Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Freja w ogóle wygląda jak moja nauczycielka od historii z liceum. Identyko nawet stylówa, tylko ona bardziej miała fioła z egipskimi motywami jesli chodzi o ubiór i bizuterie xd

 

No a ten kompas to faktycznie nie domaga momentami, szczególnie na łódce.

 

Mam zagwozdke czy ruszać dalej czy pizgać poboczne w Vanaheim :hmm:

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Jordan23Carolina napisał:

Witam, ma ktoś taka przypadłość ze znika pasek życia u bossów lub subbossów? Da się to jakoś ustawić bo coś nie mogę ? 
ustawilem ze ukrywam kompas na touchpadzie podczas eksploracji i teraz podczas dłuższej walki znika tez pasek życia wroga

Ustaw na Wł. bo jak włączysz na touchpad to będziesz miał taką sytuacje, że dla aktualnych przeciwników będzie pasek, potem maźniesz do góry aby włączyć dla nowych, ale dla starych się wyłączy. Powinni normalnie dać opcje dynamicznego HUDu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał:

Freja w ogóle wygląda jak moja nauczycielka od historii z liceum.

 


Zazdro. Moje bardziej wyglądały jak Brok :frog:

Ja właśnie skończyłem poprzednią lokację, no i o ile początek gry pod względem wizualnym stworzył lekki zawód, to późniejsze miejscówki pod względem artystycznym i szczegółowym to :obama:. Rażą trochę wciąż takie "archaizmy" jak znikające ciała, betonowa roślinność i sztywniackie animacje, ale te widoki, klimat powodują opad szczeny. A wiewiór mnie rozwalił na łopatki :D.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, wet_willy napisał:

Dzieki chlopaki to sobie kupie giereczke tylko jak klamiecie to bede sie domagal od was zwrotu kosztow xD Powiedzialem sobie po pierwszym GoWie ze juz sie nie dam nigdy wiecej nabrac bo trojka byla taka sobie a GoW byl tak dobry ze poszedlem kupic Yakuze 6 w trakcie grania w to GOTY :sapek:

 

Daj znać jak kupisz i ograsz czy gra spełniła oczekiwania. Jest coś w tych nowych GOWach, co mnie niesamowicie odrzuca, ale może tego najnowszego bym kiedyś stestował. A z tym PL dubbingiem nawet zrobili przysługę, że go nie dali w wersji fizycznej. Jak ktoś całkowicie nie zna angielskiego to rozumiem, ale w innym razie nie ma co odpalać moim zdaniem. Niesamowicie czerstwo i groteskowo to brzmi. 

Odnośnik do komentarza

Wiewiór wjechał :banderas:

 

Ograne 9h i nadal jestem oczarowany. Z jedynką trochę się męczyłem, na szczęście w drugiej części poprawili dosłownie wszystko, co trochę kulało, dzięki czemu mamy kandydata do GOTY.

 

No i zdecydowanie gówniak Kratosa daje radę. Tutaj Atreus w ogóle nie irytuje i pokazuje charakterek, wbijając szpile w starego. 

 

No i te wszystkie sceny kręcone na silniku gry, ajajaj... Top topów. 

Edytowane przez ginn
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...