Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Nyu napisał:

 

 

Mój debiut na YT. Będzie mi miło, jak ktoś obejrzy :)

Bardzo słychać, że czytasz. Żeby tego uniknąć dobrze jest rozpisać sobie główne punkty które chcesz zawrzeć w wypowiedzi zamiast całego tekstu i pamiętać żeby rozmawiać z mikrofonem jakbyś do kogoś rzeczywiście mówił.

Staraj się ograniczać filmy do 10 minut i mikrofon jest minimalnie za głośno względem gry w tle. 

Zostawiłem łape w góre na zachęte :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja obejrzę jak skończę zbierać słońca. A właśnie poleciały napisy drugi raz, przy okazji mam już fragmencik z 6 biomu czyli teraz lecę od początku 5 fragmentów i znowu finał i będzie true ending? 

 

A co do broni to mi się bardzo podoba taka co wracają pociski niestety nie trafiłem jeszcze na nią jakoś wcześnie żeby się oswoić na łatwiejszych biomach a dalej to trochę boje się zepsuć se runa. 

Odnośnik do komentarza

Najpierw zbierasz wszystkie fragmenty, potem idziesz do domu, dopiero potem kończysz grę.

 

No Dreadbound jest najlepszy. Jak będziesz chciał się nim pobawić to najlepsze traity to Oszołomienie albo Czwarty Odłamek, Powiększające Odłamki, Wybuchowe Odłamki, a czwarty trait nie zmienia tak wiele, więc od 15 poziomu możesz mieć idealny roll.

Odnośnik do komentarza

Dzienniki pojawiają się tak jakby zawsze tam, gdzie mają. I nie znikają. Ale wiele dzienników pojawia się dopiero w danych momentach - np. po przejściu gry i dotarciu do X. O ile się nie mylę, to pojawiają się tam na 100%.

 

Glify są zawsze w tym samym miejscu w konkretnym pomieszczeniu, ale nie zawsze Ci się to pomieszczenie wylosuje. Do drugiego biomu brakowało mi 3... i po 2h powtarzania runu b1->b2 (co zajmowało chyba z 2 minuty, więc tych prób było sporo) wszystkie 3 wylosowały mi się w jednym runie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...