Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

46 minut temu, kredens napisał:

Ja nie załapałem się na sprzedaż w czwartek, a chcę pograć przed świetami i teraz dylemat... próbować 25.11 zamawiać gdziekolwiek jak ma być kolejny rzut czy zamawiać z OLX za 3000? 

A dostałeś maila z euro rtv ? Jak nie, to raczej marne szanse na kupienie w normalnej cenie.  Ten 2, grudniowy rzut okazał się być ps5 kupionymi na premierę, więc kolejne będą dopiero po nowym roku. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Sewesew napisał:

A dostałeś maila z euro rtv ? Jak nie, to raczej marne szanse na kupienie w normalnej cenie.  Ten 2, grudniowy rzut okazał się być ps5 kupionymi na premierę, więc kolejne będą dopiero po nowym roku. 

Nie, nie dostałem maila. Myślałem, że będzie normalnie drugi rzut dla wszystkich sklepów, sugerowałem się tym, że na karcie produktu PS5 w Empiku jest zaznaczona dostępność od 25.11 :( nie ma ktoś odstąpić miejsce w Euro? Mogę nawet dobrą flaszkę podesłać. 

Odnośnik do komentarza

Zdaje sobie sprawe bo zanim dodzwoniłem się do niego, dzwoniłem do osób które wystawiły konsole za 2600/3000zl... I szkoda słow. Najlepsze były oferty z dopiskiem "cena do negocjacji".... Do negocjacji ale tylko w góre :) Miałem mega farta i w sumie uwierzyłem dopiero jak konsole podpinałem w domu :)

Edytowane przez Ranger86
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Ranger86 napisał:

Zdaje sobie sprawe bo zanim dodzwoniłem się do niego, dzwoniłem do osób które wystawiły konsole za 2600/3000zl... I szkoda słow. Najlepsze były oferty z dopiskiem "cena do negocjacji".... Do negocjacji ale tylko w góre :) Miałem mega farta i w sumie uwierzyłem dopiero jak konsole podpinałem w domu :)

 

Chociaż dobrą flaszkę mu kupiłeś ? xd

 

 

 

spacer.png

 

Edytowane przez Sewesew
wstawienie url
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ranger86 napisał:

Jeśli EuroRTV zadzoni do mnie z opcją kupna konsoli, poinformuje tutaj, bo konsole tak jak pisałem wcześniej udało mi się kupić od miłego gracza na OLX po sklepowej cenie + flaszka. Także jeśli będzie taka opcja oddam to co zostało mi dane ;)

Jak cos to wołaj. Chętnie postawię Ci flache :)

Miałem tego pecha że Swój preorder odebrałem, udało mi się kupić 19.11 na Neonet , więc z czystym sumieniem swoją konsolę dałem chrześniakowi lvl 12.

Na drugi dzień mail od Neonetu że zamówienie anulowane :P

No przecież nie pojadę teraz do niego żeby mi oddał :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MEVEK napisał:

Musze koniecznie napisac pochwale do DPD, bo sie popisali. Paczka miala jechac 4 dni, a dostarczyli na drugi(sobota). Jestem w szoku. 

Ja teraz wszystko DPD wysyłam, wysłałem Xboxa sobie z Polski to przyjechał nawet bez zagiętego narożnika na kartonie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Nemesis napisał:

Podobno 25 listopada ma być drugi rzut konsol. To jakieś potwierdzone info? Cynk dał jeden na FB w grupie PS5 Polska jakiś typ co rzekomo w jednej z sieci sklepów pracuje.

Tak, ale to są zamówienia z 19 XI. Deadline na realizacje tych zamówienia to 15 XII. Spodziewałbym się kolejnych rzutów konsol bliżej tego terminu - pewno jeszcze przed świetami uda się coś wyrwać.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy uda się załapać na ps5 z Euro. W ogóle zabawne, bo całkowicie odpuściłem o 11 kupno konsoli i stwierdziłem, że nie będę brać udziału  w tym cyrku a konsolę kupię po nowym roku jak będzie jakiś rzut może nawet z fajnym bundlem do tego czasu. Teraz to info z euroagd, ja się do newstellera zapisałem około 10-15 października. Mam nadzieję, że wystarczy xd. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...