Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 hours ago, Szermac said:

Dopiero ostatnio dotarło do mnie na jakiej chujandze powstał ten Mundial i będzie się odbywał i w sumie jebać, miałem oglądać wszystko jak to mam w zwyczaju na piłkarskie imprezy, ale zostanę przy meczach Polaków jednak.


To i tak tylko trzy mecze więc dużo czasu nie stracisz :kekw:

Odnośnik do komentarza

Napiszę to tak, nawet nie mam zamiaru oglądać tego obsranego, oszczanego i zajebanego hajsem na lewo mundialu w katarze. Żebyście wiedzieli, co te kozojebcy wymyśli, czego nie wolno na stadionach robić XD. Kurwa, skromny ubiór, zero chlania, zero całowania, no zabawa po chuju. 

 

Będą to najgorsze mistrzostwa świata na pustyni, gdzie wielbłądy dupami szczekają, a beduini walą w czamber. Jebane średniowiecze. Zero klimatu. Typy ze szmatami na dupie i se z fiuta ropą strzelają, to i wszystkich przekupią. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym chętnie obejrzał bo mundial to zawsze święto, a jak okazjonalnie odchodzą takie ekscesy jak tegoroczna lokalizacja, to tym lepiej bo jest o czym mówić, kogo nie lubić i że pieniądze rządzą futbolem itd itp no ale panowie szejki mi nie pozwolą bo faza grupowa to 4(!) spotkania dziennie, a pierwsze o 11... Chyba że coś źle doczytałem. BTW, mam ochotę pokibicować w tym roku Ekwadorowi. Jakaś mnie chętka naszła pod nieobecność Peru. Awans z grupy realny.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
51 minutes ago, Tokar said:

Ciekawe czy jakiś wariat scalakuje. Przy 3 meczach dziennie było już ciężko i wchodził w pewnym momencie przesyt, a nakurwianie przez 2 tygodnie meczy od 11 do 22 to himalaje absurdu. Mowa oczywiście o prawilnym śledzeniu meczy przed tv, bez czitowania z oglądaniem jednym okiem na telefonie w robocie. 

Ja tam sobie obejrzę na drugim monitorze w pracy, w końcu home office to można. Ale raczej wszystkich meczy nie obejrzę bo już jestem przesycony meczami w ostatnim czasie, zakup viaplay był dla mnie zgubny.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz nie biorę urlopu na fazę grupową by śledzić mundial, bo raz że na tą chwilę wogole nie czuje tego zbliżającego się piłkarskiego święta, a dwa, 4 mecze dziennie to jest przesada do pożygu. 

Zresztą w pracy teraz lżejszy okres więc na monitorku będą sobie leciały w tle te dwa najwcześniejsze mecze każdego dnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...