Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, SnoD napisał:

No gra się świetnie, jeszcze za mało siedziałem, ale AI bym powiedział, że raczej standardowe.

 

Jakieś felgi czy gorzej odwzorowane lampy, no nie widzę tego w trakcie wyścigu.

 

Mniejsza saturacja kolorów mi wyjątkowo pasuje, bo w każdej FM zaczynałem grę od zmiany ustawień TV na chłodne barwy, tutaj w większości nie walą po oczach przejaskrawione kolory.

jak zwykle wszyscy widzą błędy i są one dla nich lekko irytujące, ale jest te kilka zawsze powtarzających się ksyw, fanów xboksa, które bronią gier MS jak matki i w sumie te błędy to koniec końców zalety xd moglibyście chociaż starać się być obiektywni, bo takie tłumaczenia wyglądają po prostu żenująco, kiedy się widzi, kto je pisze któryś raz z kolei przy premierze xboksowej gry

 

tak, to dobra gra, ale ma wady i tyle. AI jest chujowe, nie "standardowe", cokolwiek miałoby to znaczyć

 

felgi jak najbardziej widać i natychmiast wytrąca to z immersji, a widać to bardzo często, przy każdy zjeździe do boksu

barwy rzecz gustu, mi też się podobają, ale tutaj to pewnie dopełnienie obrony częstochowy. "barwy przeszkadzają, bo zawsze stawiam chłodne, ale felgi nie i nie widać ich"

  • Plusik 5
  • This 2
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Michał102 napisał:

Dodatkowo zauważyłem, że nie działa też quick resume. Nie dość, że wywala do dasha, to jeszcze totalnie wiesza konsole. 

U mnie działa i w sumie to bardzo spoko opcja móc zaliczyć wyścig lub dwa z doskoku.

 

Ale widziałem że nie jesteś jedyny i część osób skarży się nie działa im QE

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzysiek923 napisał:

jak zwykle wszyscy widzą błędy i są one dla nich lekko irytujące, ale jest te kilka zawsze powtarzających się ksyw, fanów xboksa, które bronią gier MS jak matki i w sumie te błędy to koniec końców zalety xd moglibyście chociaż starać się być obiektywni, bo takie tłumaczenia wyglądają po prostu żenująco, kiedy się widzi, kto je pisze któryś raz z kolei przy premierze xboksowej gry

 

tak, to dobra gra, ale ma wady i tyle. AI jest chujowe, nie "standardowe", cokolwiek miałoby to znaczyć

 

felgi jak najbardziej widać i natychmiast wytrąca to z immersji, a widać to bardzo często, przy każdy zjeździe do boksu

barwy rzecz gustu, mi też się podobają, ale tutaj to pewnie dopełnienie obrony częstochowy. "barwy przeszkadzają, bo zawsze stawiam chłodne, ale felgi nie i nie widać ich"

 

Trochę śmieszny ból dupy o rzeczy które mi osobiście w grze nie przeszjadzają.

 

Już ch*** że wielokrotnie tu pisałem o innych rzeczach które mi się nie podobają w nowej FM jak brak fikcyjnych tras, 3D kałuż czy jaśniejsze wyścigi w nocy.

 

Tego już trol nie doczytał :no:

3 godziny temu, ASX napisał:

U mnie działa i w sumie to bardzo spoko opcja móc zaliczyć wyścig lub dwa z doskoku.

 

Ale widziałem że nie jesteś jedyny i część osób skarży się nie działa im QE

 

No mi w tej chwili w ogóle nie działa QR w FM- gra jest albo zawieszona albo wywala od razu do dashboardu. Myślał, że takie cyrki z QR to już przeszłość, a że to we flagowcu od Turn10, to już w ogóle absurdalna sytuacja.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Donatello1991 napisał:

A QR po co ktoś jeszcze używa? Pytam z ciekawości, bo jeszcze ani razu nie użyłem tej funkcji. Konsola włącza się szybciej chyba niż ps5.

No kurwa lecisz sobie okrążenie 4/6. Mama woła Cię na obiad, potem stary zagania do odrobienia lekcji z matmy i cyk konsola sama przechodzi w tryb uśpienia. Bez sensu zaczynać od nowa trening + wyścig, skoro można sobie elegancko odpalić od momentu w którym przerwałeś. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, szurubur napisał:

dlaczego w tej grze nie ma 3d kałuż? :(

pamietam jak zrobiło to na mnie wrazenie w poprzedniej odsłonie... teraz jazda w deszczu jest taka meh

 

No dla mnie to jest największy zgrzyt. Bardzo dziwna decyzja biorąc pod uwagę ile roboty musieli włożyć żeby to zaimplementować na każdym torze.

 

Na wydajność to raczej nie miało wpływu. Myślę, że mogło to im nie działać z tym nowym modelem fizyki/opon. Tak samo jak tłumaczyli, że każdą trasę musieli zrobić od nowa bo przez większość ilość punktów styku opony, na starych modelach tras auta im skakały.

 

10 godzin temu, Donatello1991 napisał:

A QR po co ktoś jeszcze używa? Pytam z ciekawości, bo jeszcze ani razu nie użyłem tej funkcji. Konsola włącza się szybciej chyba niż ps5.

 

Wchodzisz do gry dokładnie w momencie gdzie zostawiłeś, tu już nawet nie chodzi o szybkość tylko o fakt, że nie tracisz ani sekundy postępu.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał:

Gdzie mogę wyłączyć linie asystującą oraz cofanie czasu? Chciałbym wyłączyć te parametry bez zmienia globalnego poziomu trudności. Z tego co kojarzę zawsze w Forzach można było to zrobić.  

 

w sensie linię wyścigową? normalnie w asystach, jedna z pierwszych opcji obok systemów auta. pełna, tylko hamowanie albo wyłączona.

cofanie czasu nie wiem czy jest osobno ale zawsze możesz po prostu nie wciskać Y :dunno:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Colin napisał:

 

w sensie linię wyścigową? normalnie w asystach, jedna z pierwszych opcji obok systemów auta. pełna, tylko hamowanie albo wyłączona.

cofanie czasu nie wiem czy jest osobno ale zawsze możesz po prostu nie wciskać Y :dunno:

Kurde to gdzieś mi ta lini się przeoczyła. Co do cofania chyba nie ma. Ofc nie używam, ale denerwuje mnie, jak po błędzie mi się pojawia się ten komunikat. W Horizonie jest to spoko rozwiązane, że za wyłączenie linii i cofki dają dodatkowy %  :nosacz:

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem dosłownie kilka wyścigów online i już dwa razy błąd uniemożliwiający ściganie. Trening, kwalifikacje - ok. Gdy rozpoczynam wyścig - kamera zawieszona nad linią start/meta. Mogę tak wystartować, ale działa tylko gaz i hamulec (kierunki - nie). 

Gdyby nie samo jeżdżenie, fizyka i kolizje, to już dałbym sobie spokój z tą gra. 

Odnośnik do komentarza

To ja w online nie spotkałem się z takimi rzeczami. Niestety mimo posiadania rangi S i umiejętności powyżej 4800, to zdarzają się wyścigi jak ten poniżej. W jednym zakręcie rammer, w drugim koleś wcisnął pauzę, żeby wyjść z gry, ale gra nie zrobiła z samochodu ghosta, w dodatku auto jechało w poprzek toru, więc nałożyły się dwa argumenty, żeby to jebane auto było duchem. :notlikethis: Potem przebijanie się z pozycji 13. w górę nie należy do przyjemnych. Ktoś na reddicie mądrze napisał, w FM brakuje edukacji ludzi do czystego ścigania, odpuszczania ataku, gdy jest on niemożliwy. Wszyscy na pałę włączają się na tor po wypadnięciu, nie patrzą co się wokół nich dzieje. Mogliby dodać coś na wzór Gran Turismo.

 

 

Ale na szczęście póki co doświadczam więcej takich zachowań jak niżej, ale niestety trzeba się utrzymywać w czołówce wyścigu, wtedy jest raczej cacy.

 

 

Również uważam, że jak ktoś nałapie 10s kary to od razu powinien być out z serwera i ban np. 1h na online.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...