Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Z Euro różnie bywa, ostatnio przy premierze Fify miałem ustawione standardowo, że odbiór w dzień premiery, czy w piątek. Gra nie dotarła, sami nie wiedzieli dlaczego (na półkach oczywiście były sztuki do wzięcia, ale nie mogli ich wydać) i trzeba było czekać do poniedziałku. Niby weekend, 3 dni czekania dłużej, ale przy jakiejś premierze trochę to drażni.

Odnośnik do komentarza

Ja kupowałem na Allegro z ich oficjalnego sklepu. Wczoraj dostałem powiadomienie, że wysyłka 9 listopada i powinno być we wtorek.

Złożyłem zamówienie w X-Kom ale zawiodłem się mocno na nich, nie dostałem wczesniej info o żadnej płatności tych 100 zł, potem było już za późno.

 

Jak ktoś mimo wszystko chce spróbować, to w ich sklepie na Allegro zostało jeszcze kilka sztuk

https://allegro.pl/oferta/konsola-microsoft-xbox-series-x-1tb-ssd-bt5-0-wifi-9724596573

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Wredny napisał:

U mnie wciąż zero odzewu z Euro, wczoraj dzwoniłem to mi powiedzieli, że mam czekać na maila albo sms. 

Myślę, że o konsoli w dniu premiery mogę zapomnieć. 


Ja dziś dostałem e-mail/SMS aby potwierdzić odbiór. 10 był oczywiście aktywny. Jadąc do roboty podjechałem do Euro w którym mam odbiór osobisty i powiedzieli, że jeszcze nie wiedzą czy ich zamkną ale pewnie tak, no i może będzie jak wiosną pkt odbioru przy sklepie. 
 

To jest dobre jutro wchodzą nowe obostrzenia, a dany sklep na 12h przed zamknięciem nie wie co i jak XD  

Odnośnik do komentarza

U mnie Media Expert siedzi cicho na razie - opłacone z góry z odbiorem w sklepie, który najprawdopodobniej zamkną. Na szczęście miałem jeszcze rezerwowe zamówienie w Neonecie z płatnością w sklepie i przysłali właśnie maila, że dzisiaj je realizują. Najwyżej we wtorek wezmę w Neonecie, a ME niech potem kasę oddaje.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe info z Berlina jeśli ktoś może tu mieszka: Saturn w centrum będzie miał sprzedaż od ręki. Nie wiem ile sztuk ale w Poniedziałek między 21:00 a 23:00 sprzedają xboxy bez żadnych preorderów. Przejadę sięi i zobaczymy czy będą tłumy czy xbox nikogo nie obchodzi i rzeczywiście wyjdę ze swoją sztuką

 

1680097.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja maila do ME posłałem wczoraj, ale cisza. Dodzwonić się na infolinię nie idzie.

A na stronce już mój sklep zaznaczony, że od jutra zamknięte.

Co ciekawe w Rzgowie nadal zaznaczony, że otwarty, a też ma jakiś sklep przylegający.

W Łodzi też są w miarę blisko wolnostojące.

Ale mogliby się ogarnąć i dać znać dziś, bo wolałby opcję tak żeby już 10 było u mnie.

No i u mnie to także gierki w osobnym zamówieniu, więc też chciałbym żeby to ogarnęli.

 

Eh gorzej może być za to PS5 - jak za parę dni wpadnie kwarantanna narodowa i zakaz poruszania albo co innego.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dud.ek napisał:

A ja mam błąd na stronce euro jak chce wybrać termin dostawy. Błąd techniczny spróbuj później. Chyba, że na 10. 11 już nie ma możliwości zarezerwować. 

 

Miałem to samo, zadzwoniłem i sam ustaliłem odbiór w innym sklepie 10.11.2020 po godzinie 14 stej. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Z Xboxem się udało Właśnie miałem z Euro SMS by ustalić termin na stronie. A na samej stronie bez trudu wybrałem by mi dostarczyli we wtorek. Teraz tylko czekać na system. Wszystkim co zamówili też życzę by dostali swoją konsolę jak najszybciej. 
Podstawowe pytanie, cxy miales oplacone odrszu prxy zamawianiu i czy przy zamawianiu nie wybierales opcji dostawy ? Dziwne bo ja zamawiajac wybralem termin, niby byl blad na stronie ale przyszedl meil ze dostawa 10.11. Dzwonilem na infolinie i powiedzieli ze tsk dostawa 10.11 ale w zamowieniu nadal mam termin dostawy zostanie zaakceptowany bla bla bla

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dla ciekawskich:

W Media Expert, jak zamówi się XSX w pakiecie abonamentowym Xbox All Access, to mają na to przeznaczoną osobną pulę konsol, które będą dostępne na premierę. Dostałem od nich wiadomość, że realizują formalności w dniu premiery (trzeba przyjść z dowodem + zaświadczeniem o zarobkach najlepiej) i można wyjść z konsolą we wtorek.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SG1-ZIELU napisał:
2 minuty temu, Figuś napisał:
Właśnie dostałem SMS żeby ustalić datę dostawy z EURO jak już przy zamówieniu ustaliłem XD

No ja też przy zamówieniu wybierałem , ładny burdel mają jeszcze się okaże że na nowo trzeba ustalać dostawę

Dobra fałszywy alarm XD to dotyczyło akcesoriów do PS5 :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...