Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Numer 4:

1879880870_Battlefield2042_20211222085252.thumb.jpg.2d0af464f20945767b9abc1cb75db49d.jpg

 

Kolejny idzie Rao- zagralem juz meczyk i zaczyna mi sie podobac to jego hackowanie :) Zwlaszcza heli nie beda mialy zycia :)

 

Update:

514319462_Battlefield2042_20211222215506.thumb.jpg.1e5340be73b04bf1ced3db607cc696ce.jpg

Checked (z rozpedu nawet o 462 za duzo oznaczylem :D)

 

Polowa odhaczona, ale teraz sie zaczna schody.

 

W ogole to tutaj widzieliscie:

 

Osobiscie wole jego styl, niz jakichs krzykaczy. Z czescia rzeczy sie nie zgadzam (pierdoly typu ilosc skorek/obrazkow- jak dla mnie nie czuje, zeby ich bylo za malo), w wiekszosci musze przyznac racje- wypunktowal chyba wszystko, co osobiscie mnie wkurwia/czego mi brakuje w tej czesci. Caly czas mam nadzieje, ze po zmianie managerow uzupelnia przynajmniej te najwazniejsze w update'ach sezonu 1.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Coraz mniej ludzi na serwerach, przez co naprawdę fajne tryby jak Rush są już martwe, o bezsensowej czasowej obecności tych trybów nie wspominając, kolejne dziwne decyzje przy aktualizacjach, a jeszcze jak sobie tak więcej obejrzałem filmików porównawczych z poprzednimi częściami to ręcę opadają.

Trzeba się przyznać do błędu, najgorzej wydane 100 zł w ostatnim czasie.

 

Bonus:

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2022 o 08:55, Figuś napisał:

taki remasterek pełnoprawny BC2 i BF3 to bym przygarnął

Grałem niedawno w BC2 na PC, suwaczki graficzne na full i jest naprawdę OK. Jedyne, czego tam brakuje to więcej pełne serwery, normalne rankingi i dobre zabezpieczenia anti-cheat. Gdyby te rzeczy wyglądały jak w prime BC2 to nawet bym nie myślał o graniu w innego BF-a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...