Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, LiŚciu napisał:

Mysza, kumpel napisał do mnie który też wział X-a w XAA że dostał info w ME na infolini że odbiór i formalności w XAA załatwi we wtorek w sklepie na Granicznej we Wroc bo ten Media Expert ma być ottwarty. Ale to info przez telefon i nie ma na to potw. Ponoć jutro ma być oficjalne info. 

O, dzięki. Myślałem o ME przy Factory, ale to się chyba łapie do pasażu handlowego.

 

EDIT: Dobra, to jest ten sam co przy Factory xDDDD

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, nieobchodzimnieto said:

Nawet nie gadaj...

To jest bardzo nie oficjalne info. Oni sami jeszcze nie są pewni jak to zrobić. Moim zdaniem anulowanie to też bez sens, bo ja wtedy idę do MM obok, który jest wolnostojący i biorę w dzień premiery. Pewnie będę dzwonić i ogarniać to. Ja np. mam zły adres podany (firmy, a nie domowy) i jak dzisiaj do nich dzwoniłem to mi powiedzieli, że nie mogę tego zmienić w systemie i, że mam czekać na kontakt z ich strony. Jeden rabin mówi tak drugi mówi tak.

Odnośnik do komentarza

U mnie nadal odbiór w markecie i taki mail (wysłałem zapytanie przez formularz kontaktowy):

Cytat

Dzień dobry,

 

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta MediaMarkt.

 

Uprzejmie informuję, że nie posiadamy jeszcze oficjalnych informacji rozporządzających o wydawaniu klientom zamówień. Na ten moment sklepy są

czynne. Natomiast w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą epidemii oraz w przypadku zamknięcia Marketów, zostaną uruchomione pickup pointy (przy galeriach lub przy punktach). Będzie zapewniony odbiór zamówień, co nie powinno spowodować żadnych opóźnień w realizacji zakupów. Proszę o cierpliwe oczekiwanie na dalsze informacje.

W przypadku, jeżeli jest Pan zaniepokojony obecną sytuacją, proszę o wskazanie adresu ewentualnej wysyłki.

 

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

 

 

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza

Jak sa tutaj jedno jajowcy czyli nie sledza tematu ps5 to wychodzi na to ze MM rozeslalo lub rozsyla info na temat zamowien ps5 ktorych nie zrealizuje. Wychodzi na to ze Ci ktorzy zamowili sexa w MM z racji wczesniejszej premiery moga spac spokojnie i ewentalnie.martiwc sie czy wpisali dobry adres przy rejestracji bo MM sam zmienia odbiory na dostawe jak wyzej napisal kolega. Propoponuje aby dalej pisac tylko czy juz komus wyslali itp jezeli chodzi o zamowienka z MM0c0a94bab2298c4230ed7c91784be210.jpg

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Olałem temat, bo myślałem, że wpadnę sobie na premierę do sklepu i a nuż będzie, a jak wiadomo nic z tego. Pytanie: czy można gdzieś jeszcze zamówić XSX, żeby mieć 100% pewności dostawy na premierę, czy już po ptokach? Stawiam, że to drugie, no ale spytać warto.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysiekp392 napisał:

Olałem temat, bo myślałem, że wpadnę sobie na premierę do sklepu i a nuż będzie, a jak wiadomo nic z tego. Pytanie: czy można gdzieś jeszcze zamówić XSX, żeby mieć 100% pewności dostawy na premierę, czy już po ptokach? Stawiam, że to drugie, no ale spytać warto.

Miałem  taki sam plan i wiadomo jak wyszło....zamowie sobie we wtorek na luzie w MM albo EURO z assasinem i płatne przy odbiorze.Wyślą w przyszłym tygodniu to ok a jak nie to trudno pare dni jakos poczekam.

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysiekp392 napisał:

Olałem temat, bo myślałem, że wpadnę sobie na premierę do sklepu i a nuż będzie, a jak wiadomo nic z tego. Pytanie: czy można gdzieś jeszcze zamówić XSX, żeby mieć 100% pewności dostawy na premierę, czy już po ptokach? Stawiam, że to drugie, no ale spytać warto.


Panie tu pewności nie mają ludzie co mają od miesiąca preordery wykupione i opłacone. Tylko spokój może nas uratować!

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Faka napisał:

Mam nadzieję, że na tych infoliniach, czy gdzie tam z bok me, pracują jacyś kompetentni i ogarnięci ludzie, bo wysłałem zapytanie odnośnie zamawiania all access. Żeby mi tu nie wkleili gotowej formułki - bo tak i już.

 

I dostałem taką odpowiedź:

EnwjhNc.jpg

 

Także, tak jak już poprzednie posty były, to niektóre będą otwarte, a niektóre zamknięte. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...