Skocz do zawartości

PSX Extreme 276


Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniał mnie się artykuł o Death Stranding w PE. Konsolite krytycznie się "wypowiadał", a reszta mniej lub bardziej na niego "naskakiwała". No gierke Hideło "obrażajo"!!! Ślepy zachwyt tj 9/10 lub 10/10, albo cisza/zakaz konstruktywnej krytyki... :) Recenzenci gier powinni wg mnie bardziej krytycznie podchodzić do "głośnych gier AAA". 

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

To chyba jakiś syndrom mgs2, tzn. teraz wygląda to tak, że znanym gierkom trzeba dawać bezpieczne oceny co by branża się nie obraziła. W końcu w takiej pl jest to pewnie jakiś określony krąg osób, które się znają więc lepiej nie ryzykować. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, SlimShady napisał:

Konsolite, to już pod hipsterkę podpada.

 

To w sumie bardzo dobrze, bo jak wszyscy jak jeden mąż zgadzają się, że dany tytuł jest idealny to ja zaczynam mieć pewne wątpliwości czy na pewno są to ich własne przemyślenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

To w sumie bardzo dobrze, bo jak wszyscy jak jeden mąż zgadzają się, że dany tytuł jest idealny to ja zaczynam mieć pewne wątpliwości czy na pewno są to ich własne przemyślenia.

Dobre o tyle, że Zgrentgen, gdzie wszyscy mają takie same zdanie jest bezsensu, ale szukanie dziury w całym też tak średnio wypada.

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda po opiniach, że jestem w mniejszości, ale co tam - na moje oko istotą zgentgena jest przedstawienie skrajnych, trochę przerysowanych i wyolbrzymionych opinii, żeby zetrzeć różne punkty widzenia. O to w takim tekście chodzi. I bardzo dobrze, że jest fanbojstwo oraz malkontenctwo. Gdyby każdy z kilku interlokutorów przedstawiał chłodne, wyważone zdanie na dany temat, to by to było mało ciekawe. :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LeifErikson napisał:

Wygląda po opiniach, że jestem w mniejszości, ale co tam - na moje oko istotą zgentgena jest przedstawienie skrajnych, trochę przerysowanych i wyolbrzymionych opinii, żeby zetrzeć różne punkty widzenia. O to w takim tekście chodzi. I bardzo dobrze, że jest fanbojstwo oraz malkontenctwo. Gdyby każdy z kilku interlokutorów przedstawiał chłodne, wyważone zdanie na dany temat, to by to było mało ciekawe. :)

OK fanbojstwo ale czy chodzi w recenzjach o to, żeby każdy duży tytuł recenzowali fanboje? W takim razie po co te recenzje, od razu 10 i jest fajnie. 

Odnośnik do komentarza

Konsolite jest całkiem spoko. Kojarzę go tylko z 'trzech groszy', ale ma dość wyważone opinie. Pewnie, ktoś zawsze może pomyśleć 'ale maruda, nic mu się nie podoba', ale wydaje mi się, że fajnie jest mieć w ekipie i kogoś takiego. 

 

Ja oceniam drugie TLoU znacznie wyżej niż on, ale jestem w stanie zrozumieć, dlaczego pewne rzeczy mu nie podeszły, bo całkiem sensownie uargumentowal, żadnych bredni nie napisał (no może do momentu, gdy wspomniał o Tomb Raiderze, hehe), a w odpowiedzi dostał jakieś przytyki w stylu 'co tam, konsolka, znowu ci coś nie pasuje?' albo 'jak ci się nie podoba, to zrób lepsze'. 

Odnośnik do komentarza

O boże ten felieton Mazziego w nowym numerze... Heh no ok w sumie wiedziałem już jakie ma poglądy ale oczy krwawily w trakcie czytania. Dobrze że reszta felietonów na poziomie (poza zaxem bo jego felietony mnie nudza jak gry bethesdy).

 

Co do zgrentgenu to nie można mieć przy każdej grze podziału połowa lubi a połowa nie. Last of US 2 jest gra wybitna i nie można sztucznie szukać kogoś z łapanki komu się nie podoba. Wolę takie szczere opinie niż sztuczne szukanie dziury w całym. 

 

Bardzo fajne materiały w dziale retro w tym numerze. A artykułem o panu co importował automaty przebiliscie wszystko na podobny temat z pixela. Niech Micz wpadnie do was do redakcji na nauki jak ciekawie pisać o retro tematach bo Pixel od jakiegoś czasu ma z tym problem i ich artykuły są po prostu nudne. 

Odnośnik do komentarza

No, tylko on nikomu nie zakazuje mieć swojej opinii. 

 

Zresztą jestem w stanie zrozumieć blantmana, bo wydaje mi się, że ludzi, dla których ta gra jest wybitna, jest znacznie więcej niż ludzi, którzy uważają ją za porażkę czy coś w tym stylu, więc siłą rzeczy ciężej znaleźć kogoś, komu spodoba się mniej niż bardziej, co zresztą widać choćby po zgrentgenie, gdzie 4/5 wypowiadająch się osób oceniły ją co najmniej na 8+. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, blantman napisał:

Bardzo fajne materiały w dziale retro w tym numerze. A artykułem o panu co importował automaty przebiliscie wszystko na podobny temat z pixela.

 

 

Co racja to racja, nie wiem, na ile mocno tekst był redagowany, ale bohater artykułu naprawdę ciekawie i lekko opowiadał o swojej działalności i realiach tamtych czasów. Dobrze się to czytało.

 

A numer jako całokształt, poza ww. tekstem, jakoś mnie nie zachwycił. Dużo materiałów albo nie dla mnie, albo mocno meh (może dlatego, że sporo z nich odnosiło się tematycznie do gry miesiąca, czyli GoT, która sama w sobie mocno mnie nie kręci). No ale cóż, czasem wypadnie taki miesiąc.

 

No i dzięki Sobkowi i jego wrażeniom w Regionie Filmowym, skusiłem się w końcu, mimo wcześniejszego sceptycyzmu, na serial Dark. Na razie (kończę pierwszy sezon) jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...