Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem czy mi się podoba, czy nie. Dotychczasowe zapowiedzi i prezentacje nie napawały mnie optymizmem. Jeśli po jednym meczu można coś stwierdzić to powiem, że nie jestem rozczarowany. Ale brakuje tego efektu WOW. 

 

Na dzień dobry zwiększyłem sobie FOV. Standardowo jest ustawione 9, max 100. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, złoty said:

Panowie ta gra daje rade? 

Zależy jakim fanem bfa jesteś jak zawsze w niego grasz i brałeś na premierę i nie przeszkadza ci,że na wejście ta seria ma masę błędów i mały content to tak daje radę.

Ale jeśli szanujesz swoje pieniądze i czas to ta beta rozwiązuje wszelkie wątpliwości dlaczego premiera została przełożona.

Czuję sporą obniżkę ceny jak z bf5 po premierze,a  bajki o starym kodzie gry to już chyba nikt się nie nabierze bo od BF3 tak mówią i każdy wie jak jest.

Odnośnik do komentarza

Póki co jeden mecz za mną, na pierwszy rzut oka strasznie małe elementy ui się wydają xd trzeba pogrzebać w menusach bo jak dla mnie rozgrywka póki co jest mało czytelna. Poza tym spory chaos na mapach i masa bugów graficznych na xsx. W czołgu kamera z wieżyczki latała mi w kazda stronę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Aleks napisał:

Sam nie wiem czy mi się podoba, czy nie. Dotychczasowe zapowiedzi i prezentacje nie napawały mnie optymizmem. Jeśli po jednym meczu można coś stwierdzić to powiem, że nie jestem rozczarowany. Ale brakuje tego efektu WOW. 

 

Mam tak samo , po pierwszym razie nie poczułem efektu wow.Graficznie jakoś dla mnie też średnio, frajdy ze strzelania też jakieś zajebistej nie  ma, bronie bez odrzutu.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie jest dość dobre, ale nie świetne jak w przypadku kiedy ostatnio wlazłem po dłuuuugim czasie na serwery Battlefielda 5. Nie rozumiem przede wszystkim zarzutów odnośnie oprawy. Przecież na PS5 gra wygląda super! Pewnie, mnóstwo gliczy graficznych i bugów jak lewitujące ciała czy poruszające się po podłożu trupy w trybie delirium. Bronie? No co można powiedzieć o broniach w 2042 roku? No właśnie. Powiem tak: fanem Conquesta nie jestem, nigdy nie byłem i na pewno nie zostanę i na kwadrylion procent nie będę w niego grał, ale z całej masy pozostałych trybów na pewno coś sobie wybiorę do grania na mniejszych mapach, pewnikiem będzie to zwykły TDM.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...