Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Bartg napisał:

Marketing MS nie przestaje dostarczać, tym razem reklamując Circuit de Catalunya Lancerem Evo wyglądającym totalnie jak model z poprzedniej generacji z nieudanym makijażem :kaz:

 

 

Ale co konkretnie Ci nie pasuje tutaj? Dla mnie wygląda fajnie. Pomijając dobór fury. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie widać, że to model z poprzedniej albo i jeszcze wcześniejszej generacji - mało detali, "płaski" wygląd auta, nadal nie do końca poprawnie oddane przednie reflektory. Może za dużo grałem w poprzednie części, ale slogan "built from ground up" wiadomo, że jest bullshitem i zapewne już żadne GT czy FM nie będzie miało zupełnie od zera zbudowanych wszystkich modeli aut.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bartg napisał:

Dla mnie widać, że to model z poprzedniej albo i jeszcze wcześniejszej generacji - mało detali, "płaski" wygląd auta, nadal nie do końca poprawnie oddane przednie reflektory. Może za dużo grałem w poprzednie części, ale slogan "built from ground up" wiadomo, że jest bullshitem i zapewne już żadne GT czy FM nie będzie miało zupełnie od zera zbudowanych wszystkich modeli aut.

Aaaaa. Sorki, źle przeczytałem i myślałem że psioczysz na tor, bo przecinka mi zabrakło. No fakt, auto jest jakie jest. Ale to może też kwestia jakości filmiku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Just now, PiPoLiNiO said:

Aaaaa. Sorki, źle przeczytałem i myślałem że psioczysz na tor, bo przecinka mi zabrakło. No fakt, auto jest jakie jest. Ale to może też kwestia jakości filmiku. 

 

Tory wygląda bardzo dobrze, tym bardziej, że przestali wrzucać same filmiki z rzułto-pomarańczowym filtrem. 4K raczej nie pomoże, bardzo mnie dziwi dobór auta do filmu, bo od wielu części akurat ten Lancer wygląda wyjątkowo słabo na tle innych aut. Chyba faktycznie mają wyjebane na marketing bo i tak wszyscy zagrają.

Odnośnik do komentarza

Oglądam ten trailer w 4K i... no i w wielu momentach wygląda to jak randomowa samochodówka z ery X360 odpalona w 4K.

W otoczeniu niby sporo detali ale oświetlenie nadal wygląda jakoś nienaturalnie.

Największym winowajcą jest tu chyba jednak ten model Lancera. Jak napisał @Bartg samochód wygląda "płasko".

Nie chcę tu robić porównań, te pojawią się po premierze, ale praktycznie każdy z ostatnich trailerów wygląda przy zwykłych powtorkach z GT7 jak gra z poprzedniej generacji czy jakiś GRID (mimo nie raz większej ilości detali w otoczeniu).

Playground opanowało kwestię oświecenia i kolorystyki. Nie rozumiem czemu po prostu tego od nich nie wezmą, tylko sami tworzą po swojemu. Ewidentnie widać, że T10 ma z tym problem.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Potwierdzono ostatnie 3 tory dostępne na premierę: Lime Rock, Watkins Glen i Homestead. Czyli z torów z FM7 brakuje:

 

* Autodromo Nazionale Monza  
* Bernese Alps  
* Brands Hatch 
* Circuit of the Americas  
* Daytona International Speedway 
* Dubai Circuit  
* Hockenheimring 
* Long Beach 
* Mount Panorama Circuit 
* Nurburgring (Coming Spring 2024)  
* Prague 
* Rio de Janeiro 
* Road Atlanta 
* Sebring International Raceway 
* Sonoma Raceway 
* Test Track Airfield 
* Top Gear Test Track 
* Yas Marina Circuit

 

Boli potwierdzony brak Monzy i Bathurst (Mount Panorama) i Pragi, mogłaby wyglądać mega w nowej wesji. 

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, ASX said:

Tak zapytam bo kompletnie sienna tym nie znam, są jakieś nowe tory, który nigdy wcześniej nie było w serii?

 

Kyalami, Hakone, North Oak, jakiś owal który #nikogo i jeszcze jedna ale nie pamiętam, 5 nowych dla Forzy "srodowisk" jak to nazywają. Niby fajnie, że 20% torów to nowości, no ale brakuje wielu klasyków, których umówmy się brakować nie powinno na premierę. 

GT7 mialo ile 35 na premiere? Ja wiem, ze "built from ground up", pandemia ale kurwa bez przesady, 6 lat mieli, zwłaszcza ze 20% torów nie musieli laserowo skanować, bo je wymyslili. 

Odnośnik do komentarza

No to przynajmniej 4 nowe to nie tak źle. Tego owalu nie licze, bądźmy poważni.

 

Najgorsze uczucie które kojarzy mi się Forzą Motorsport to kiedy ograwalem regularnie poprzednie czesci i miałem uczucie że gram w DLC bo wszystkie tory wyglądały niemal identycznie jak w poprzedniej odsłonie, a nowych torów było jak na lekarstwo. 

 

Tutaj liczę że będzie lepiej, po pierwsze dlatego że już bardzo długo czekamy na nowego Motorsporta, więc nie mam tego przesytu jak gdy seria wychodziła co dwa lata. Dwa: €tare znane tory zaliczyły uprgrade graficzny więc nie będzie takiego deja vu. No i trzy to jednak jest jednak kilka nowych torów. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Bartg napisał:

Potwierdzono ostatnie 3 tory dostępne na premierę: Lime Rock, Watkins Glen i Homestead. Czyli z torów z FM7 brakuje:

 

* Autodromo Nazionale Monza  
* Bernese Alps  
* Brands Hatch 
* Circuit of the Americas  
* Daytona International Speedway 
* Dubai Circuit  
* Hockenheimring 
* Long Beach 
* Mount Panorama Circuit 
* Nurburgring (Coming Spring 2024)  
* Prague 
* Rio de Janeiro 
* Road Atlanta 
* Sebring International Raceway 
* Sonoma Raceway 
* Test Track Airfield 
* Top Gear Test Track 
* Yas Marina Circuit

 

Boli potwierdzony brak Monzy i Bathurst (Mount Panorama) i Pragi, mogłaby wyglądać mega w nowej wesji. 

O Cię chuj. Nie myślałem, że tylu klasyków zabraknie... Ogólnie w dupie mam tory po premierze, bo nie będą już ujęte w trybie kariery. Trochę mnie wkurwiłeś teraz :negative:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

* Autodromo Nazionale Monza  

* Brands Hatch 

* Circuit of the Americas  

* Hockenheimring 

* Mount Panorama Circuit 

* Nurburgring 

* Road Atlanta 

 

No przecież to są podstawy podstaw każdej gry wyścigowej. Brands Hatch to jest chyba w każdych możliwych ścigałkach. WTF w ogóle... 

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Nic nie tłumaczy braku Pragi, Alp, Rio i Dubaju. Przecież to są tory fantazyjne, gdzie tak naprawdę w większości wystarczyłaby podmiana tekstur, bo wykonanie i tak prześcigało pozostałe tory i były robione pod 4K. No i k**** robili grę 6 lat. Pewnie kolejne studio gdzie przez okres pandemii na zdalnym programiści więcej Netflixa oglądali. Po 4-5 nowych torów to oni robili jak gry wydawali co 2 lata.

Odnośnik do komentarza

Tych torów w miastach o których mówicie w ogóle nie będzie i nie wrócą. W updateach dodane zostaną te oczywiste braki jak Monza, Sebring i Bathurst

 

z reszta te tory fikcyjne typu Rio albo Alpy były czerstwe. Wolałbym powrót Fujimi Kaido.

9 godzin temu, Bartg napisał:

Będą dodawane podobno do kariery, no ale umówmy sie co zmieni dodanie toru po pol roku od premiery, jak wszyscy kariery dawno skończą :reggie:


niekoniecznie. Jeśli gra będzie apdejtowana w stylu Horizona to myśle ze będą dodawane singlowe eventy na nowych torach. Podobnie jest w GT7

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...