie nie grałem jakoś długo, bo rng jest w chuj słabe w tej grze i człowiek był zmęczony szukaniem szyfrów. Ostatnio się wkręciłem na wymaksowanie każdej broni, ale reszty czyli artefaktów na bank nie zrobię, bo tu to i tysiąc godzin mogłoby być mało. Teraz już pójdzie pewnie w odstawkę i wrócę jak będzie dlc.

Odnośnik do komentarza

W międzyczasie poziom trudności wyższy, survival na dużych planszach, i możliwość wyboru poziomów domowych z menu gry, bo gram tyle dni w tej grze a filmiki obejrzałem tylko raz.

Mam nadzieję ze ich następna gra będzie mocno nawiązywać do Returnala jeżeli nie fabularnie to klimatem, bo jakoś nie za bardzo miałbym ochotę zmienić otoczkę na bardziej luźną, mrok, tajemniczość, sci-fi to strzał w dziesiątkę.

Spędzając mnóstwo czasu w Hadesie widzę że w Returnalu przydałoby się dołożyć jakieś dodatkowe elementy które byłyby zdobywane wraz z postępem gry, dodatkowe audiologi, trudniejsi przeciwnicy, może możliwość doboru w jakimś stopniu treatów do broni, upgrade'y kombinezonu na stałe.

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Drugie moje podejście do gry na biomie 3 po kilku miesiącach przerwy, niestety ten biom jest dla mnie nie do przejścia. Nie wiem o co chodzi bo mogę powiedzieć, że jestem weteranem gier from soft które do łatwych nie należą, m.in. platyna w Bloodborne a tutaj nie zliczę podejść przy czym do bossa Nemesisa udaje mi się dotrzeć może co 4 run i ginę na nim na początku 2 fazy. Żałuję, bo klimat mi się podoba, gameplay też sam w sobie przyjemny, chciałem iść dalej wraz z postępami ale nie da rady. Szkoda, że nie ma chociaż jakiegoś porządnego skrótu do tego bossa jak w 2 biomie, bo trzeba się przedzierać w sumie przez cały jeden biom i pół 3 żeby do niego dotrzeć a po drodze w 3 nawet jak uda się uzbierać trochę sylfionu to wszystko idzie albo przez pułapki albo przez drony i to jak dobrze pójdzie. Gra fajna ale jednak zbyt przegięta na tym 3 biomie, przez co sporo osób pewnie jej nie kończy. 

Odnośnik do komentarza

A jakiej broni używałeś na bossa? Bo jeżeli Pustkostrzał to to jest najgorsza broń do tej walki. Polecam Paszczomiot z ciężkim pociskiem i szybkim spluwaczem. Rzutnik daje mocno radę też.

Może łatwo jest mi mówić po tych wszystkich godzinach w grze, ale B3 nie jest ciężki, jasne drony mogą wkurzyć ale jest ich mało albo wcale jak już masz aktywny most. Rób unik jak najpóźniej i najlepiej do przodu. Pułapki to rozumiem lasery w wieży? Przecież to jest łatwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...