Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Schranz1985 napisał:

Dlaczego mam liczyć ceny sklepowej?
Przecież na olx jest wysyp tych gier nowych w folii jak ze sklepu.
Jak coś to ja chętnie sprzedam w cenie sklepowej wysyłka gratis.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 


Dlatego, ze sprzedaje sklep i sprzedaje po cenie sklepowej. 
Akceptujesz te ceny albo kupujesz albo szukasz lewych kont z gra za pół darmo. W dużym skrócie. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, Schranz1985 napisał:

No ma w dupie i dlatego tracą w moich oczach, bo mogli by dać golasa w cenie dedykowanej ale robią bundle żebym nadplacil.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Polityka jest taka, żeby zarobić, a w przypadku PS5 jest tak, że klient narzeka, że po co mu kamera, po co mu pilot, gry mu się nie podobają, albo już ograne na ps4, a i tak zestaw kupuje. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Schranz1985 napisał:

No ma w dupie i dlatego tracą w moich oczach, bo mogli by dać golasa w cenie dedykowanej ale robią bundle żebym nadplacil.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Ale co to interesuje sklep, ktory ma zarobić? Ja im się zupełnie nie dziwie, no trochę się musieli wkurwic jak zobaczyli handlarzy zarabiających tysiaka za sztukę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, easye napisał:

tak bo markety patrzą na Januszy z Olx'a xD

W dupie to mają, swoje zarobili, a tego typu bundle to idealna okazja by się pozbyć rzeczy, które po prostu zalegają im w magazynach.

 

No właśnie patrzą, może na Januszy z

Olxa nie ale gości co botami wykupują całe stocki już raczej tak. Nie bez powodu np. słuchawki nagle kosztują w sklepie 550zl. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, LeifErikson napisał:

Z kolei znajomy zamawial bundla w MM i miał elegancko w osobnym kartonie, dodatkowo zabezpieczone taką napompowana folią.Ale nie wiem czy to reguła, może tak się tylko trafiło. 

Miałem tak samo. Pudełko z konsolą wysłane w kartonie zbiorczym po 2-óch PS5 i wypełniacze w środku.

Edytowane przez RadkoR
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, bisoner napisał:

Jutro maja byc tez na allegro. A niby sie nie da kupic.

Od początku pisałem, że te pierdolenie o braku dostępności i konsolach za rok to nic innego jak agresywny marketing Sony, by ludzie nawet z lodówkami brali konsole. Wychodzi na to ze sklepy dostawały regularnie co 3 tyg jakas dostawę. Obecna jest chyba najwieksza od premiery.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

Od początku pisałem, że te pierdolenie o braku dostępności i konsolach za rok to nic innego jak agresywny marketing Sony, by ludzie nawet z lodówkami brali konsole. Wychodzi na to ze sklepy dostawały regularnie co 3 tyg jakas dostawę. Obecna jest chyba najwieksza od premiery.

No olbrzymia biorąc pod uwagę,

ze konsol nie ma po 2 minutach jak coś wrzucą ;) mi się udało wyrwać ale mam akurat inside od managera z jednej z sieciówek i wiem, ze jest mega lipa z ilością tych pleji. Zobaczymy co to będzie na tym Allegro, jak będzie 200 sztuk, które rozejdą się w 5 minut to będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kupilem tych konsol dla znajomych chyba z 6, jam ktos chcial kupic i nie zastanawia się 30 min czy nie przeplaca 50, 100 zl za towar niedostępny w sklepie to moze kupic sledzac samych łowców gier. Konsol miało nie być niedawno do przyszłego roku, a dzisiaj zjechało ponad 2 tys sztuk do samego MM od tak.

Jutro znowu będą wystawiać bo nie wszystkie markety zdążyły poskładać bundle, zaraz będzie miało Euro, allegro, niedawno bylo w mediaexpert i neonet.

 

Za 3 tyg kolejny rzut pewnie, wiec chyba jednak zobaczymy konsole w sklepach przed wakacjami. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, easye napisał:

Od początku pisałem, że te pierdolenie o braku dostępności i konsolach za rok to nic innego jak agresywny marketing Sony, by ludzie nawet z lodówkami brali konsole. Wychodzi na to ze sklepy dostawały regularnie co 3 tyg jakas dostawę. Obecna jest chyba najwieksza od premiery.


 

Marketing Sony nie, bo to już taki brand jak Pepsi czy Coca Cola. Trudno na świecie o kogoś kto nie wie co to PlayStation.

Ja za to średnio łykam problem fabryk AMD. Nie od wczoraj w tym siedzą, tak samo jak nie od tygodnia wiedza o nowych konsolach. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

Nie wiem kupilem tych konsol dla znajomych chyba z 6, jam ktos chcial kupic i nie zastanawia się 30 min czy nie przeplaca 50, 100 zl za towar niedostępny w sklepie to moze kupic sledzac samych łowców gier. Konsol miało nie być niedawno do przyszłego roku a dzisiaj zjechało ponad 2 tys sztuk do samego MM. 

Jutro znowu będą wystawiać bo nie wszytskie markety zdążyły, zaraz będzie miało Euro i allegro.

 

Za 3 tyg kolejny rzut pewnie, mowie ze przez to zobaczymy konsole w sklepach jednak przed wakacjami.

No ja nie mówię, ze się nie da dostać bo da. Tylko co to jest 2000 sztuk na taka wielka sieciówkę jak mm? Bociarze zgarną 80% i cześć, ale oczywiście zgadzam się, będąc czujnym spokojnie konsole można wyrwać szkoda tylko, ze zmusza się ludzi do kupowania tego całego szrotu w bundlach..

Odnośnik do komentarza

Ja np olałem TLOU2 i Ghosta na PS4 w ubiegłym roku wiedząc ze cykne w to sobie na 5. Mi ten bundle pasi akurat. Ale jakbym miał ograne, to słaba opcja. Z grami się można dogadać ze znajomym albo znajomy znajomego i jakoś pogonić. Finalnie mniejsze zło i lepiej stracić na tym 200zl niż dac na olx komuś 700zl za nic. Jakby były bundle z padami, kamerami i pilotem, to bym olał ten zakup. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...