Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Podboju 64 jeszcze nie probowalem, ale Przelamanie 64 jak dla mnie nietrafione- nie liczylem dokladnie, ale mam wrazenie, ze ilosci pojazdow za bardzo nie zmniejszyli, a jedynie obszar i ilosc piechoty, przez co przypada jeszcze wiecej pojazdow na m kw czy piechura. Bez sensu, wole normalne przelamanie 128. Inna sprawa, ze w tych kilku meczach, ktore zagralem w tym trybie, wrzucalo mnie za kazdym razem na Kalejdoskop- byc moze na innych mapach jest lepiej, ale akurat Kalejdoskop zdecydowanie lepszy jest pelnowymiarowy. 

 

Drugi operator wymasterowany:

978936165_Battlefield2042_20211215220013.thumb.jpg.214c988fc0f637b48f9b74f76a9c45ad.jpg

 

Polecam ta zawodniczke, np. w kombinacji z NTW-50 (ktora to bron moze i na przeciwko pojazdom zostala znerfiona, ale na piechote wciaz dziala jak zloto):

To juz moj drugi tripple kill nia- pieprzona mobilna armata, kocham :D

 

Albo z K30, ktore na krotki dystans jest moja ulubiona bronia:

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, BoryzPL napisał:

Na xsx bez problemow ze znajdowaniem serwerow.

Nie wiem. Ja od premiery bety nie mogę zagrać normalnego meczu w portalu na Xboxie z wyłączonym crossplayem. Na serwerach pustki, maks kilku graczy.

 

4 minuty temu, LiŚciu napisał:

A jaka tutaj na forum konsola przeważa ?

Chyba nie Xbox. Tam głównie widzę ludzi grających w Halo. 

 

 

Ten BF to jest chyba jedno z większych rozczarowań w gierkach. Sumarycznie w poprzednich odsłonach spędziłem z tysiąc godzin. Tu 1,5 h. 

Odnośnik do komentarza

Ty przynajmniej nic nie zapłaciłeś za gre. Ja kupiłem Gold’a i wtopiłem ponad 300 złotych. Ta gra to dobra strzelanka, ktora próbuje być Battlefield’em. Zreszta co sie dziwić, cała ekipa deweloperska, ktora stanowiła trzon DICE odeszła, a zastąpiło ich grono oddanych fanów/ developerow APEX/Warzone, co czuć w każdej sekundzie grania. Ale nie ma tego złego, co by na dobre wyszło. Za tydzień będę miał PC i pierwsze co zrobię to ścigane bete World War 3. Mam nadzieje, ze znajdę tam „vibe” Battlefield 3/4. 

Odnośnik do komentarza

Trzeci operator na Tier 1 odhaczony, z nim poszlo wyjatkowo szybko:900768162_Battlefield2042_20211219003818.thumb.jpg.02b5b0c2b7fd1cc1d7f197cc21c690e0.jpg:

 

Bedzie zdecydowanie jednym z moich ulubionych- jego zrzut skrzyni z wyposazeniem to prawdziwy game changer. Koniec z sytuacjami, ze nadlatuje heli, gdy masz akurat wyrzutnie rakiet, albo na odwrot, masz rakiety p-lot gdy nadjezdza czolg. Bezcenny niewazne, czy gra sie samemu, czy w zespole.

 

Mysle tez, ze wspolpraca Irisha (barykada & zestrzeliwaczka granatow) z Borysem (wiezyczka straznicza) musi super dawac rade, zwlaszcza w obronie celow. A juz np. Irish + 2x Borys + Angel to w ogole by byla masakra, ale niestety nie mialem poki co za bardzo okazji wyprobowac.

 

PS: PKP-BP to bron idealna, po prostu stworzona dla takich jak ja, nie potrafiacych celowac, lam :D

 

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...