Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Homelander napisał:

 

Trochę głupie pytanie. A czy ktoś kto nienawidzi piłki nożnej kupuje FIFĘ? Albo ktoś kto nienawidzi broni, przemocy i wojny łacznie z tematycznymi grami Call of Duty? IMO nie trawisz Pottera nie jesteś targetem gry. 

Głupie porównanie. Nie gram w żadne Call of duty, ale uwielbiam dużo strzelanek, np. nowe wolfy, albo genialny Spec Ops The Line.Chodzi o to czy jako gra się broni, nie laurka dla Potterowiczow.

Edytowane przez GSPdibbler
Odnośnik do komentarza
Just now, GSPdibbler said:

Głupie porównanie. Nie gram w żadne Call of duty, ale uwielbiam dużo strzelanie, no nowe wolfy. Chodzi o to czy jako gra się broni, nie laurka dla Potterowiczow.

 

Fifa też się broni jako gra. No ale ciężko czerpać frajde jak się piłki nienawidzi. Jak nie znosisz Pottera i całego świata to jest jakiś powód. No to chyba ciężko czerpać frajdę z gry czerpiacej klimat z czefoś czego sie nie znosi. Mimo poprawności samego gameplayu. Co w tym głupiego?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Homelander napisał:

 

Fifa też się broni jako gra. No ale ciężko czerpać frajde jak się piłki nienawidzi. Jak nie znosisz Pottera i całego świata to jest jakiś powód. No to chyba ciężko czerpać frajdę z gry czerpiacej klimat z czefoś czego sie nie znosi. Mimo poprawności samego gameplayu. Co w tym głupiego?

 

Nie pojmujac fenomenu Gothica nie przekreslalem Wiedzmina, ktory jest jedna z najlepszych gier wg mnie.

Gry niby podobne, ale musi byc to cos, co wkreci.

 

W sumie Harry Potter jako postac jest strasznie irytujaca i prosta jak trzonek od siekiery. Sam mysle o kupnie gry, bo licze na calkiem ciekawa historie i rozwoj postaci, ktora sam stworze w tym uniwersum. 

 

Mysle, ze jak gra jest dobra, to mozna smialo kupic i wsiaknac w swiat bez spuszczania sie nad okularnikiem i jego rudym waflem

 

 

spacer.png

Edytowane przez maniekboy
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Homelander napisał:

 

Fifa też się broni jako gra. No ale ciężko czerpać frajde jak się piłki nienawidzi. Jak nie znosisz Pottera i całego świata to jest jakiś powód. No to chyba ciężko czerpać frajdę z gry czerpiacej klimat z czefoś czego sie nie znosi. Mimo poprawności samego gameplayu. Co w tym głupiego?

Kto powiedział że nie znoszę? Ja nie znam tego lore. Tak jak nie znałem serii Mass Effect przed zagraniem :) Czy jako gra sama w sobie, fabularnie i gameplayowo dowozi. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Szermac napisał:

Ja trafiłem dzisiaj na Cyberpunkowe klimaty xD
 

 

Mi się zbugowało dwóch przeciwników w klubie pojedynkowym, stali jak kukły, a ja ich tylko biłem xd Ale poza tym cymesik.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Faka napisał:

Można od razu latać na miotle/gryfie i sobie zwiedzać świat?

Nie, mam też ponad 4 godziny i póki co z buta latam. Ale jest szybka podróż z każdego miejsca, o ile odblokujesz punkty użycia Proszku Fiuu.

Odnośnik do komentarza

Ktoś doszedł do poprawnej kalibracji HDR w grze? Bo w sieci są dwie metody i obie moim zdaniem chujowe, jedna mówi żeby skalibrować HDR na konsoli i w sumie do grać z takimi ustawieniami - ale tu dostaje HDR white point na poziomie 3200, czerń na 0 i HDR brightnes sobie trochę podbijam i no w sumie jest ok, chociaż momentami za jasno, a druga mówi żeby ustawić HDR white point na poziomie tv i jak tak ustawiam to obraz jest jednak trochę wyprany ;) 

 

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że jedna rzecz mi się nie podoba. Gram na najtrudniejszym dostępnym poziomie, mobki wygląda na to że skalują cały czas i upodobniają się do naszego poziomu.

Biegam po tej mapce i naprawdę nie mam z nikim problemu, śmieszne jest to, że dopiero na 18 lvlu zrobiłem misję, która odblokowała mi "talenty". Ten mechanizm walki/lvlowania coś nie do końca mi się póki co podoba, a 10 h za mną.

Odnośnik do komentarza

Uważajcie na Twitterze i Redditcie, bo lewackie gówno spojluje zakończenie gry. Na GamingCircleJerk jest post ze spoilerem wyplusowany na samą górę, na Twitterze śmiecie lewackie retwittują screeny ze spojlerami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...