Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem to może być tak, że w danym runie nie wylosuje mi się komnata w której występuje ten brakujący glif. Dzięki mordziu. :lapka: 

Tak, ponieważ w danym runie nie masz wszystkich komnat, dlatego też niektórzy, w tym ja, na niektóre komnaty musieli polować godzinami.

Ma to swój urok, pamiętam że po zebraniu pucharka, nadal pojawiały mi się całkowicie nowe, często rozbudowane komnaty. A może nawet jakieś jeszcze nie widziałem.

Gdybym miał 14 lat to bym założył zeszyt z nazwą returnal i szkicował schematy wszystkich komnat. Bo oficjalnie nie podali ile ich jest.

Odnośnik do komentarza

Wszędzie czytam o geniiuszu tej gry a sam się kuzwa odbiłem po 2-3 godzinach szczelania. Nie wiem w sumie czemu bo jakoś trudna ta rozwałka nie była ale nie złapałem chyba bakcyla w tym strzelaniu, bieganiu i skakaniu. Jednak widzę że na forum taki rozkurw ta gra zrobiła że chyba zakupię ponownie. Tak się chciałem podzielić tylko:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2022 o 20:10, LiŚciu napisał:

Wszędzie czytam o geniiuszu tej gry a sam się kuzwa odbiłem po 2-3 godzinach szczelania. Nie wiem w sumie czemu bo jakoś trudna ta rozwałka nie była ale nie złapałem chyba bakcyla w tym strzelaniu, bieganiu i skakaniu. Jednak widzę że na forum taki rozkurw ta gra zrobiła że chyba zakupię ponownie. Tak się chciałem podzielić tylko:)

Myślałem że jestem sam xD

Szczerze to byłem napalony a czemu nie siadło...nie mam pojęcia. Sam gierki nie skreślam bo zwyczajnie może nie czas i pora na tego szpila. Rdr2 też rzuciłem w kat po prologu i wróciłem po pół roku. 

@Lukas_AT no dla mnie Doom trudniejszy...wcale ten Returnal nie taki trudny jak naczytalem się przy premierze. Chociaż do sławnego 3 swiata nie doszedłem 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończone, nawet nie wiem co myśleć. Epilog jest równie pogmatwany co wydarzenia które do tej pory widziałem na ekranie. Tłumaczy raczej niewiele, pokrywa się częściowo z tym co podejrzewałem:

 

Spoiler

Myślałem, że matka zginęła w wypadku, a okazało się, że jednak jest jedynie sparaliżowana. Nie wiem czy sama Selene nie ma halucynacji od leków które bierze. Nie wiem czym były klocki które podnosiliśmy w domu, ani czy dziecko z sekwencji FPP to w końcu mała Selene czy jej potomek.

 

Największe rozczarowanie? TYLKO DLA TYCH CO UKOŃCZYLI

 

Spoiler

Myślałem, że będzie jakiś szósty boss. :( 

 

Tak na świeżo - mam jednak pewien niedosyt fabularny. Do platyny 4 biomy do wymaksowania, reszta wpada w trakcie gry co sprawia, że najwyższy z pucharów nie jest trudny, a jedynie czasochłonny. Da mi to chwilę aby przesłuchać raz jeszcze wszystkie logi które do tej pory zebrałem, przeczytać info w dzienniku oraz to co zapisano na tablicach. Mam wrażenie, że jest tu więcej i to znacznie więcej niż pokazuje gra, zwłaszcza analogii do mitologii greckiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...