Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, StaryGraczPegasusa napisał:

https://www.allphones.pl/Konsola-SONY-PlayStation-5-Wersja-z-napedem-d3.htm?tab=description 

 

Nie wiem co to za sklep i jakie ma opinie, fakt że chcą przedpłaty, a konsol na stanie podobno 18 szt.  Cena rekomendowana przez Sony.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany....

 

Link wyskoczył po wpisaniu w wujka google ps5.

To jest wał jak ch*j, szkoda nawet w link klikać. Jak ktoś kupi to kasę umoczy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, Bud napisał:

Oj, cos tam chyba w MM.pl im te PS5 nie schodza - kupilem 8.2. PS5 za 3479 z Soulsami, 2xDS i Pulsami i mialem 24h czasu na wplate. Dzisiaj w sumie pomyslalem czy jednak sobie tego nie wziac, napisalem na support w MM.pl i dostalem link do platnosci jeszcze na 24h rzekomo (sprawdzalem, dziala). Nie mam wielkiego parcia, a i tez rozbijajac zestaw wychodzi troche drozej za konsole niz normalnie i ciezko podjac decyzje co tu poczac - tzw. dylematy nieco wypalonego gracza

 

A to jest nówka-sztuka nieśmigana, a nie ze zwrotu czy tam ekspozycji, nie? Ten zestaw wydaje się bardzo spoko, same Pulsy są warte z 5 stów - ja bym brał na Twoim miejscu. :)

Odnośnik do komentarza

Kurde, o ile pamietam, to chyba to nie bylo z ekspozycji - kupione 8.2. w tym chyba pierwszym rzucie lutowym.

 

Problem taki ze malo juz gram i jedynie Soulsy mnie kreca, zona dala okejke, budzet jest, ale na kolejne gierki trzeba sporo czekac. Chociaz z drugiej strony chyba raczej nawet po ograniu DS sprzedajac ten zestaw uzywke, to mysle ze cenowo na 0 wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, izon napisał:

To co pojawia się teraz w sklepach to jest ten rzut, ktory był zapowiedziany w grudniu. Obawiam się, ze jak to zejdzie to szykuje się posucha conajmniej do wiosny 

A skąd masz takie informacje? Masz podgląd do dostaw?

Bo moim zdaniem na pewno nie jest to rzut z grudnia...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bud napisał:

Chociaz z drugiej strony chyba raczej nawet po ograniu DS sprzedajac ten zestaw uzywke, to mysle ze cenowo na 0 wyjdzie

 

Patrząc na to, co się dzieje na rynku teraz, ja osobiście obstawiam, że te zimowe oferty będziemy za pół roku wspominać jako dobre okazje. Golasy już teraz jeśli w ogóle się pojawiają, to po wyższej cenie niż pierwotnie. I ja nie widzę żadnego znaku, który by wskazywał, że ta sytuacja się zmieni - jeśli już, to na gorsze. Wydaje mi się, że PS5 warto teraz po prostu mieć - nawet jeśli nie do ogrywania nowości, to do nadrabiania zaległości, albo po prostu jako "inwestycja". :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Budja kupiłem ten zestaw ale do oplacenia było 3379 zł. Konsola 2299+pad 319+sluchawki 449+ soulsy 299=3 366 zł   Przepłacasz tyle ile pewnie kosztowala by przesyłka kurierska.

Moja konsola i wszystkie akcesoria sa na bank nowe. Pudełka proste, plomby nienaruszone. Przesyłka ogólnie solidnie zapakowana i dostarczona w drugi dzien roboczy po zapłaceniu. Ja się długo wachałem, ale wzialem i nie żałuje ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Symeon_88 napisał:

@Budja kupiłem ten zestaw ale do oplacenia było 3379 zł. Konsola 2299+pad 319+sluchawki 449+ soulsy 299=3 366 zł   Przepłacasz tyle ile pewnie kosztowala by przesyłka kurierska.

Moja konsola i wszystkie akcesoria sa na bank nowe. Pudełka proste, plomby nienaruszone. Przesyłka ogólnie solidnie zapakowana i dostarczona w drugi dzien roboczy po zapłaceniu. Ja się długo wachałem, ale wzialem i nie żałuje ;)

Biorąc pod uwagę, ze słuchawki chodzą momentami po 6 stow, to bardzo dobry deal :)

Odnośnik do komentarza

Słuchawki na OLX chodzą 500-600, czasami znajdzie się nie jakiś Janusz i sprzeda taniej aby szybko się pozbyć składowych bundla.
Jak rzucą jakiś ochłap do sklepów to za 499. 
Znam temat bo ostatnio polowałem na słuchawki i fartem udało mi się od typa nówki za 470 kupić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...