Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Figuś napisał:

Zasób roztrzaskana runa to jest typowa rzecz pod sprzedaż czy do tworzenia czegoś? Mam tego od chuja już nie wiem czy opędzlować czy trzymać na ulepszanie.

Wydaje się że tylko na sprzedaż, płacą za to dobrze, a do niczego innego użyć nie można. Opis powinien być bardziej jasny swoją drogą.

 

Jestem po zdobyciu

Spoiler

oszczepu

i jest mega dobrze. Walka z minibossami jeszcze lepsza niż walkyrie w pierwszej części.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

A mi się misja poboczna zbugowała. Zginąłem chwilę po ubiciu ostatniego wymaganego przeciwnika i nie zaliczyło :/

Tez mnie sie przytrafilo gdziec w jaskini latajace oczko wpadla za sciane i trzeba bylo zaczac starcie od nowa. I raz lodka zawisla w powietrzu. Ale to nic. Nie warte pisania.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

ME dosłało kubek z preordera. Nie prezentuje jakości samej gry :/. Ale nie jest znowu aż tak źle, da się z niego pić i nie jest dziurawy https://www.mediaexpert.pl/gaming/akcesoria-do-konsol/pozostale-akcesoria/kubek-god-of-war-ragnarok :).

Właśnie mi dziś doszedł, plus że wchodzi 350ml i jest metalowym. Minus, grafika na kubku, jeżeli włożymy do zmywarki to bedzie po grafice, mycie tylko ręczne.

Odnośnik do komentarza
Właśnie mi dziś doszedł, plus że wchodzi 350ml i jest metalowym. Minus, grafika na kubku, jeżeli włożymy do zmywarki to bedzie po grafice, mycie tylko ręczne.

Myłem ręcznie , 1 mycie już nie mam napisów zostały same wilki i to logo nad napisem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Już prawie kończę przygodę ale faktycznie mogę potwierdzić że bugi się zdarzają a najczęściej jakaś postać znika albo pojawia się sam głos, na szczęście pomaga restart do ostatniego punktu kontrolnego a te są dość często wiec duży problem to nie jest i zapewne zostanie wyeliminowany w kolejnej łatce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...