Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.09.2022 o 11:48, Dalhi napisał:

Już na początku roku przełożyli premierę na grudzień bodajże. Później przerwa w pracach nad grą, być może mają problemy z zebraniem zespołu do kupy i brak im rąk do pracy.

Do usłyszenia za dwa lata.

Mój wzór z dupy się sprawdził. Choć mam wątpliwości czy dowiozą w jednym kawałku w wyznaczonym terminie, a chyba inwestorzy tracą cierpliwość i nie mają wyjścia i muszą to w tym roku wypuść na rynek.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

 

W dniu 27.04.2024 o 23:41, Chewie napisał(a):

Nikt chyba jeszcze nie wydał zoptymalizowanej gry na unrealu 5 poza epic więc downgrade gwarantowany albo to będzie działać w 10 klatkach na komsolecie

Na PC Hellblade 2 jest najlepiej zooptymalizowane, ale wiadomo, to zamknięta gra.

 

Z open worldów grałem w Lords of The Fallen i Robocopa, obie są mniej wymagające niż Cyberpunk na maksymalnych, co do konsol raczej cudów bym nie oczekiwał na UE5, ale gry ze wschodu zawsze bardziej patrzyły w stronę PC, nawet w najlepszych czasach PlayStation i Xboxa. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał(a):

Nie przesadzajmy z tym "open-worldem", zwłaszcza w kontekście RoboCopa :reggie:

Fakt, chodziło mi o to pierwsze, czyli Lords of the Fallen (w zasadzie taki semi-open world), Robocop też miał dużą, wymagającą lokację HUB, jak w Deus Ex. 

 

Takiego typowego open worlda to jeszcze nie było na UE5, pierwszy chyba Kingdom Come i Stalker 2 będą. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Takiego typowego open worlda to jeszcze nie było na UE5, pierwszy chyba Kingdom Come i Stalker 2 będą. 

Stalker 2. Kingdom come chyba będzie na nowej wersji Cry Engine. Jeszcze pytanie czy Stalker 2 faktycznie wyjdzie w tym wrześniu, z wiadomych przyczyn różnie może być.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Qbon napisał(a):

Stalker 2. Kingdom come chyba będzie na nowej wersji Cry Engine. Jeszcze pytanie czy Stalker 2 faktycznie wyjdzie w tym wrześniu, z wiadomych przyczyn różnie może być.

Kurde fakt:) KC2 to znowu Cryengine, no to Stalker zapowiada się na pierwszą grę. Avowed też UE5, ale tam chyba też nie typowy open world. No ciekawe jak to wyjdzie pod względem optymalizacji. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2024 o 08:24, KrYcHu_89 napisał(a):

Kurde fakt:) KC2 to znowu Cryengine, no to Stalker zapowiada się na pierwszą grę. Avowed też UE5, ale tam chyba też nie typowy open world. No ciekawe jak to wyjdzie pod względem optymalizacji. 

Pewnie będzie duży downgrade przez konsole jak to jeszcze ma na series s działać. Wersja PC też przez to ucierpi ale przynajmniej będą mody. Patrząc jak działają gry na UE5, które nawet nie są open worldem to zanosi się na katastrofę. Moje oczekiwania są dość niskie ale może być gra na mocne 7.

 

Przynajmniej dzięki game pass nie ma ryzyka, że się wywali 300 zł na cyfrę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...