Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

@Metoda w czym problem? Konsole są dostępne. MM organizuje punkty odbioru, ME ma mieć otwarte niektóre sklepy, zamów z odbiorem i po kłopocie...

 

Info z Euro. Miałem odbiór osobisty, wczoraj przesłałem dane do wysyłki. Dziś dostałem odpowiedź, że wyślą 9.10. Ostatni mail z automatu - "trwa przygotowywania zamówienia". Może niektórzy dostaną w poniedziałek, skoro mają info o przekazaniu kurierowi. 

 

Kurier niech dowiezie nawet wieczorem we wtorek i będzie dobrze. :ohboy:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wrog napisał:

U mnie Media Expert według ich strony znowu otwarty normalnie. Aż zaraz podjadę zobaczyć. Tam chyba co kilka godzin różne decyzje podejmują i niezły bordello mają.

Też byłem i jest otwarty. Ponoć zmieniali im decyzję już 3 razy. I ogólnie mogą znów zmienić. Fajnie.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, MaZZeo said:

 

naturalna symbioza, a biały monsterek to żyćko

Białego też bardzo lubię, ale chyba Red Bull light lepszy

 

Wchodzę dziś w status zamówienia i widzę, że poprawili mój kod pocztowy, ale adres dalej zły...

A konsola z góry już opłacona i znając kurierów u mnie na osiedlu co opłacone paczki zostawiają pod drzwiami albo mi np. raz wręczyli przesyłkę warta 1000 zł bez sprawdzenia czy to w ogóle do mnie ( a była do sąsiada blok obok...) To trochę się cykam, że komuś zrobię prezent na święta, ale obsługa klienta zapewniła mnie, że adres zostanie poprawiony w poniedziałek kiedy wręcza przesyłkę kurierowi, a paczka będzie u mnie w domu we wtorek :)

Odnośnik do komentarza

Próbuję zamówić pada do Xboxa Series X na stronie Media Markt.

Mam aktywowany kod na minus 20 pln który dostaje się za 3,6 lub 9 zakup w ich markecie, ale mi go nie akceptuje. :[ Chytre lisy. Czyżby na nowe produkty żaden kod nie wchodził.

Edit: Teraz juz widzę że kod nie działa na produkty w przedsprzedaży. To poczekam na premierę :pawel:

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza

Heh ja na razie pada jednego tylko z konsola i tak mam dwa od Xboxa one więc do Fify z kumplami wystarczy.

 W końcu w pełni kompatybilne i ze starymi i z nowymi grami pady. 

 

Mi też mm wysłał tego SMS to automat wysłany do wszystkich pewnie co mają preorder

Odnośnik do komentarza

Ci co pozamawiali w me, to w statusie zamówień, powinni mieć w realizacji - to jest już ostatnia droga do odebrania konsoli, które w 100% utwierdza, że dostaniecie. Nie ma co siać paniki. W sumie ja się nie dziwię, że ME jest głównym partnerem MS ze względu na All Access, to i może więcej konsol dostali - tak po prostu strzelam.

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem sms z Neonet że jest do odbioru już, tylko jak dzwoniłem do nich żeby się upewnić to powiedzieli, że faktycznie jest ale odbiór we wtorek 

Nie powiem, serce zabiło szybciej :obama:

Mimo że opłacone w EuroRTV to tam bym zrezygnował, jeśli dziś byłby odbiór w Neonet.

Także nie powinno zabraknąć, a raczej jest zapas i będzie w sklepach też, nie tak jak u innych.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gomlin napisał:

Ja na w MM mam nieustannie opłacone i nic się nie zmienia :[

Spokojnie tak u nich jest zawsze. Zmieni się w dzień odbioru lub w poniedziałek.

 

Ciekawe ile sztuk wyprodukowali Xboxa mam wrażenie że zdecydowanie więcej niż ps5. Wiadomo więcej osób kupi ps5 ale i tak myślę że preorderow na Xbox było sporo a wszędzie jeszcze dostępny za to ps5 nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Dostałem SMS z Euro cobym wybrał termin dostawy. Kliknałem legancko na 10.11, odbiór osobisty w sklepie. Ojoj teraz wytrzymać, dobrze, że mam dużo pracy to zleci. W poniedziałek wyprasuje garnitur, umyje dokładnie biureczko, monitor, kupię zgrzewkę Monsterków a we wtorek po pracy moją kochaną Mazdą grzeje na odcinie do sklepu. Niech moc będzie z nami i oby każdy zielony brat dostał konsolę w premierę. Howgh

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zaczynam wierzyć, że się udało i szybko dostanę konsolę. Wczoraj Allegro miało u siebie jeszcze 40 dostępnych sztuk w ogłoszeniu z 260, dzisiaj rano już tylko 5, ale zdążyłem kupić. Chwilę później aukcja była już zakończona. Następnie - też dzisiaj - wznowili aukcję z jedynie 5 dodatkowymi egzemplarzami. Też już poszło. Jest nadzieja.:obama:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, blantman napisał:

Spokojnie tak u nich jest zawsze. Zmieni się w dzień odbioru lub w poniedziałek.

 

Ciekawe ile sztuk wyprodukowali Xboxa mam wrażenie że zdecydowanie więcej niż ps5. Wiadomo więcej osób kupi ps5 ale i tak myślę że preorderow na Xbox było sporo a wszędzie jeszcze dostępny za to ps5 nie ma. 


No mam nadzieję ;) Ale końca świata nie będzie jak dojdzie w środe.. ;)
Ja swoją drogą zastanawiam się czy Sony nie robi dobrej miny do złej gry. Tak się chwalą, że wszystko wyprzedane itp., ale nikt nie podaje ile sztuk puścili pierwszym rzutem na rynek. A w sumie MS mógł lepiej się przygotować i dać więcej = że może to konsoli MS więcej zeszło ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...