Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

23 minuty temu, Schranz1985 napisał:

To jak nie masz cierpliwość do olx to kupuj w sklepach roczne gry po 250 :)
Ja tam nie mam problemu z olx, jak jest ok cena jadę oglądam kupuję.
Tak samo sprzedaż, Ghost of Tsushima z bundla sprzedane w ciągu kilku godzin za podaną cenę.
Przyjechał młody chłopaczek zapłacił pogadaliśmy chwilę o gierkach, pełna kultura.

A w ogóle to cyfrę polecam to już nawet nie trzeba wstawać z kanapy :)

Mam wrażenie że dziś wszystko jest dla ludzi problemem.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 


 

Wspomniałem ogólnie o olx. Gry żadnej nie kupiłem na olx. Ale sprzedałem, ale ofcoz bez dziadowania ceny sie nie obyło.

A hitem był typ co chciał kupić zegarek na raty i ze spiszemy umowę na kartce i on mi będzie przelewać 200zl co miecha...

Ale dawno juz nie było oferty w postaci budżetowego samsunga z dopłata.
Cyfrowe droższe niż te 250 w sklepie. Bez promocji.

Problemu nie mam. Ale jak 3/4 ofert gry jest za 130, ja wołam 110- najtaniej bo nie będę się bujać tygodnia dla 20zl, to nie mam ochoty czytać „80 i wsiadam w auto” Mimo najtańszej ofert jeszcze dziadują. Pytają o to co jest w opisie. Gra w języku Polskim- wiadomość „czy gra jest po pl” :whyyy:  A po 10 wiadomościach cisza.

Sram na olx od dawna. 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, balon napisał:

a tak serio to czuje, że Sony piknie podkręca te mityczne długie braki w dostępności i niedługo szproty czy zestawy z kamerką odejdą do lamusa. 

 

 

Sony akurat w tym żadnego interesu nie ma. Bardziej ich boli ,że nie byli w stanie wyprodukować większej ilości konsol i sprostać popytowi. WIęcej konsol na rynku więcej kasy dla nich zostawią gracze. A na samej sprzedaży konsol standardowo nie zarabiają więc wykupywanie sprzętu przez januszy to dla nich obecnie czysta strata. 

Odnośnik do komentarza

Dostal ktoś juz bundla z ME z zeszłego tygodnia? Znajomy właśnie odebral i mówi, że ma rozcięte plomby na pudle z konsolą i zaklejone taśmą drugi raz...

 

Gry z zestawu są wrzucone do środka do pudla z konsola. Także można się tylko zastanawiać czy dostało się konsolę ze zwrotu czy pudlo zostało otwarte, żeby wrzucić gry... Brawo ME.

 

Jest jeszcze jakiś sposób, żeby to zweryfikować? Slyszalem o jakiejś animacji, która wyświetla się tylko raz podczas pierwszego wlaczenia konsoli?

 

 

 

 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

Pudła konsoli raczej nie mają plomb, a jak bundle to może wsadzili gierki do środka?

Mają taki specjalne okrągłe naklejki, które ciężko odkleić bez uszkodzenia kartonu albo samej naklejki, wiec stanowią dobry sposób na sprawdzenie czy ktoś nie grzebał w środku.

 

A ME wpakował gry do środka, wiec nie wiadomo czy przysłali nówkę, czy towar ze zwrotu.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, LeifErikson napisał:

Dostal ktoś juz bundla z ME z zeszłego tygodnia? Znajomy właśnie odebral i mówi, że ma rozcięte plomby na pudle z konsolą i zaklejone taśmą drugi raz...

 

Gry z zestawu są wrzucone do środka do pudla z konsola. Także można się tylko zastanawiać czy dostało się konsolę ze zwrotu czy pudlo zostało otwarte, żeby wrzucić gry... Brawo ME.

 

Jest jeszcze jakiś sposób, żeby to zweryfikować? Slyszalem o jakiejś animacji, która wyświetla się tylko raz podczas pierwszego wlaczenia konsoli?

 

 

 

 

Kumpel tak dostał, wkurwiony na maksa, oj będą mieli zwrotów, No zajebiste te markety nie ma co...

Odnośnik do komentarza

ME odpowiedzialo na messengerze, że towar jest nowy, a pudlo zostało otwarte po to, żeby wrzucić gry.

 

Gdyby ktoś jednak byl nieufny, to słyszałem o jednym patencie, który może pomóc w weryfikacji - gniazdo HDMI jest podobno pokryte delikatnym materiałem, który bardzo łatwo się zarysowuje, więc jeśli konsola była podpięta, to zostanie jakiś ślad, ryska. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, LeifErikson napisał:

ME odpowiedzialo na messengerze, że towar jest nowy, a pudlo zostało otwarte po to, żeby wrzucić gry.

 

Gdyby ktoś jednak byl nieufny, to słyszałem o jednym patencie, który może pomóc w weryfikacji - gniazdo HDMI jest podobno pokryte delikatnym materiałem, który bardzo łatwo się zarysowuje, więc jeśli konsola była podpięta, to zostanie jakiś ślad, ryska. 

Ale to nie na nic do rzeczy. Towar został otwarty, wiec nie jest nowy, ja bym tego za ch..nie przyjął.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Witajcie, udało mi się zakupić zestaw w Sackboyem, DS i Spidermanem. W międzyczasie udało mi się zamówić zestaw z Neonet za 2849 z TLOU, GOT i Spideyem. Nieopłaciłem go ale jeśli ktoś szuka mogę odstąpić :) W cenie 2849 rzecz jasna + żubra

 

ps. Jestem z Gdyni 

Edytowane przez Tetech
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Tetech napisał:

Witajcie, udało mi się zakupić zestaw w Suckboyem, DS i Spidermanem. W międzyczasie udało mi się zamówić zestaw z Neonet za 2849 z TLOU, GOT i Spideyem. Nieopłaciłem go ale jeśli ktoś szuka mogę odstąpić :) W cenie 2849 rzecz jasna + żubra

 

ps. Jestem z Gdyni 

Ty, ale bez takich, to nie te forum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...