Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

To może być to :dynia: Ten historyczny mundial, który będziemy wspominać latami. Osobiście mocno kibicuję Katarowi skoro jest w stanie wszystkich kupić. Trudniej może być z piłkarzami, którzy grają na co dzień w Barcelonie czy Realu, ale kto wie? Każdy ma swoją cenę. Czujecie to? Puchar Świata dla Azji :banderas:

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podziwiam Was, że czujecie taki bardzo soczysty hajp gówna mundialowego, jakim jest katar i czarne złoto. No ja za chuja kurwa nie jestem w stanie się wczuć w ten mundial, baaaa, nawet nie mam świadomości jakie są mecze startowe i jakie mecze zagrają nasze piłkarzyki. A tak w tajemnicy powiem, to wiem, co będą grali te nasze piłkarzyki w tych początkowych meczach. Tak czy siak chuj w dupę temu mundialowi. Nawet kurwa nie zainteresowałem się, co tam brazylia zagra czy inne topowe kluby. Jebać ten mundial, bardzo dobrze bojkotuję tę chujnię, że nie mam świadomości, co w takich meczach zagrają kraje. Jebać kurwa mać. Petrodolary wygrały i skorumpowały całą fifę do cna. 

Odnośnik do komentarza

Mój ulubiony piłkarz i najlepszy zawodnik MU w historii czyli Eric Cantona namawiał by to bojkotować, ale oczywiście wszyscy mają to w d. Te MŚ to jeszcze jakiś prestiż, bo jednak trzeba przebrnąć dość trudne eliminacje, ale kolejne to już będzie parodia. Ile tam ma być drużyn? 48? Najlepiej jeszcze, co by hajs się zgadzal, robić to co dwa lata. 

 

W ogóle nie czuję klimatu piłkarskiego święta. Te MŚ to sztuczny twór, w bandyckim państwie. 

 

W przypadku naszej kadry, awans to już sukces. Wyjście z grupy będzie miłą niespodzianką, chociaż nie wierzę by się udało. Meksykanie lepiej odnajdują się w wysokich temperaturach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Nie oglądam meczy ale w tym roku tvpis się postarało bo dało kanał do meczy w 4K - to akurat było ostatnio - a teraz jest także HDR. Przyznam ze dziwnie tak w tv się ogląda. 

HDR był też rok temu na Euro.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Faka napisał:

Podziwiam Was, że czujecie taki bardzo soczysty hajp gówna mundialowego, jakim jest katar i czarne złoto. No ja za chuja kurwa nie jestem w stanie się wczuć w ten mundial, baaaa, nawet nie mam świadomości jakie są mecze startowe i jakie mecze zagrają nasze piłkarzyki. A tak w tajemnicy powiem, to wiem, co będą grali te nasze piłkarzyki w tych początkowych meczach. Tak czy siak chuj w dupę temu mundialowi. Nawet kurwa nie zainteresowałem się, co tam brazylia zagra czy inne topowe kluby. Jebać ten mundial, bardzo dobrze bojkotuję tę chujnię, że nie mam świadomości, co w takich meczach zagrają kraje. Jebać kurwa mać. Petrodolary wygrały i skorumpowały całą fifę do cna. 

Kto czuje? Wszyscy mają w nie wyjebane, nawet nie mam ochoty oglądać rozpoczęcia. 

Raz, że mistrzostwa to nie tylko relacja na TVP ale puby, strefy kibica czy grill z ziomkami i browar w lodówce. Teraz mam wrażenie jakby to była jakaś liga narodów albo puchar Emira. W zimie. Zero podjaraki. Dlatego mam jakieś przeczucia, że bez balonika i ciśnienia  te łamagi zajdą dalej niż zwykle. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...