Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 września to było napierdalanie F5 od 9 rano, na karcie produktu nie było info o zadatku tylko gdzieś indziej.

 

xkom nie ogarnął i taka prawda, pisałem z reszta ze na czacie pare dni temu rozmawiałem z gościem to mówił ze będą chronologicznie wysyłać i tylko to będzie brane pod uwagę a nie zadatki.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Soban napisał:

W zamówieniach euro macie normalnie już wpisany termin dostawy z datą w polu termin dostawy, czy "zostanie ustalony po zaakceptowaniu umowy"?
Po zakupie klikalem, ze chce 10.11 kuriera, ale nie widze tego :|

tam cos bylo o wybraniu terminu dostawy. Wybralem terimn 10.11...wyskakuje blad. Na maila przyszlo ze wybralem sposob dostawy natomiast mam tak jak Ty ze termin zostanie ustalony po zaakceptowaniu umowy. Po kliknieciu przenosi na strone z cenami paczek ale nic nie mozna wybrac. Ogolnie cyrki z tym zamowieniami 

Odnośnik do komentarza
tam cos bylo o wybraniu terminu dostawy. Wybralem terimn 10.11...wyskakuje blad. Na maila przyszlo ze wybralem sposob dostawy natomiast mam tak jak Ty ze termin zostanie ustalony po zaakceptowaniu umowy. Po kliknieciu przenosi na strone z cenami paczek ale nic nie mozna wybrac. Ogolnie cyrki z tym zamowieniami 
Mam to samo ale tak jak pisalem mam @ ze termon dostawy 10.11 i dzwonilem na infolinie jakks czas temu i Pani potwierdzila ze dostawa 10.11. Zobaczymy jak bedzie.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, mi to samo na maila napisali. Że nie chcą żadnej 100.
Dziwne każdy trafiał na innego specjalistę na infolinii .Ja początkowo nic nie zapłaciłem ale coś mnie tknęło aby ZAdsownic 2 dni Pozniej czyli koło 24 września .Po tym jak tu przeczytałem posty że Komputronik i X-kom chce minimum 100 Zł .

I gość na infolinii potwierdził że niby bardziej MS wymusza jakaś zaliczkę aby określić ilość pewnych konsol do puszczenia na dany sklep .W przypadku Sony nic z tych rzeczy ale właśnie jeśli chodziło o Xboxa to już tak .

Ile w tym prawdy tego się pewnie nie dowiemy .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Szymek napisał:

tam cos bylo o wybraniu terminu dostawy. Wybralem terimn 10.11...wyskakuje blad. Na maila przyszlo ze wybralem sposob dostawy natomiast mam tak jak Ty ze termin zostanie ustalony po zaakceptowaniu umowy. Po kliknieciu przenosi na strone z cenami paczek ale nic nie mozna wybrac. Ogolnie cyrki z tym zamowieniami 

Powinno być lux. Właśnie zadzwoniłem i gość powiedział, że w systemie mają, że wybrałem 10.11 i jest to klepnięte

Odnośnik do komentarza
A co z adresem do wysyłki? Pisaliście sami do Xkomu? Ja na swoim zamówieniu adresu nie podawałem bo miał być odbiór osobisty. Wysłałem im maila ale nic nie odpisują.
Z tego co widać X-kom nie dzwoni bo nie ogarnia.

Zadzwoń sam i zmień na kuriera lub paczkomat .Bo jak maila odczytają to minie tydzień

Powiem szczerze po nich się nie spodziewałem ale widać że nie ogarniają .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza

Napisalem kontrolnego maila do MM i dostałem odpowiedz, ale o co Panu chodzi dzis sklepy otwarte i mozna odbierac xddddddddd trza czekac na stanowisko MM oficjalne, ale na FB ktos pisal ze beda punkty odbioru tak mu niby na infolinii powiedzieli

Odnośnik do komentarza

Co mail, co rozmowa na infolinii to inna śpiewka. Trzeba poczekać na oficjalne info mm. Ci co zamawiali ps5 mają o tyle łatwiej że wpierw my z xbox będziemy przechodzić proces. Na nas będą beta testy i to u nas zobaczymy czy mm podoła. Mi na infolinii wczoraj mówiła osoba że najlepiej poczekać do piątku. Czuje że dzisiaj tak naprawdę tam są podejmowane jakieś decyzje.

Odnośnik do komentarza

No ale jakie wyjście mamy teraz ci co OPŁACILI zamówienie 22 września? Nie chce mi się bawić w anulowanie i szukanie na wariata sklepu gdzie może jeszcze jedna sztuka będzie. I jednak switch w marcu to chyba nie miał tylu klientów co xbox na premierę. Nie znam się ale wkurwić kilka tysięcy osób na raz to nie jest to co jakikolwiek sklep chce robić. I tak teraz tu tylko gdybamy ja się już nie nastawiam na 10.11 ale cieszyć się będę jak dostanę w piątek za tydzień konsole.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak się dowiedziałem że xkom zaczyna zbierać 100 zł to po prostu przelałem im na konto. Nie dostałem żadnego maila wcześniej o opłacie. A jak zaksięgowali 100 zł to dopiero wpadła informacja, że wpłaciłem i będzie realizacja. No dziwnie działają, mocno chaotycznie

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, blantman napisał:

No ale jakie wyjście mamy teraz ci co OPŁACILI zamówienie 22 września? Nie chce mi się bawić w anulowanie i szukanie na wariata sklepu gdzie może jeszcze jedna sztuka będzie. I jednak switch w marcu to chyba nie miał tylu klientów co xbox na premierę. Nie znam się ale wkurwić kilka tysięcy osób na raz to nie jest to co jakikolwiek sklep chce robić. I tak teraz tu tylko gdybamy ja się już nie nastawiam na 10.11 ale cieszyć się będę jak dostanę w piątek za tydzień konsole.

No dokładnie, nie ma do switcha porównywać nawet.

Odnośnik do komentarza

Znajomy z RTV AGD mówił, że z dużym prawdopodobieństwem zamówienia z odbiorem w sklepie będą anulować i zwracać kasę. Klienci będą musieli jeszcze raz zamówić z odbiorem do domu. Podczas pierwszego lockdownu po prostu zmieniali sposób dostawy, ale mieli wtedy ogromne problemu logistyczne np. złe adresy zamówien etc.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, blantman said:

No ale jakie wyjście mamy teraz ci co OPŁACILI zamówienie 22 września? Nie chce mi się bawić w anulowanie i szukanie na wariata sklepu gdzie może jeszcze jedna sztuka będzie. I jednak switch w marcu to chyba nie miał tylu klientów co xbox na premierę. Nie znam się ale wkurwić kilka tysięcy osób na raz to nie jest to co jakikolwiek sklep chce robić. I tak teraz tu tylko gdybamy ja się już nie nastawiam na 10.11 ale cieszyć się będę jak dostanę w piątek za tydzień konsole.

Media Markt to największy ze sklepów, które realizują sprzedaż konsol. Nie obawiam się o swój preorder. Z pewnością zostanie zrealizowany w terminie. Inni mogą się wyjebać na zamówieniach ale nie MM. Szampan i gry już czekają. :xboss:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Czoperrr napisał:

Dostałem odpowiedź od Xkomu:

 

Witam serdecznie

 

Dane do wysyłki zostały wprowadzone do zamówienia, natomiast czekamy na dodatkowe informacje na temat przenoszenia zamówień do wysysłki.

 

Proszę oczekiwać na ewentualny kontakt.

Pozostaję do dyspozycji.

W zamowieniu widac nowy adres, czy dalej wisi odbior w salonie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...