Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Daddy napisał:

Wizualnie wygląda jak ostatnie Metro z dopalaczem i nie wiem o co spiny że tak niby nie jest bo to znaczy że wygląda świetnie a gra ma być znacznie ''większa''

Bo to jest Unreal 5.1, więc miał być opad szczęki i niszczenie kompów. A nie grafa sprzed kilku lat. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Wystarczy, że odpalę Metro w 4K. Nie muszę myć oczu. Jak by Wam nie podpisali, że to Stalker to żaden by nie skumał.

 

No nie wiem. Gram teraz w najnowsze Metro na XSX i tutaj jednak wygląda to lepiej. Nie ma jakiś mega rewelacji ale to może znów oczekiwania były zbyt napompowane. Nie zdziwię się jak nie wydadzą tego jednak w przyszłym roku albo pod koniec w kiepskim stanie.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Elitesse napisał:

 

No nie wiem. Gram teraz w najnowsze Metro na XSX i tutaj jednak wygląda to lepiej. Nie ma jakiś mega rewelacji ale to może znów oczekiwania były zbyt napompowane. Nie zdziwię się jak nie wydadzą tego jednak w przyszłym roku albo pod koniec w kiepskim stanie.

No właśnie. Grasz na Xbox. Odpal Metro na PC ultra i będziesz miał to samo. Chyba, że wierzysz, że wczorajszy trailer jest z konsoli... 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

No właśnie. Grasz na Xbox. Odpal Metro na PC ultra i będziesz miał to samo. Chyba, że wierzysz, że wczorajszy trailer jest z konsoli... 

 

Racja, nie grałem na PC więc nie wiem jak tam gra się prezentuje na dobrym sprzęcie. Może tak być jak mówisz, że będzie prezentowało się tak samo. Jak gra będzie ciekawa, to będzie można na to przymknąć oko. Niestety twórcy muszą iść na kompromis aby to jakoś działało na każdej konsoli. Specjalnie lepszego komputera raczej nie kupię aby cieszyć się trochę lepszą grafiką i płynnością. Zostaje "tanie" granie na konsoli.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

IMO jest downgorad graficzny względem poprzedniego trailera.

 

Ale i tak gra zapowiada się pysznie, widać po tych urywkach że będzie to stary dobry STALKER z przemierzaniem pustostanów, zbieraniem śmieci i drewnianym strzelaniem

Też właśnie mi się wydaje że wleciał downgorad ale i tak jest ładnie. No i trailer śmierdział (pachniał?) mocno metrem ale jak zobaczyłem okienko ekwipunku to się uspokoiłem 

Odnośnik do komentarza

Jak grafika i gierki ogólnie mają iść do przodu, jak od roku co premierę większej gry jest syf typu downgrade, chujowa optymalizacja, od zajebania błędów, a jednocześnie Ci sami "WYMAGAJĄCY" gracze piszą: "widać po tych urywkach że będzie to stary dobry STALKER" więc kupie i za 600 zł panie prezesie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Jak grafika i gierki ogólnie mają iść do przodu, jak od roku co premierę większej gry jest syf typu downgrade

Tak było zawsze. Tylko że teraz masz kompa za miliony monet i chyba zmieniło się troszkę twoje podejście. Sam przeciez grałeś na konsoli i doskonale wiesz ze nie trzeba mieć kompa z Nasa żeby czerpać radość z gierek. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Szymek napisał:

Tak było zawsze. Tylko że teraz masz kompa za miliony monet i chyba zmieniło się troszkę twoje podejście. Sam przeciez grałeś na konsoli i doskonale wiesz ze nie trzeba mieć kompa z Nasa żeby czerpać radość z gierek. 

Błagam Cię. Siedziałem na konsoli, wydali pakiet GTA który był totalnym gównem technicznie i wizualnie, a tu i tak część piała z zachwytu. Moje poglądy się nie zmieniają w zależności na czym gram. Gówno trzeba tępić i tyle. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Wredny napisał:

No ale już bez przesady z tym "gównem" bo popadasz w niezłe skrajności :reggie:

Chodziło mi o GTA :) Stalker jedynie nie spełnia graficznych wymagań UE5 i 2023 roku. Tzn technicznie też może się jeszcze okazać jak cała reszta. Więc wszystko przed nami... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...