Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

17 minut temu, gianbuffon napisał:

Hej, czy sklepy jakoś dodatkowo zabezpieczają konsolę przed wysyłką? Dają chociaż jakąś folię?

 

Ja zamawiałem golasa w ME i miałem tylko owinięta stretchem. :( Pudełko bylo dość mocno zmęczone podróżą. Z kolei znajomy zamawial bundla w MM i miał elegancko w osobnym kartonie, dodatkowo zabezpieczone taką napompowana folią.Ale nie wiem czy to reguła, może tak się tylko trafiło. 

Edytowane przez LeifErikson
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, gbocian84 napisał:

Raczej ciężko przy tej cenie mówić o udało się ;-)

Bardzo dobra cena, bo sluchawki od reki mozna sprzedac za 500, pada za 260, a gra nadal chodzi po niecale 2 stowki.

Gdzie były takie zestawy?

10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie jak wygląda sprawa konsol powystatowych? Są standardowo objęte gwarancją producenta? Można sprawdzić jej stan?

Tak masz gwarancje liczona od momentu sprzedazy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Schranz1985 napisał:

Szału nie ma, gry warte 450zl więc sam policz ile golas wychodzi.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 
Licz ceny sklepowe, a nie drugi obieg czy inne miejsca w sieci. Forza Horizon 4 kosztuje lekko ponad 100, cyfrowa wersja z full dodatkami była w promocji za 200. Markety potrafią dalej wołać 219/249 za podstawkę. 
 

Mimo dziwnej polityki z tymi bundlami wole dac 100 więcej za gre sklepowi niż Jasiowi na OLX. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PRQc napisał:

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-marvel-s-spider-man-miles-morales-ultimate-edition-sackboy-a-big-adventure-the-last-of-us-part-ii

 

Ten zestaw cały czas dostępny i udało się przejść do płatności. Za wysoka cena że nie znika?

 

Jak na mój gust trafiały się ciekawsze zestawy, ale biorąc pod uwagę problemy z dostępnością, to raczej nie ma co za bardzo wybrzydzać...

 

O ile dobrze pamietam w ME podobny zestaw (tylko Spider w zwykłej wersji, a nie Ultimate) był chyba po 2859.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...