Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie sprawdzałem jak się playstation 5 digital sprzedaje na olx , wchodzę a tam ponad 350 sztuk dostępnych od ręki . Ludzie chcieli zarobić ale chyba nie zdają sobie sprawy że nikt tego od nich za 2200 - 2400 nie odkupi bo popyt na gry cyfrowe za 350 zł u nas niewielki . Rządza piniądza a ja czekam na bundle na jesieni za 1999 zł mogą być z Deamon Souls i Czarnym Spidermanem .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, mihauu napisał:

 


Niedoczekanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Niby dlaczego ? 1850 za konsolę i 150 zł za dwie stare gierki na zachętę w postaci kodu . Bloodborne'a dodawali do ps4 jak szaleni a i tak prawie nikt w to grać nie umiał stąd wsyp na olx był niesamowity hehe . W listopadzie biorę takie coś .

Odnośnik do komentarza

Moja grafika z pc podrożała ponad 600 zł po pół roku ;) Konsole PRO używane są w cenie nowych ps5, ktoś pół roku temu sprzedał pro za 1100, teraz by wziął wiecej o 400 zł. Ogólnie oszalał świat :)

 

JA definitywnie odpuściłem ps5 do jesieni ;)

 

 

co do tematu, wieść niesie, że w nowym tygodniu Neonet rzuci zestawy :) ....a w każdej bajce krztyna prawdy

 

 

Edytowane przez StaryGraczPegasusa
Odnośnik do komentarza
Moja grafika z pc podrożała ponad 600 zł po pół roku Konsole PRO używane są w cenie nowych ps5, ktoś pół roku temu sprzedał pro za 1100, teraz by wziął wiecej o 400 zł. Ogólnie oszalał świat
 
JA definitywnie odpuściłem ps5 do jesieni
 
 
co do tematu, wieść niesie, że w nowym tygodniu Neonet rzuci zestawy ....a w każdej bajce krztyna prawdy
 
 
PRO chodzą po 1100 zł, może 1200 zł jak masz jeszcze gwarancję. Sam sprzedalem parę dni temu swoją za 1150 zł, więc nie przesadzaj z tymi cenami. Nie wątpię, że są wystawione w takich cenach, ale żeby ktoś to kupił to zupełnie inna sprawa
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Moja grafika z pc podrożała ponad 600 zł po pół roku ;) Konsole PRO używane są w cenie nowych ps5, ktoś pół roku temu sprzedał pro za 1100, teraz by wziął wiecej o 400 zł. Ogólnie oszalał świat :)

 

JA definitywnie odpuściłem ps5 do jesieni ;)

 

 

co do tematu, wieść niesie, że w nowym tygodniu Neonet rzuci zestawy :) ....a w każdej bajce krztyna prawdy

 

 

No rzuca, a i tak zgarną to bociarze :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

PRO chodzą po 1100 zł, może 1200 zł jak masz jeszcze gwarancję. Sam sprzedalem parę dni temu swoją za 1150 zł, więc nie przesadzaj z tymi cenami. Nie wątpię, że są wystawione w takich cenach, ale żeby ktoś to kupił to zupełnie inna sprawa emoji16.png

 

Na allegro patrzę i np. po odnowieniu przez producenta - było 1999 zł i sprzedane 15 szt. z 18 szt.

 

Teraz jest po 1899 zł golas i sprzedane 11 szt.

 

To jest podobnie jak z zestawami pc z allegro, za 4000 zł masz pc warty (gdybyś sam składał) nie więcej jak 3000 zł ;)

 

Szwagier w piątek wystawił PS4 pro z listopada zeszłego roku z far cry grą za 1600 zł i w ciągu dnia podbili mu cenę do 1900 i zarobił na niej ;)

 

Więc trochę w tym prawdy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, StaryGraczPegasusa napisał:

 

Na allegro patrzę i np. po odnowieniu przez producenta - było 1999 zł i sprzedane 15 szt. z 18 szt.

 

Teraz jest po 1899 zł golas i sprzedane 11 szt.

 

To jest podobnie jak z zestawami pc z allegro, za 4000 zł masz pc warty (gdybyś sam składał) nie więcej jak 3000 zł ;)

 

Szwagier w piątek wystawił PS4 pro z listopada zeszłego roku z far cry grą za 1600 zł i w ciągu dnia podbili mu cenę do 1900 i zarobił na niej ;)

 

Więc trochę w tym prawdy.

 

 

Pozdrawiam

Kupić ps4 pro za 1900 w 2021r. to trzeba być niezłym zjebem :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PanKamil napisał:

Sami bundle? Czyli piloty i inne takie xd

Tak, odgórny przykaz elektromarketów i nie spodziewajcie się golasów w normalnych cenach(chyba że za 2599zzł jak w ME), Zestawy z dwoma dodatkami czyli np. dwie gry, pad i gra itp. Sytuacja jest jaka jest i to wykorzystują żeby schodzić z towaru. Głównie z gier kamerek i pilotów właśnie :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...