Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Schranz1985 napisał:

Wszystko git.
Faktycznie 2 paczki ale 1 kurier uff.
Gierki latały luzem w za dużym pudełku, brak wypełnienia.
Pudło z ps5 owinięte tylko streczem ...
Lekko powycierany, pudełko też lekko wytarte ale ogólnie jest działa więc nie marudzę.
Wiadomo gierki do żyda tylko spidera zostawiam bo resztę ograłem.
Ceny tych gier śmiesznie spadły na olx ale fhuj tego się wysypało z bundle wiec nie dziwne.

Chociaż widzę że szproty uparcie wystawiają gierki po 200 a konsolę po 2900 xD.
Trochę beka gdy spider lata w foli 120/150....
Chyba u nich nadal jest grudzień i okres świąteczny xD.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Czekają, aż się taniochy wyprzedadzą. xD Wtedy jak ktoś będzie chciał to zabuli więcej. :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2600 ujdzie bo nawet w tych zestawach za 3.1k to za te gry weźmiesz max 400 przy sprzedaży.
Dużo tego jest na olx nowek w foli więc trzeba zejść z ceny żeby się z tym nie bujać.
Ja kupiłem za 2850 gry liczyłem 400 a 350 gdzieś wyjdzie czyli 2.5 za golasa....
Szału nie ma, śmiało możesz brać.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jakie przepłacić. 

Ludzie, ostatnie zestawy z 3 grami na MM kosztował 3 tys zl. Spiderman chodzi juz za 100 zl, TLOU 2 zaraz będzie chodził poniżej 100 zl, Thusima 150 maks. Sama konsola wychodzi drożej niż oferta z olx dzisiaj, wiec chujowo koledze doradzacie.

10 minut temu, iluck85 napisał:

Wolałbym kupić z pilotem czy tym ubezpieczeniem i nie chodzi o 100 czy 200, tylko żeby pokazać tym z OLX. Niech się z tym bujają. Sporo nawet tu na forum nie ma swojej konsoli dzięki takim. 
 

Nikt się z tym nie bedzie bujal, bo w wielu sklepach masz 30 dni na zwrot towaru, jak Janusz na OLX nie sprzeda, to pewnie zwroci do sklepu...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@easye Ja mu nie doradzam, napisałem tylko że JA bym nie kupił. Ja wole przepłacić za ten zestaw z grami niż dać temu na OLX. 

Wyczuli biznes, polowali na konsole i jest trochę jak jest. Mała ilość swoją drogą. 

Jak ma ciśnienie i chce, niech kupi. Cena jest ok względem zestawów czy ceny która ostatnio sklep wołał za gołą konsole. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie biznes na ps5 się skończył.
Przynajmniej dla szprotek z olx.
Chyba że przez najbliższe 3/4 MSC będzie susza z konsolami.
Gdyby były golasy w dedyk cenie to jeszcze ma sens 3 czy 4 stówy na czysto.
Z grami nie zarobią bo jak easyeye pisze tlou2 100 spider 100 tsuszima 150 itd.
Plus gonienie tego na olx itd.
Szkoda zachodu dla 100zl.
Dużo tego wpadło ostatnio, ci co myślą będą schodzić z ceny.
Myślę że za chwilę będą golasy za 2.5 .
Sporo osób też pozbywa się po dedykowanej cenie ...
W końcu idzie normalność, teraz kupią ci co chcą a nie na handel.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, iluck85 napisał:

@easye Ja mu nie doradzam, napisałem tylko że JA bym nie kupił. Ja wole przepłacić za ten zestaw z grami niż dać temu na OLX. 

Wyczuli biznes, polowali na konsole i jest trochę jak jest. Mała ilość swoją drogą. 

Jak ma ciśnienie i chce, niech kupi. Cena jest ok względem zestawów czy ceny która ostatnio sklep wołał za gołą konsole. 

Też zdecydowanie wolałbym przepłacić za zestaw w sklepie niż kupić od szproty biznesu. 

Rekiny biznesu się znalazły i 300-400 zł czystego bogactwa na graczach chcą zarobić, tfuuu :problem:

 

Bundle niech robią jak się sprzedają. Sony i sklepy zarobią sobie na gierkach + będzie dużo kopii w obiegu po dobrych cenach. Win-win.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, iluck85 napisał:

@easye Ja mu nie doradzam, napisałem tylko że JA bym nie kupił. Ja wole przepłacić za ten zestaw z grami niż dać temu na OLX. 

 

Wtf? A co za różnica, czy dać zarobić Januszowi czy zjebanemu sklepowi co wciska gry z ps4 po 250 zeta? Śmiać mi się chciało ostatnio z rzecznika Allegro, ktory kreował ich akcje sprzedażowa na ratunek dla graczy tylko, ze sami tychże graczy dymają bundlami i jeszcze pobierają grube prowizje od Januszy na swoim portalu, za co przecież tez płaca klienci..

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, izon napisał:

Wtf? A co za różnica, czy dać zarobić Januszowi czy zjebanemu sklepowi co wciska gry z ps4 po 250 zeta?

Choćby dlatego, że taki sklep płaci podatki i daje miejsca pracy dzięki sprzedaży budując tym wielką i dumną Polskę, a szproty nie :Coolface:

 

a tak serio to czuje, że Sony piknie podkręca te mityczne długie braki w dostępności i niedługo szproty czy zestawy z kamerką odejdą do lamusa. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, izon napisał:

Wtf? A co za różnica, czy dać zarobić Januszowi czy zjebanemu sklepowi co wciska gry z ps4 po 250 zeta? Śmiać mi się chciało ostatnio z rzecznika Allegro, ktory kreował ich akcje sprzedażowa na ratunek dla graczy tylko, ze sami tychże graczy dymają bundlami i jeszcze pobierają grube prowizje od Januszy na swoim portalu, za co przecież tez płaca klienci..

 

 

Ale sklepy mają takie ceny. Pisałem o tym wcześniej. W markecie dalej Forza Horizon 4 po 249zł. 

Te duże markety nie ogarniają rynku, rynku wtórnego i mają w pompie konkurencje. Kupujesz albo nie. Tyle w temacie sklepu. 

Ja wole już przepłacić 200zł na tych grach niż dać typowi na OLX. Mi akurat te bundle pasują pod względem gier, bo ja te tytuły olałem czekając na PS5. Ale rozumiem osoby które to już ograły na 4. I zdaję sobie sprawę że idzie to kupić w foliach nawet i taniej. 

Typ kupił konsole w jednym celu, takich się mnoży razy ilość tych konsol na serwisach. To mogło trafić do graczy którzy czekają na konsole, a czekają przez tego na OLX. Koło się zamyka. Pierwsze dni po premierze i konsole szły po 3,5- same konsole. To jest ponad 1k zysku. I ludzie się nagrzali na szybki zysk.  Dlatego JA OSOBIŚCIE bym nie kupił. Dla mnie taka różnica. 

Allegro odpłynęło już dawno. Z fajnego serwisu gdzie szło wyrwać coś ciekawego w licytacji, zrobił się portal szajsu z kosmicznymi prowizjami. Podziwiam sklepy co tam sprzedają hurtowo cokolwiek. 

A do OLX nie mam cierpliwości, bo 99% wiadomości to zawracanie dupy, oferowanie 50% podanej ceny z dopiskiem " już przelewam" " wsiadam w auto"

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jak nie masz cierpliwość do olx to kupuj w sklepach roczne gry po 250 :)
Ja tam nie mam problemu z olx, jak jest ok cena jadę oglądam kupuję.
Tak samo sprzedaż, Ghost of Tsushima z bundla sprzedane w ciągu kilku godzin za podaną cenę.
Przyjechał młody chłopaczek zapłacił pogadaliśmy chwilę o gierkach, pełna kultura.

A w ogóle to cyfrę polecam to już nawet nie trzeba wstawać z kanapy :)

Mam wrażenie że dziś wszystko jest dla ludzi problemem.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...