Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem w x-kom 22.09.

 

Wiadomość z 5.11 12:45

 

Cytat

 

Dzień dobry,

 

serdecznie dziękujemy za kontakt z nami. Uprzejmie informuje, że wg informacji w systemie pańskie zamówienie powinno zostać zrealizowane po 15.11.

 

W razie pytań bądź wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

 

 

Wiadomość z 5.11 13:46

 

Cytat

 

Dzień dobry,

W związku ze złożonym zamówieniem o numerze x na Microsoft Xbox Series X informujemy, iż pula sztuk dostępnych na premierę została wyczerpana. Nieopłacone zostaną zrealizowane przy następnych dostawach, które są przewidziane na listopad oraz grudzień 2020.

Zamówienia są realizowane w kolejności chronologicznej.

 

 

Rozmowa z 7.11 18:00

 

Cytat

 

x-kom: Dzień dobry. Zamawiał Pan konsolę z odbiorem osobistym, punkty w galeriach zostają zamknięte, czy mamy wysłać konsolę kurierem?

Ja: Dzień dobry. Otrzymałem informację, że nieopłacone zamówienia zostaną rozesłane dopiero po 15 listopada lub w grudniu.

x-kom: Może tak być, ale możliwe też że jakieś konsole się zwolnią.

Ja: Mam potwierdzoną dostawę z innego elektromarketu w dniu 10.11, wobec tego proszę o anulowanie zamówienia.

 

 

Całe szczęście, że zrobiłem też preorder w Euro. Liczę, że ci wywiążą się z obietnic.

Edytowane przez Mike
Odnośnik do komentarza

o tym mowie, zeby wspierac sklepy ktore realizuja zamowienia, a nie takie gdzie masz rzut moneta i stres czy dostaniesz swoja wymarzona zabawke :)

Bo tutaj chodzi o alokacje - kazdy wie ile dostanie na miesiace przed premiera, a niektorzy zbieraja zamowienia (i hajs) wiedzac dobrze o tym, ze konsol nie bedzie.

Im mniej bedziecie kupowac w takich sklepach, tym wieksze ilosci dostana w przyszlosci uczciwi sprzedawcy, gdzie twoja sztuka jest pewna jak w banku, a nie (patrz wyzej).

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Xboxa? Tak, każdy sklep wiedział, microsoft rozdzielał każdemu indywidualnie. 

Zeby zapobiec cyrkowi, który teraz mamy wystarczylo wbić w system tyle ile się dostanie i wtedy, kiedy osiągnie 0, pojawiłby się komunikat "brak w magazynie". 

Its that simple! 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Dave Czezky napisał:

Xboxa? Tak, każdy sklep wiedział, microsoft rozdzielał każdemu indywidualnie. 

Zeby zapobiec cyrkowi, który teraz mamy wystarczylo wbić w system tyle ile się dostanie i wtedy, kiedy osiągnie 0, pojawiłby się komunikat "brak w magazynie". 

Its that simple! 

I sprzedawał byś series x z asasynem w takiej cenie jak euro rtv?

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Dave Czezky napisał:

Xboxa? Tak, każdy sklep wiedział, microsoft rozdzielał każdemu indywidualnie. 

Zeby zapobiec cyrkowi, który teraz mamy wystarczylo wbić w system tyle ile się dostanie i wtedy, kiedy osiągnie 0, pojawiłby się komunikat "brak w magazynie". 

Its that simple! 

Kminie i chętnie bym wspierał ale taniej mi wyszedł preorder z ac w mediamarkt. Wspieranie to jedno ale dokładanie do biznesu aby wesprzeć to już niekoniecznie. A co do xkom to ja tam nigdy już nic nie zamówię raz się naciąłem na jedną grę na switcha i ich brak wysyłki w dzień premiery bo właśnie nie mieli odpowiedniej ilości sztuk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...