Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Najzabawniejsze w tym BFie były te zapowiedzi - powrót do BF4, rendezooka itd. XD. Ja nie widziałem pomysłu na tą grę od początku. W ostateczności dostaliśmy zlepek nowych trendów + za duże mapy. Wszystko można byłoby przełknąć, ale strzelania, które nie daje takiej satysfakcji jak wcześniej nie wybaczę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2021 o 16:09, tommi napisał:

Tutaj wczorajsza przejazdzka czolgiem dla tych, co twierdza, ze czolgi za slabe, brak splasha itd.:

 

 

A tutaj ciekawostka:

podwojny kill dronem zwiadowczym wraz ze zniszczeniem czolgu :D

 

No czołgi to właśnie są za mocne w tej grze, zresztą większość pojazdów, w tym śmigłowce. Nie wiem jak można twierdzić, że czołgi są za słabe skoro jeden człowiek nie jest w stanie w żaden sposób sam go załatwić. W tej grze nie istnieją wrażliwe punkty w czołgach, obrażenia są takie same niezależnie w którą część się trafi. W Bf5 nawet byłem w stanie przy odpowiednim podejściu sam zniszczyć 2 czołgi jako piechota gdy zaszedłem od tylca, tutaj to jest niemożliwe, bo nie ma się wystarczająco amunicji do wyrzutni a nie można mieć jednocześnie wyrzutni i np granatu ppanc jak poprzednio, w Bf5, który już był uważany za słabszą część serii ale przy 2042 był arcydziełem. Obecnie pojazd Bolte jest przegięty po osłabieniu poduszkowców i zaburza balans, balans, który w tej grze nie istnieje, jest on tak zaburzony między piechotą a pojazdami jak nigdy w żadnej części. Nie wiem też co oni mieli w głowie żeby przy takim nastawieniu gry na pojazdy nie dać żadnych działek stacjonarnych, które tutaj powinny być na każdym punkcie, może wtedy chociaż trochę ten balans by był przywrócony. Projekt map jest tragiczny, nie ma ANI JEDNEJ mapy typowo miejskiej, w każdym Bf-ie takie były tu nie ma żadnej, puste, odsłonięte pola między punktami. Mapy mogą byc duże ale zaprojektowane z głową a nie, że z gry robi się symulator biegania, wystarczyłoby dać więcej punktów i bliżej siebie, dać więcej obiektów między nimi, zaprojektować je ciekawiej. Grałem w każdą część od czasów Bad Company 2 i z tych co grałem to w 2042 są zdecydowanie najgorsze mapy jakie były, nie wiem jak w Bfach przed BC2 więc się nie wypowiem. Nie wiem czy możliwe jest jeszcze naprawienie balansu, który obecnie nie istnieje, całe szczęście, że bronie jako tako się udało w ostatnim patchu zbalansować. Grę ratuje przyjemnie jak dla mnie gunplay, gra się spoko ale odnoszę wrażenie, że oni nie wiedzieli sami czym ta gra ma być. Hardline miał więcej z prawdziwego Bfa niż to. Generalnie jest jakieś takie uczucie jakby się grało w demo a nie w pełną wersję gry.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wirusek napisał:

Witam, możecie mi doradzić. Jaką wersję Battlefielda mam kupić na ps5.? Jest standardowa, złota, bursztynowa ... :)

Może BF 4 kupić, graja jeszcze ludzie w ta wersję. Możliwe że mam głupie pytania lecz ostatni raz w BF grałem na PS3. Pomożecie?

Wykup sobie na miesiąc EA Play, stestujesz w ramach tego abonamentu i 2042 i 4. Zobaczysz co Ci lepiej leży, a przy okazji sprawdzisz jak tam serwery na 4 się mają dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, wirusek said:

Witam, możecie mi doradzić. Jaką wersję Battlefielda mam kupić na ps5.? Jest standardowa, złota, bursztynowa ... :)

Może BF 4 kupić, graja jeszcze ludzie w ta wersję. Możliwe że mam głupie pytania lecz ostatni raz w BF grałem na PS3. Pomożecie?

Ludzie w Bf4 jeszcze grają i jest sporo serwerów. Jeżeli preferujesz realizm audiowizualny w klimatach współczesnego konflikty USA vs China vs Russia, to uderzaj w Bf4. Tam masz prawdziwych żołdaków, skill’owe pojazdy naziemne i powietrzne, z wymagająca fizyka oraz przemiodny gunplay. Natomiast jesli jesteś fanem cyrku obwoźnego z klaunami specjalistami, którzy latają niczym batman i wspinają sie na budynku niczym Spiderman, i nie drażni cie kartonowa, mocno uproszczona fizyka  pojazdów latających (te naziemne są jeszcze ok), to mimo wszystko… nie polecam Bf2042. Kup Spiderman i Batmana. Bo cena tych dwóch gier jest 2x mniejsza, niz edycja Gold. Poza tyłm będziesz miał większych fun z tych gier. :) 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, walek napisał:

Ludzie w Bf4 jeszcze grają i jest sporo serwerów. Jeżeli preferujesz realizm audiowizualny w klimatach współczesnego konflikty USA vs China vs Russia, to uderzaj w Bf4. Tam masz prawdziwych żołdaków, skill’owe pojazdy naziemne i powietrzne, z wymagająca fizyka oraz przemiodny gunplay. Natomiast jesli jesteś fanem cyrku obwoźnego z klaunami specjalistami, którzy latają niczym batman i wspinają sie na budynku niczym Spiderman, i nie drażni cie kartonowa, mocno uproszczona fizyka  pojazdów latających (te naziemne są jeszcze ok), to mimo wszystko… nie polecam Bf2042. Kup Spiderman i Batmana. Bo cena tych dwóch gier jest 2x mniejsza, niz edycja Gold. Poza tyłm będziesz miał większych fun z tych gier. :) 

Hahaha i taką odpowiedź szanuje :) idę szukać  BF4 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...