Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, ciwa22 napisał:

Czyli karny był z dupy, ok. Mimo wszystko polecam szanować Albicelestes bo chyba żaden inny ze zwyczajowych faworytów nie daje dupy tak często ( ze wskazaniem na w pierwsze mecze) na mundialach i dzięki temu jest dużo emocji, igrzysk oraz niespodzianek. Spójrzcie na tych nudnych jak ich zwyczaj picia herbatki, Anglików z wczoraj. 6 bramek i nudy generalnie. Nie ma się czym jarać. Za to Sreberko często dostarcza giga emocji na mundialach nie tylko dzięki z racji poziomu piłkarskiego ale i wręcz przeciwnie.

 

Ja jestem za Argentyną na tym mundialu, ale no powiedzmy sobie szczerze - chuja dziś zagrali, a ten karny to przecież jaja jak nie wiem co. 

 

No, ale jeszcze jak dzisiaj w meczu Polaków padnie jakiś remis, to nam się zrobi grupa.

Odnośnik do komentarza

Żenujące jest to, że szczęsny już przed mundialem wpisuje sobie 0 punktów po meczu z Argentyną. Równie dobrze można oddać mecz walkowerem i nie przynosić sobie wstydu na boisku. Z taką mentalnością nie ma co szukać na turniejach. Dobrze, że ja się nie łudzę i zawsze stawiam na przegraną Polaków, chociaż z Arabią spodziewałem się 1:1 ale muszę ten typ przemyśleć raz jeszcze.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Żenujące jest to, że szczęsny już przed mundialem wpisuje sobie 0 punktów po meczu z Argentyną. Równie dobrze można oddać mecz walkowerem i nie przynosić sobie wstydu na boisku. Z taką mentalnością nie ma co szukać na turniejach. Dobrze, że ja się nie łudzę i zawsze stawiam na przegraną Polaków, chociaż z Arabią spodziewałem się 1:1 ale muszę ten typ przemyśleć raz jeszcze.

Może to jest ich sposób na brak presji, zawsze było pompowanie balonika, teraz uczciwe stwierdzają, że są bez formy a jako drużyna w ogóle się nie znają :D. 

 

image.thumb.png.a6552b1fc28f27f2b4eb025ffe908f6b.pngapropo Arabii - Arg :D

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

3 ostatnie mundiale czegoś przeciętnego kibica nauczyły. Teraz przynajmniej każdy punkt i gol będzie w ramach niespodzianki, podobno pojechali bez presji, to niech to raz pokażą chociaż. 

Na każdym oczekiwania są takie same, co najmniej wyjście z grupy, nawet Czesio 711 na ostatniej konferencji w Polsce mówił, że jadą tam po wynik i wyjście z grupy, dlatego mamy się nie spodziewać ładnej, otwartej gry. A co pokazują ostatnie mundiale, że dla nas wyjście z grupy to jak zdobycie K2 zimą.

Odnośnik do komentarza

Może faktycznie po cichu liczą na więcej, ale twierdzić, że z Argentyną na 100% wpiertol przed wyjściem na murawę to trzeba mieć mental mega lowlife'a, uber pizdusia można powiedzieć.

No nie wiem jakim cudem drużyny mogą tym jedynym mundialu w historii być bez formy skoro mistrzostwa odbywają się w środku sezonu ligowego.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ciwa22 said:

Może faktycznie po cichu liczą na więcej, ale twierdzić, że z Argentyną na 100% wpiertol przed wyjściem na murawę to trzeba mieć mental mega lowlife'a, uber pizdusia można powiedzieć.

No nie wiem jakim cudem drużyny mogą tym jedynym mundialu w historii być bez formy skoro mistrzostwa odbywają się w środku sezonu ligowego.

Arabia Saudyjska mogła być bez formy bo już dawno zakończyli rozgrywki 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...