Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, iluck85 napisał:

I jest jeden problem- nie da się tego wyłączyćz pozycji gry. Trzeba wejść do ustawień Xboxa i tam wyłączyć całkowicie. 

Liczę że to poprawia, bo opcja jest, ale nie podświetla się

Nie poprawią. W warzone jest podobnie, nie da sie wyłączyć. W halo infinity to samo. Tu tez tego nie bedzie. A w ustawieniach xboxa wyłączy (a raczej znajdzie) to taka garstka że serwery będą praktycznie puste. Pozostaje gra z pecetowcami.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Nie poprawią. W warzone jest podobnie, nie da sie wyłączyć. W halo infinity to samo. Tu tez tego nie bedzie. A w ustawieniach xboxa wyłączy (a raczej znajdzie) to taka garstka że serwery będą praktycznie puste. Pozostaje gra z pecetowcami.

 

No schowane jest to, że musiałem w necie przeczytać gdzie to wył. Dramat. 

Na teraz serwery pełne jak odpaliłem same Xboxy, bo liczyłem że gine bo sami PC i oni mniej biorą na strzała przez myszkę. Ale z samymi Xboxami to samo :sapek: 

Premierę skradło też Halo. Ale patrząc na lata wstecz i poprzednie odsłony, to Halo zniknie. Content się wypali po kwartale i nie będzie tam co robić. Destiny się długo trzymało, takie BF czy COD też są długo męczone. Nie kojarzę żeby Halo się przewijało u znajomych długo. Zobaczymy teraz. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, PIOTR8642 napisał:

Nie poprawią. W warzone jest podobnie, nie da sie wyłączyć. W halo infinity to samo. Tu tez tego nie bedzie. A w ustawieniach xboxa wyłączy (a raczej znajdzie) to taka garstka że serwery będą praktycznie puste. Pozostaje gra z pecetowcami.

Co Ty w ogóle opowiadasz? Najpierw z tymi serwerami na old genach, a teraz o pustych serwerach przy wyłączonym crossplay’u. Nic z tego nie jest prawdą, grę znajduję bez problemu i gram z samymi użytkownikami Xboxa, bez żadnych botów ( :kaz:).

 

Trochę się rozpisali odnośnie następnych aktualizacji. Z jednych z najważniejszych to zwiększą odrzut PP29 i zmniejszą wytrzymałość Hovercrafta.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MYSZa7 napisał:

Co Ty w ogóle opowiadasz? Najpierw z tymi serwerami na old genach, a teraz o pustych serwerach przy wyłączonym crossplay’u. Nic z tego nie jest prawdą, grę znajduję bez problemu i gram z samymi użytkownikami Xboxa, bez żadnych botów

Tak? To wyłącz crossplay i zobacz ile masz ludzi na serwerach w przegladarce w Portalu? Praktycznie nikogo.

A ty mówisz o trybie warfare. 

Odnośnik do komentarza

Brak scoreboarda z indiwidualną punktacją to jakiś nowy trend z tiktoka?

 

Ja rozumiem, że to jakiś zabieg celem skupienia zespołów wokół wspólnej punktacji ale dlaczego są liczone tylko revive'y, kille i asysty. Dlaczego usunęli punktację za leczenia, za trafienia, za wspieranie amunicją. To powinno iść we wspólną punktację. To mnie motywowało już od BC2 żeby grać więcej medykiem i rozrzucać leki i podnosić. Tutaj wydaje się to bez większego znaczenia na wynik końcowy i nie motywuje mnie do ryzyka. O ile ktoś nie padnie obok mnie to olewam i widzę, że pozostali podchodzą tak samo.

 

Zawiódł mnie brak progresu w grach z portala, może dodazą coś w patch'ach albo raczej DLCkach o ile ta gra będzie tego finansowo warta. 

 

Progress za XP jest dla mnie jakoś mało wyeksponowany. Nie wiem czego się spodziewać kiedy. Nie wiem nawet czy jest możliwość sprawdzenia całego aresnału do odblokowania. Ograniczenie się do kilku broni to jakaś kpina.

 

Fajnie się gra w w gry z portala ale nie na tyle bym chciał do tego wracać na długie godziny. Raczej przypomina to demko ze wspomnieniami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Musicie zrozumieć,że to robili jakieś totalne przygłupy.

Dawne Dice które było odpowiedzialne za bc2,BF1,4,3 już nie ma.

Zobaczcie sobie nawet na mapy z portala a z tego BFA.

Przecież to jest przepaść jeśli chodzi dizajn.

Ci goście nigdy nie grali w poprzednie części, mało tego jestem pewny,że nie grali w nawet w to co stworzyli XD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Karolu Twoje argumenty są nietrafione. Właśnie dzięki najbardziej doświadczonym i decyzyjnym pracownikom DICE ta seria zaliczyła od wielu lat szambo w postaci BFV. Ten gość co jest w studiu od lat udowadniał, że gracze to homofoby, nie znają się na grach a oni po prostu chcieli zrobić grę dla córek i innych członków rodzin. Jak się  idzie się w politykowanie a nie robienie gier to takie są tego skutki. W sumie w BF2042 i tak mocno zamknęli im mordy bo przedstawili tylko tą bezpłciową murzynkę.

Po wielkości map jestem w stanie uwierzyć, że gra początkowo była wyłącznie na modłę Warzone tylko po czasie zaczeli to reperować i sklejać od nowa.

Tam rządzi polityka EA a nie jakość gier.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Banan91PL napisał:

Powie mi ktoś jak włączyć listę serwerów, jakieś filtry dotyczace wyszukiwania ich itp bo widzę opcje tylko szybkiej gry

No jakby Ci to powiedzieć…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka serwerów jest tylko w Portalu.

Teraz, easye napisał:

jest już łatka? co naprawili?

Najważniejsze zmiany to poprawiony bullet spread i znerfione pojazdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...