Skocz do zawartości

The Last Of Us Part II TEMAT SPOILEROWY


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Mel jak w ciąży na(pipi)ia fikołki i zabija wszystko xddddd

 

Ile tą Abby się gra, bo zaczynam się zmuszać? Jest tak nijaka, że aż strach. 

 

W ogóle jakie ta gra stosuje tanie sztuczki manipulatorskie, żebyśmy tylko mięśniaka polubili, a znienawidzili Ellie, to XD

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rozi napisał:

Ta Mel jak w ciąży na(pipi)ia fikołki i zabija wszystko xddddd

O tak, baba z brzuchem i idzie w teren. CO MOŻE PÓJŚĆ NIE TAK

 

W sumie to i tak dziwne, że jej wcześniej nie odstrzelono. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

No ale co złego jest w Abby poza tym, że bierze sterydy? Odwaliła Joela bo odstrzelił jej ojca, nie winie jej za to.


Cockman całą grę wciska nam żeby nie oceniać ludzi po pierwszych pięciu minutach. 
Abby w ogóle jest super, uczuciowa niepoprawna romantyczka.

Musiala TO zrobić bo kochała ojca.
To, że każdy odpowiedzialny ojciec postąpiłby jak Joel już tu trochę nie pasuje.

Jednak można jeszcze tyle historii opowiedzieć: Mel, Owen, mały Chinczyk, gość wydający burrito lub zwykły strażnik i jego rozterki. 
Ja już nie będę tego ciekawy ale może ktoś się skusi? 
Za defraudację fantastycznego potencjału  jaki się narodził dałbym tym cymbałom 1 na metacritic ale to już niewiele zmieni. 

 

Odnośnik do komentarza

Co za ku miszmasz. Neil skupił się na kontrowersjach i wciskanej nam na siłę tolerancji, zamiast zająć się fabułą, która by miała sens, i która by się kleiła. Teraz jeszcze bardziej doceniam pierwszą część, która pomimo, że się rozkręcała to robiła to dobrze i do samego końca. Joela, którego pokochaliśmy, potraktował jak qówno, wpier.. w idiotyczną zasadzkę, i brutalnie zabił, w sposób nielogiczny. Do tego jakaś ciąża i inne na siłę wciskane bzdury.

 

A najgorsze jest to, że wszystko inne jest na najwyższym poziomie, cały team odwalił zaje... robotę, więc chcesz grać, ale musisz grać podirytowany.

 

Zaczynam wierzyć, że ten idiota Neil nie toleruje zdania innych, więc musi być po jego, dlatego odeszli, między innymi Amy i Bruce. A wielce by wciskał tolerancję innym. No nie wierzę, że nikt tam nie wstał i nie powiedział: ej no to jest głupie... zróbmy to inaczej! Pewnie wstał, ale i tak chooya miał do gadania, no bo Neil. Neil miał wizję jak spier... kult jedynki.

 

I żaden, prawie żaden z recenzentów nie miał jaj napisać, że fabularnie to się kupy nie trzyma. Za cenę czego? Gry tydzień przed premierą?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No właśnie najbardziej bolą oceny recenzentów i kłamliwe trailery z podmienianiem Joela chinolem. Ilu ludzi skusiła wizja chociażby uczestnictwa w fabule swojego ulubionego bohatera. Bo Joel dla mnie to koleś z którym najbardziej się zżyłem growo :) Jak można było to s(pipi)ic, już nie mówię że nie miał zginąć, ale w taki sposób, jak śmieć. Cytując ROJSONA na strimie po tej scenie "Scenarzysci napluli mi w twarz".

Odnośnik do komentarza

Smieszne, jest to ze ND zrobilo to samo co Rian Johnson Disneyowi. W the last jedi tez zamordowali glownego bohatera i forsowali feministyczne pierdy. No to Sony juz wie co ich czeka przy czesci trzeciej. Wybornie. Czy te korporacje w ogole nie patrza na siebie i mysla "nie no, nam to sie uda"? xD

Odnośnik do komentarza

Ja bym to zrobił tak: Ellie przypadkowo podsłuc h uje rozmowę Joela i Tomiego z początku gry, wku się na Joela, a po kilku dniach wyrusza do Świetlików, żeby poświęcić życie celem ratowania świata, po czym Joel rusza za nią. W pewnym momencie ją dogania, a wtedy po kłótni znowu się rozstają, by później znowu się spotkać, bo okazuje się, że Joel ją śledził, dzięki czemu uratował ją z potrzasku. W końcu ona zgadza się na pomoc w dotarciu do Świetlików, a Joel przez całą drogę próbuje ją przekonać do odwrotu, przez co narasta w niej nienawiść do niego, która przeplata się z retrospekcjami, kiedy go kochała. Po drodze poznają różnych ludzi, jak w jedynce. Na końcu zamiast znaleźć Świetliki to grupka znajduje ich i likwidują Joela, której szefem okazuje się syn tego zamordowanego przez niego doktora. Ellie udaje się zbiec. A po tej całej sytuacji zmienia zdanie i wjeżdża na pełnej ku w obóz Świetlików :).

 

Oczywiście przez te 7 lat bym to jeszcze rozbudował.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kur wa gram teraz czolgiem, uratowalem tranzwestyte a teraz zapier dalam do hoszpitala po lekarstwa dla tej azjatki i nie chce mi sie grac. domyslam sie, ze abby w szpitalu dowie sie, ze nora nie zyje, wroci do akwarium i dowie sie, ze owen i mel tez nie, a ta azjatka kopnela w kalendarz, bo nikt jej nie pomogl i bedzie POMSTA.

 

moge sie mylic, ale taki standard scenariuszowy trzyma ta gra, czyli szkola na fali co kiedys byla na fox kids z goslingiem przemieszana z horrorem klasy b z lat 80

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

Główni bohaterowie gier ND:

Uncharted - facet

U2 - facet

U3 - facet

TLOU - facet

U4 - facet

Główni bohaterowie odkąd Neil złapał za berło:

Zaginione Dziedzictwo - dwie babki, w tym jedna karateka.

TLOU2 - dwie babki, w tym jedna umięśniona.

 

:)

 

Anita Ty ...

 

Dorzućmy jeszcze Crasha i Jaka z Dexterem. :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kolos28 napisał:

Dziwi mnie,. że się tak katujecie. Po co w to grać, jak Was to przerasta - widocznie nie jesteście gotowi, jak to mówili recenzenci.
Szczerze, ja bym olał temat , odzyskał pieniądze za grę i zapomniał.

 

Na razie nie gram, wczoraj nie włączyłem i dzisiaj też. Może skończę, może nie, nie wiem. Ale gdyby to było tak dobre, jak jedynka, to już bym dawno przeszedł z zapałkami w oczach. Ja się nie męczę, tylko jestem wku, bo jestem wielkim fanem jedynki, i boli mnie to, że Neil popłynął. I jeszcze "skromnie" reklamował grę, że przecieki są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczymy. Do tego ten zakłamany trailer z Joelem. I wcześniejsze słowa, kiedy mówił, że gra będzie o Joelu i Ellie, że to Part II, dalsze ich losy. Jepać go.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Kolos28 napisał:

Dziwi mnie,. że się tak katujecie. Po co w to grać, jak Was to przerasta - widocznie nie jesteście gotowi, jak to mówili recenzenci.
Szczerze, ja bym olał temat , odzyskał pieniądze za grę i zapomniał.

Podejrzewam że jak przyjdzie grać Abby gra może wylądować na OLX, wszystko zależne od ilości absurdu jakiego zaserwowali nam twórcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...