Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Basior napisał:

Ja jak na chwilę wróciłem do gry to nie mogę się odnaleźć.

Aż się przełączyłem na dodatki do GoT, FF7R + Demonsy. A teraz Deatloop.

A to dlatego, że chyba jest ciężej (odnaleźć też się nie mogę) - nie ma leczonka w statku, nie pokazuje mi prawie nigdy do zakupu figurki, jakoś mało podbicia zdrowia.

Nawet nie mogłem na z 10-20 runów dojść do 3 bossa, a poprzednio raz za razem.

Nie wiem nawet jaka jest najlepsza ścieżka - szybki skip do 3 i tam grind? Czy starać się nahapać w 1 i jeszcze 2 dla zdrowia inwestować?
Pewnie za szybko nie wrócę, ale mnie to irytuje...

To i tak jesteś dużo lepszy :D Piszesz, że już w trzecim biomie jesteś, a ja wciąż pierwszego przejść nie mogę :( Albo wyświetla mnie boss na końcu, albo wpadam do jakiejś dużej komnaty gdzie fruwa z 10 nietoperzy plus jakieś chodzące zielone paszczaki i co bym nie robił, jak się nie uwijał to przedostatni lub ostatni niemiluch zawsze mnie dojedzie :/ A do bossa póki co w ogóle się dobrać nie mogę. Moja broń (max góra x2, obojętnie jaka) to jest z reguły pistolet na wodę. Może raz udało mi się porządnie skroić krechę, ale i tak mnie wyjaśnił. W końcu boss robi dash w moją stronę i jednym szlagiem zabiera mi 4/5 zdrowia i po zabawie. Póki co nie znalazłem sposobu jak tego uniknąć, choć próbuję zrywu lub podskoku.

Miałem teraz dość długi odbój, bo inną grę kończyłem, ale popróbuję jeszcze z 10 x sobie poradzić. Jeśli się nie uda to trudno...są inne gry. Trochę samego dziwią mnie te problemy, bo jakimś lamerem w strzelanki się nie czuję.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Czezare napisał:

To i tak jesteś dużo lepszy :D Piszesz, że już w trzecim biomie jesteś, a ja wciąż pierwszego przejść nie mogę :( Albo wyświetla mnie boss na końcu, albo wpadam do jakiejś dużej komnaty gdzie fruwa z 10 nietoperzy plus jakieś chodzące zielone paszczaki i co bym nie robił, jak się nie uwijał to przedostatni lub ostatni niemiluch zawsze mnie dojedzie :/ A do bossa póki co w ogóle się dobrać nie mogę. Moja broń (max góra x2, obojętnie jaka) to jest z reguły pistolet na wodę. Może raz udało mi się porządnie skroić krechę, ale i tak mnie wyjaśnił. W końcu boss robi dash w moją stronę i jednym szlagiem zabiera mi 4/5 zdrowia i po zabawie. Póki co nie znalazłem sposobu jak tego uniknąć, choć próbuję zrywu lub podskoku.

Miałem teraz dość długi odbój, bo inną grę kończyłem, ale popróbuję jeszcze z 10 x sobie poradzić. Jeśli się nie uda to trudno...są inne gry. Trochę samego dziwią mnie te problemy, bo jakimś lamerem w strzelanki się nie czuję.

Z tego co opowiadasz to zdecydowanie nie Twoja bajka. Brzmisz trochę jak zrezygnowany dziadek który próbuje włączyć smartfona :D

 

Bądź lepszy niż youtuber warga, on skończył publikować walkthrough przed 2 bossem.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Podstawa to ustawienie automatycznego biegu w opcjach. To duzo daje. 

Zagrywki pierwszego bossa sa przewidywalne do bólu. Ale jak to z bossami bywa - dla jednego bedzie easy a dla innego koszmar. 

 

Mnie teraz bije ostatni boss i to okrutnie. Ale lece dalej i próbuje go rozjebac. W 2 fazie juz jestem. Jest progres. Filmikow nie ogladam z poradami ani walkami z bossem. Bo sie okaze np ze ostatni boss:

Spoiler

Celuje caly czas w te kule a moze powinienem w co innego i stad moj problem. 

Dzisiaj probuje czego innego. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja pyerdole, dzisiaj kolejne ponad 1h biegania po biomie nr2 w poszukiwaniu ostatniego glifa. Najgorsze, ze nie wiem nawet czego szukam. CHYBA jest to pokoj z posagiem ktory na rekach ma taka jakby trabe powietrzna z piasku. Te "super ultra rare" glyphy z yt to mam w co 3 runie, a tego pokoju w ogole nie kojarze, zeby kiedys sie pojawil.

 

Czuje, jak powoli umieram w srodku.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

Ostatni boss to musisz

  Pokaż ukrytą zawartość

trafić w orba, który ujawni cele na bossie i to w nie musisz strzelać i rozwalić. Jak znikną to trafiasz kolejnego orba itd.

Kuzwa sam dzis na to wpadlem. Padl za pierwszym razem :) i faktycznie boss easy. 

Jestem juz po wizycie w domku. Teraz slonca :)

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, smoo napisał:

Ja pyerdole, dzisiaj kolejne ponad 1h biegania po biomie nr2 w poszukiwaniu ostatniego glifa. Najgorsze, ze nie wiem nawet czego szukam. CHYBA jest to pokoj z posagiem ktory na rekach ma taka jakby trabe powietrzna z piasku. Te "super ultra rare" glyphy z yt to mam w co 3 runie, a tego pokoju w ogole nie kojarze, zeby kiedys sie pojawil.

 

Czuje, jak powoli umieram w srodku.


Mnie też brakowało jednego glifu z B2 pod koniec wbijania platyny i dobrym pomysłem było przenieść się portalem od razu na górę wieży i speedrunować na dół bo te ultra rare komnaty występują bliżej góry. 
Oczywiście wymijaj większość wrogów, zaoszczędzisz czas a jeden run potrwa kilka minut. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, dopiero teraz sprawdziłem, że jest tylko sześć biomów  :isee:  Nie wiedziałem, że ze @Square taki żartowniś. Wcześniej nic nie googlowałem, bo nie chciałem niczego sobie zaspoilerować i wolałem sam wszystko odkryć.

 

Trochę lipa, że to już wszystko. Tyle się naczytałem o tym poziomie trudności returnala, a tu raczej było lightowo - a nie uważam się za jakiegoś pro-gracza i ostatnimi czasy większość gier ogrywam już sobie spokojnie na normalu. Zdecydowanie najłatwiejsza gra od housemarque. 

 

Pozostaje ten tryb wyzwań i liczyć, że zrobią jakieś dlc (z tymi biomami od 7-9 xD) :lapka:

 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Czwarty biom to cisza przed burzą jaką napotkałem w biomie piątym, a tamtejsze drony...

Drony w B5 są mniej zabójcze niż te w B3, te w B4 są najłatwiejsze.

 

16 minut temu, MBeniek napisał:

Zdecydowanie najłatwiejsza gra od housemarque.

W Returnalu poziom trudności zależy dużo od RNG, ogólnie gra jest wymagająca, ale nie jakoś bardzo wywindowana. Jak porównujesz do innych gier HMQ? Jak do Normala to powiedziałbym, ze Returnal jest trudniejszy niż Resogun czy Nex Machina.

Odnośnik do komentarza

Zgony w Nex i Reso: 100

Zgony w Returnalu: 7

 

XD

 

No za latwa gierka, IMO powinni zrobic update z dodatkowymi poziomami trudnosci, zeby sie wkrecic jak w DC, a nie 1-2 przejscia, platyna wpada i nara.

 

Ale Returnal to 10/10 dla mnie chocby nie wiem co. Kazda nastepna gre HM kupuje D1, skladam przysiege. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...