Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, A_Bogush napisał:

 

Nie podoba mi się ten styl graficzny.Czemu to wszystko wygląda jakby  było ciemne, a jednocześnie  aż żółte od mocnego słońca.Praktycznie na każdych materiałach (oprócz przejazdów w nocy) to tak wygląda.Jeśli to ma odwzorowywać jakąś specyficzną porę dnia (ale zachód słońca też tak nie wyglada), to jaki jest powód tej kolorystyki w garażu?

Odnośnik do komentarza

Mnie martwi, że ogłoszona dziś lista aut "new to motorsport" to 100% auta z Horizon 5, czyli można się spodziewać również modeli przeniesionych 1:1. Zresztą promowanie nowego toru niezbyt świeżym Audi RS3 z dopiskiem "new to motorsport" to też słabe mocno, jakos marketingowo na razie slabiutko to Microsoft rozgrywa. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, AdiCarrion napisał:

Nie podoba mi się ten styl graficzny.Czemu to wszystko wygląda jakby  było ciemne, a jednocześnie  aż żółte od mocnego słońca.Praktycznie na każdych materiałach (oprócz przejazdów w nocy) to tak wygląda.Jeśli to ma odwzorowywać jakąś specyficzną porę dnia (ale zachód słońca też tak nie wyglada), to jaki jest powód tej kolorystyki w garażu?

 

Na tych materiałach wygląda to standardowo dla FM, czyli plastelinowate oświetlenie. 

Może na TV z HDR będzie wyglądało to lepiej, ale póki co słabiutko się to prezentuje i do GT nie ma żadnego podejścia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Michał102 napisał:

 

Na tych materiałach wygląda to standardowo dla FM, czyli plastelinowate oświetlenie. 

Może na TV z HDR będzie wyglądało to lepiej, ale póki co słabiutko się to prezentuje i do GT nie ma żadnego podejścia. 

Dokładnie.

 

Forzy choćby nie wiem jak ładne były jakie tam technologie by nie wpakowali i ile by modele nie miały poligonów to przez te oświetlenie i kolory każda część wygląda tak hmm kreskówkowo.

 

GT choćby miał drzewa 2d, tekstury z średniowiecza ITP to od gt4 mocno całą kolorystyka i oświetleniem darzy do fotorealizmu na ile dany sprzęt pozwala

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.08.2023 o 13:06, AdiCarrion napisał:

Nie podoba mi się ten styl graficzny.Czemu to wszystko wygląda jakby  było ciemne, a jednocześnie  aż żółte od mocnego słońca.Praktycznie na każdych materiałach (oprócz przejazdów w nocy) to tak wygląda.Jeśli to ma odwzorowywać jakąś specyficzną porę dnia (ale zachód słońca też tak nie wyglada), to jaki jest powód tej kolorystyki w garażu?

 

Jedyna Forza Motorsport jaką grałem długo, czyli FM2, miała dokładnie to samo. Kończąc calaka rzygałem tą pomarańczową kolorystyką.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Cytat

According to Turn 10 Studios, the game won’t include split-screen multiplayer, the ability to race against AI in various multiplayer modes, and a spectator mode. Creative director Chris Esaki said that the studio has its reasons for the decisions.

Regarding the lack of split-screen multiplayer, Esaki says it’s because of the studio’s “heavy investment” in new graphic features and the game’s rendering engine.

https://insider-gaming.com/forza-motorsport-launch-without-three-features/

Odnośnik do komentarza

Wow, w końcu porządny pokaz i konkrety. Nawet jest potwierdzenie ze animacje obrotu kierownicy poprawili XD 

 

image.thumb.png.67971a19bc563703c02de48ecb608cce.png

 

caly ten multiplayer to kombinacja pomysłów z Asseto Corsy i Gran Turismo i trochę nowości, podoba mi się to. System kar z „machine learningiem” brzmi jak marketingowy bullshit, ale trackowanie 5000 incydentów jednocześnie brzmi zajebiscie

 

dodatkowo widzę ze zapowiedzieli sporo nowych aut do FH5, tym samym spodziewam się ze trafia rowniez do Forzy Motorsport.

 

A z „kreskówkowa” oprawą to raczycie zartowac :kekw: Radzę odpalić GT7 by przypomnieć sobie jak wyglądają nienaturalne wyścigi resoraków.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...