Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie 343h na liczniku- po dwoch ostatnich patchach duzo przyjemniej sie gra i osobiscie nie moge sie oderwac, ale i tak wciaz mnie wkurwia, ze po tylu miesiacach od premiery dalej przegladarki serwerow, squad managementu, player statsow czy klan tagow nie ogarneli. I co gorsza, o czesci z tych rzeczy do tej pory ani slowem nie wspomnieli (ogolnie ich komunikacja to jakas parodia). Pod tym wzgledem czuje sie zwyczajnie oszukany i niezaleznie od tego, jak dobrze sie gra, nastepnego preordera zrobie wylacznie, jesli przed premiera wyraznie potwierdza (najlepiej na filmach z rozgrywki), ze wszystkie podstawowe funkcje beda zawarte- jesli nie, to niech spierdalaja.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, tommi napisał:

 Pod tym wzgledem czuje sie zwyczajnie oszukany i niezaleznie od tego, jak dobrze sie gra, nastepnego preordera zrobie wylacznie, jesli przed premiera wyraznie potwierdza (najlepiej na filmach z rozgrywki), ze wszystkie podstawowe funkcje beda zawarte- jesli nie, to niech spierdalaja.

Nie wiem ile razy trzeba to pisać: 

Nie kupujcie preorderów! 

Nie braknie tego w sklepach. 

Powiedzą i napiszą wszystko co chcesz, a jak już będą mieli twoją kasę to możesz sperdalać. 

Odnośnik do komentarza
On 5/18/2022 at 8:46 PM, easye said:

mi się nadal śmiać chce jak pomyśle o tych wszystkich zagrajmerach co zapłacili za to 5 bomb!

Do dzisiaj jestem wdzięczny Spencerowi za triale EA w Xbox Game Passie. Prawie wziąłem Golda, przecież to jedna z moich ulubionych serii, na szczęście coś mnie tknęło, żeby jednak odpalić trial przez wydaniem siana :obama:

Odnośnik do komentarza

Nie no zajebiście :kekw:

Pamiętam czasy,że jak kupowałem premium albo dlc.

Człowiek wiedział kiedy to wyjdzie i co bo zapłacił.

Dzisiaj mamy za "darmo" ale to jakby ktoś ci w ryj napluł.

W sumie gdybym miał robić za darmo to też bym robił takie updejty :kekw:

Jedynie dodatek Pacyfik naprawdę im wyszedł.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

 

8 minutes ago, ASX said:

No EA postawiło chyba krzyżyk na Battlefieldzie. 

Trochę to dziwne że nie próbują tego ratować, bo jeśli gra nie wyjdzie na prostą to porażka 2042 może trwałe zaszkodzić marce i przełożyć się na przyjęcie następnych gier z serii. 

Jak ten temat pokazal gracze maja krotka pamiec, sporo osob ktore kupilo BF1 i BF V rowniez kupilo BF 2042 na premiere. EA idzie i tak pod mlotek wiec tna koszta. Najpierw licencja na fife, teraz odpuszczaja ratowanie BF 2042. Chociaz watpie,ze ta gre da sie uratowac ona jest zepsuta od podstaw. Ciezko jest naprawic bledy w design. 

Edytowane przez Wolfie_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

433h na liczniku i twierdze, ze jest naprawde dobrze. Nowa mapa, Exposure, jest naprawde zajebista i mozna na niej spedzac godziny. Kupa rzeczy poprawiona, zarowno jesli chodzi o bugi, jak i o balans: Bolty w ogole nie wkurwiaja juz, wlasciwie rzadko sie je spotyka, to samo nightbirdy (choc tutaj transportowce przejely paleczke ostatnio), do tego super smiglowce stealth wrzucili w sezonie 1, zarabista sprawa, no i ta nowa giwera BSV-M daje rade (to samo SFAR-M czy na blizsze dystanse K30).

 

Jezeli chodzi o mnie, to (poza nowym kontentem i poprawkami podstawowych map) brakuje mi tylko jednej rzeczy do pelni szczescia: przegladarki serwerow. A najbardziej wkurwiajace w tym wszystkim jest to, ze DICE praktycznie poki co slowem nie ustosunkowalo sie do tego (mimo, ze temat na oficjalnym forum EA ma juz bodaj 135 stron). Jak wrzuca, mam nadzieje, przegladarke, to moge zyc z 2042 nastepna lata.

Aha, zapomnialem wspomniec: zajebistym patentem jest rotacja Exodus Conquest w AoW, zawierajaca m.in. Kaspijska Granice, Arike, Valparaiso i wybrane mapy z podstawki, wszystko w wersjach na 64 graczy. Praktycznie od premiery Exposure i Expodus Conquest wrocilem na dobre do podboju, bo pierwsze miesiace praktycznie wyalcznie na Przelamaniu spedzilem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...