Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Ocelot napisał:

Ciekawe info z Berlina jeśli ktoś może tu mieszka: Saturn w centrum będzie miał sprzedaż od ręki. Nie wiem ile sztuk ale w Poniedziałek między 21:00 a 23:00 sprzedają xboxy bez żadnych preorderów. Przejadę sięi i zobaczymy czy będą tłumy czy xbox nikogo nie obchodzi i rzeczywiście wyjdę ze swoją sztuką

 

1680097.jpg

Berlin? Niemcy? Premiera? Nocna? Zbiorowisko ludzi? Graczy? Trzeba miec cohones z zelaza, podziwiam :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MatekDM napisał:

Dla ciekawskich:

W Media Expert, jak zamówi się XSX w pakiecie abonamentowym Xbox All Access, to mają na to przeznaczoną osobną pulę konsol, które będą dostępne na premierę. Dostałem od nich wiadomość, że realizują formalności w dniu premiery (trzeba przyjść z dowodem + zaświadczeniem o zarobkach najlepiej) i można wyjść z konsolą we wtorek.

 

No ja tak właśnie patrzę i wybieram pakiet abonamentowy all access, ale na sam koniec pokazuje, że zamawiam i płacę, to jak to jest? Płaci się od razu te 2k czy co?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Faka napisał:

 

No ja tak właśnie patrzę i wybieram pakiet abonamentowy all access, ale na sam koniec pokazuje, że zamawiam i płacę, to jak to jest? Płaci się od razu te 2k czy co?

 

Nie, jak dodasz do koszyka XSX/S, to jedyna opcja żeby All Access się zaklepał, to jest wybór odbioru osobistego w salonie. Inaczej się nie da. Wtedy widzisz All Access przy wyborze metody płatności. Zaznaczasz, przechodzi do realizacji i tyle. Nic nie wpłacasz. 10 listopada musisz pojechać do salonu w którym zaznaczyłeś odbiór osobisty (chyba dostepne są teraz tylko te wolnostojące na mapie), poczekać na decyzję kredytową i podpisać niezbędne papiery.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, nieobchodzimnieto napisał:

(pipi)a z tym euro pół h temu była możliwość wysyłki na 10, 12, 13 itd ale nie dało się wybrać bo system przeciążony. Teraz patrzę i (pipi)a najwczesciej na 30 listopada...

To samo, dzwonie, po 7 minutach na słuchawce jestem 10 w kolejce XD

 

Dodzwoniłem się, zrobiło mi się tak dlatego że miałem odbiór w sklepie, a lockdown jest do 29 listopada. Pan zmienił na wysyłeczkę już na 10 listopada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MatekDM napisał:

 

Nie, jak dodasz do koszyka XSX/S, to jedyna opcja żeby All Access się zaklepał, to jest wybór odbioru osobistego w salonie. Inaczej się nie da. Wtedy widzisz All Access przy wyborze metody płatności. Zaznaczasz, przechodzi do realizacji i tyle. Nic nie wpłacasz. 10 listopada musisz pojechać do salonu w którym zaznaczyłeś odbiór osobisty (chyba dostepne są teraz tylko te wolnostojące na mapie), poczekać na decyzję kredytową i podpisać niezbędne papiery.

 

No dobra, zaklepałem sobie właśnie, zobaczymy do wtorku, czy będzie otwarty sklep i będą mieli dla Mnie konsolę, o kredyt to się nie martwię, bo to akurat mi przyjmą. Kwestia się rozbija o sklep i dostępność konsoli.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Dzień dobry,
w tym momencie oczekujemy na decyzję w sprawie realizowania zamówień przedsprzedażowych do sklepów, które docelowo mają być zamknięte.

Jak tylko otrzymamy instrukcje jak postępować z zamówieniami, bezzwłocznie skontaktujemy się w sprawie ustalenia najdogodniejszej dla Państwa ich realizacji. 

 

Info od ME.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, nieobchodzimnieto napisał:

(pipi)a z tym euro pół h temu była możliwość wysyłki na 10, 12, 13 itd ale nie dało się wybrać bo system przeciążony. Teraz patrzę i (pipi)a najwczesciej na 30 listopada...

What?

Ja tez dzisiaj dostałem tego maila z wyborem daty, wybrałem na dostawę 10go (było to jakoś godzinę temu). Jak bym nie napierdalał F5 jak poyebany to bym się teraz lekko wqrwil.:shotgun:

Odnośnik do komentarza
What?
Ja tez dzisiaj dostałem tego maila z wyborem daty, wybrałem na dostawę 10go (było to jakoś godzinę temu). Jak bym nie napierdalał F5 jak poyebany to bym się teraz lekko wqrwil.:shotgun:
Euro chyba coś ze strona ma wywalone .

Spróbujcie z linka z maila wejść na tryb prywatny powinno pomóc .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

Przed chwilą dostałem sms od euro, żeby napisać maila z adresem, pod który ma podjechać kurier, ale nie wiem, czy mogę podać paczkomat, więc chciałem zadzwonić i o to spytać. 

Jak usłyszałem "Jesteś 35. w kolejce" to zwątpiłem :reggie:

Ja byłem 28 czekałem ok 8-9min, dzwoń

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...