Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ostatnio za cenę kebaba i w sumie to nie jest to takie złe.

Strzela się ok,na PlayStation bez crossplay pograsz bez problemu.

Klasyczne mapy z starych Battlefieldow nadal są mega grywalne ale te z bf2042 to niezła prowokacja.

Jeśli teraz zrobią normalne klasy  to gra pójdzie w dobrym kierunku.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Whisker napisał:

Wczoraj trochę dłużej spędziłem czasu w drugim sezonie i trzeba przyznać że jest potencjał. Ogólnie pogrywam od czasu do czasu (80lvl) i ta gra nie przypomina premiery, jest sporo zmieniona na korzyść 

 

A te mapy już wszystkie dostały "remake"? Osłony, inne ukształtowanie terenu itd?

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tjery napisał:

 

A te mapy już wszystkie dostały "remake"? Osłony, inne ukształtowanie terenu itd?

 

Nie, jeszcze nie wszystkie ;)  Ale masa zmian jest poczyniona w samym gameplay’u, detekcji, dźwięku i samej grafice 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
Teraz, Whisker napisał:

Nie, jeszcze nie wszystkie ;) 

 

Spoko. to jeszcze trochę poczekam z ponowną instalką ;) nie ma to jak wydać chyba z 400 zł za edycję gold (już nie pamiętam ile to na premierę kosztowało) i pograć z 5h i odinstalować. A naprawdę spoko się grało, dobre strzelanie, ale te mapy były straszne, że tak powiem, nie do przełknięcia.

Odnośnik do komentarza
Teraz, tjery napisał:

 

Spoko. to jeszcze trochę poczekam z ponowną instalką ;) nie ma to jak wydać chyba z 400 zł za edycję gold (już nie pamiętam ile to na premierę kosztowało) i pograć z 5h i odinstalować. A naprawdę spoko się grało, dobre strzelanie, ale te mapy były straszne, że tak powiem, nie do przełknięcia.

No tez wydałem 4 paki ale serio teraz gra się przyjemnie, będzie co raz lepiej bo widać ze nie odpuszczają dopóki nie ulepsza tej części 

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem żeby sprawdzić no i rzeczywiście zmienili sporo i gra się w to jak w BFa wreszcie i technicznie nie ma takiej pajdy już. Z tym, że dużo z tego dobrego wrażenia to zasługa tej nowej mapy która chyba jako jedyna jest jakoś porządnie zaprojektowana. Ta poprzednia którą dodali też ponoć fajna ale nie grałem bo włączyłem to tylko na 2 mecze. 2 dobre mapy + caspian w portalu na całą grę to nadal zbyt mało :lapka:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, McDrive napisał:

Za chwilę premiera nowego CoD i wy się zastanawiacie jaki będzie los tego BF-a:reggie:

 

Ci co grają w Warzone/multika Coda to zapewne nie grają teraz w Bfa tylko w Coda, BF oferuje jednak zupełnie odmienne realia rozgrywki, więc myślę, że premiera Coda nie będzie miała zbyt wielkiego wpływu na BFa, Ci co lubią styl Bfa raczej przy nim zostaną jak gierka zmierza w "lepszym" kierunku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2022 o 18:45, tjery napisał:

 

Ci co grają w Warzone/multika Coda to zapewne nie grają teraz w Bfa tylko w Coda, BF oferuje jednak zupełnie odmienne realia rozgrywki, więc myślę, że premiera Coda nie będzie miała zbyt wielkiego wpływu na BFa, Ci co lubią styl Bfa raczej przy nim zostaną jak gierka zmierza w "lepszym" kierunku.

Dokladnie, tez tak uwazam. Ok, jest jakis tam % fanow obu gier, wiec oni pewnie przynajmniej wyprobuja to MW, ale ogolnie mysle, ze nie bedzie to mialo wielkiego wplywu. Nowa mapka jak dla mnie jest najlepsza w grze, nawet lepsza od Exposure (zwlaszcza, ze gram glownie Dozerem, a to typowo pod niego (i MacKaya) mapa. Ciekawe, ilu ludzi wroci z sezonem 3, jak wrzuca specjalistow w klasy. Tak czy inaczej obawiam sie, ze po raz kolejny jak doprowadza ja do super stanu, to zatrzymaja wsparcie po sezonie 4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...