Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Info z jednego z popularniejszych sklepów "nie-sieciówkowych" w Krakowie:

 

"Same konsole PS5 będą u Nas w w wolnej sprzedaży już w kwietniu 2021r, wówczas powinno wystarczyć egzemplarzy dla wszystkich."

 

Źródło:

https://www.facebook.com/UltraGamesPL/posts/2811667745745657 

 

Także wygląda na to, że jeśli ktoś nie dorwie konsoli w sieciówce, to chyba trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. 
 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy była opcja zamówienia w Media Expert z odbiorem na miejscu i ktoś wybrał taki wariant, ale przed chwilą dzwoniła do mnie babka z ME (nie zamawiałem tam PS5 tylko gry) z info, że od jutra zamykają punkty odbioru i czy mógłbym odebrać zamówienie dzisiaj, bo inaczej będą kombinacje :P

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jar3czek napisał:

Nie wiem czy była opcja zamówienia w Media Expert z odbiorem na miejscu i ktoś wybrał taki wariant, ale przed chwilą dzwoniła do mnie babka z ME (nie zamawiałem tam PS5 tylko gry) z info, że od jutra zamykają punkty odbioru i czy mógłbym odebrać zamówienie dzisiaj, bo inaczej będą kombinacje :P

Jak to zamykają punkty odbioru ? Ja mam z odbiorem w sklepie (wolnostojacy wiec otwarty) i co nagle 3 dni przed premierą zamykaja ?

Odnośnik do komentarza

Zacytowałem tylko panią z Media Expert. Jeśli faktycznie zrobią tak z wszystkimi zamówieniami i punktami, to myślę że po prostu będą dzwonić z info o zmianie formy dostawy na kuriera i przeadresowaniu.

 

Nie wiem też czy według ich definicji sklep wolnostojący == punkt odbioru, ja miałem zamówienie z odbiorem w galerii handlowej.

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, jar3czek said:

Zacytowałem tylko panią z Media Expert. Jeśli faktycznie zrobią tak z wszystkimi zamówieniami i punktami, to myślę że po prostu będą dzwonić z info o zmianie formy dostawy na kuriera i przeadresowaniu.

 

Nie wiem też czy według ich definicji sklep wolnostojący == punkt odbioru, ja miałem zamówienie z odbiorem w galerii handlowej.

 

31 minutes ago, Dawid30 said:

Jak to zamykają punkty odbioru ? Ja mam z odbiorem w sklepie (wolnostojacy wiec otwarty) i co nagle 3 dni przed premierą zamykaja ?

 Miałem przed chwilą telefon z nr ME 756756756 gdzie automat wyrecytował formułkę, że przepraszają, ale odbiór zamówienia będzie niemożliwy. Szkoda tylko, że nie wiem którego, bo robiłem dwa : PS5 i drugie na gry.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, paulb napisał:

 

 Miałem przed chwilą telefon z nr ME 756756756 gdzie automat wyrecytował formułkę, że przepraszają, ale odbiór zamówienia będzie niemożliwy. Szkoda tylko, że nie wiem którego, bo robiłem dwa : PS5 i drugie na gry.

To sprawdź swoje statusy zamówienia i będziesz wiedział..co za problem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MatekDM napisał:

 

Z jednej strony logiczne, z drugiej wielka głupota. Przecież wystarczy usunąć z tego zamówienia Cyberpunka i tyle.

Z tego co widzę to gamestop tak robi z automatu. Miałem jeden order, a oni i tak wysyłają według daty - czyli gierki poprzychodziły a na konsole wciąż czekam do 19'tego. Dziwna sytuacja bo za przesyłkę zapłaciłem raz, a rozbili na 3 :rofl:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nero2082 napisał:

@MEVEK bo ten twój Gamestop to nieporozumienie, Smyths irlandzki dostarcza konsole na już, a takie Currys UK - jutro ; info z twittera od szczęśliwców

Przecież widzę co sie dzieje - jeden wielki cyrk. Jak na taka wielka międzynarodowa siec sklepów z takim doświadczeniem to nie powinno byc żadnych problemów, a jest dokładnie jak piszesz.  Ja wcale ich nie bronie. Po prostu tam zamówiłem i zniecierpliwieniem czekam. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dawid30 napisał:

To sprawdź swoje statusy zamówienia i będziesz wiedział..co za problem

 

3 minuty temu, vateusz123 napisał:

A nie mówiłem, że tak będzie? Burdel kompletny w tych sklepach, zaraz premiera i dalej nie wiadomo co to będzie :yuno:

jakie  problemy? u mnie ani nie anulowali ani nie zamykają sklepu :)  konsole dostaniemy tylko czy będą w pełni sprawne to inne pytanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...