Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, balon napisał:

Tak, w kinie też zawsze siadam w pierwszym rzędzie, aby być przy samym ekranie. Czuje się jakbym grał w tym filmie!
W ogóle nie wiem po co takie duże ekrany produkują, przecież wystarczy 40 cali i resztę regulujemy taboretem/wersalką. Zresztą nie jesteś pierwszy. Pamiętam, że już ktoś tu brechtał z ludzi co kupują duże ekrany, jak można przecież fotel bliżej podsunąć…

 

 

 

Czyli tak jak mówiłem, to jest na poważnie. No cóż, tak jak mówisz, lepiej szybko wróć do tematu gierki.:lapka:

Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi czy w grze jest jakiś system moralności ? W sensie czy można zostać tym złym i rzucać te wszystkie zakazane zaklęcia itd ? To by było fajne przejść grę raz tak raz, aczkolwiek takie wybory są teraz nieobecne w grach przez to np. Fallen Order sporo stracił.

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, KJL napisał:

Mnie ciekawi czy w grze jest jakiś system moralności ? W sensie czy można zostać tym złym i rzucać te wszystkie zakazane zaklęcia itd ? To by było fajne przejść grę raz tak raz, aczkolwiek takie wybory są teraz nieobecne w grach przez to np. Fallen Order sporo stracił.

 

 

Nie można, niestety.

 

W sensie - nie ma żadnego systemu karmy, zaklęcia niewybaczalne są w grze.

Odnośnik do komentarza

Miałem kryzys gracza od dawna a ta gra mnie reanimowała dosłownie znów czerpie przyjemność z włączania konsoli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zdobyłem jakieś tam części garderoby za misje, ale nie mam ich w sekcji wyposażenia, ale są w inwentarzu. Trzeba je gdzieś jakoś doodblokować ? Bo pacnąłem je w kategorii wyzwania i odebrałem. Hmmmmmmm

To jest transmog, naciskasz wyposażenie masz swoje itemki najeżdżasz naprzyklad na rękawiczki naciskasz X na xboxie a na ps5 chyba kwadrat i możesz podmienić wygląd z listy itemkow. Tez się zastanawiałem gdzie te przedmioty na początku
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, XM. napisał:

Nie można, niestety. W sensie - nie ma żadnego systemu karmy, zaklęcia niewybaczalne są w grze.

 

No to bardzo słabo, jeden z potencjalnie najciekawszych elementów gry został pominięty. Wielu osobom by się to spodobało, a to jest dziwne, że coraz więcej gier to pomija tą drugą ścieżkę. Zawsze w grach lubiłem podejmować decyzje tak jak ja bym postąpił i zdobyć te dobre zakończenie itd. Natomiast w drugim podejściu można porobić sobie żarty i zobaczyć co by się stało gdyby...i przejść grę jako czarny charakter. Także no słabo, ale i tak pewnie kupię w tym roku.

 

Chociaż dobrze, że są te zakazane zaklęcia, ale to i tak za mało. Jednak fajnie by było zagrać też całkowicie złą postacią.

 

24 minuty temu, GearsUp napisał:

Dorosłe chłopy a grają w Hary Poterka

 

No i co w tym złego? Nie chcesz to nie graj.

Edytowane przez KJL
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...