Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dzwonili do mnie z MM odnosnie zmiany na kuriera, ale to pewnie przez to, że sam 6 dni temu zgłosiłem to. Na stronie MM status jest jako zrealizowano, adres dostawy to dalej paczkomat i w mailu z numerem przesyłki też taki jest. Podejrzewam, że zaciąga po prostu dane ze strony sklepu.

Jeżeli inpost ma też kurierów to chyba trzeba poczekać aż pojawi się tracking na stronie aby mieć pewność. W najgorszym wypadku będzie się trzeba udać do tego punktu odbioru chyba.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, dext3rr napisał:

Dobra dzwonili do mnie przed chwilą z MM. Pani mówi, że konsola już czeka na mnie w sklepie i jutro rano można podejść, ale uprzedza że może być mała kolejka. :D 

Zaraz po telefonie zmienił mi się status zamówienia:

spacer.png

 

Tak sama z siebie zadzwoniła czy wysyłałeś jakieś zapytanie? 

Bo chyba nie dzwonią do dosłownie każdej osoby z zamówieniem, żeby potwierdzić? Spodziewałbym się raczej maila, ewentualnie sms. :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LeifErikson napisał:

 

Tak sama z siebie zadzwoniła czy wysyłałeś jakieś zapytanie? 

Bo chyba nie dzwonią do dosłownie każdej osoby z zamówieniem, żeby potwierdzić? Spodziewałbym się raczej maila, ewentualnie sms. :D 


Sama z siebie. Od momentu zamówienia nie kontaktowałem się z MM ani oni ze mną. Zdradziła, że około 20 osób ma preorder w tym sklepie, więc może to było dla nich na tyle niewiele, że postanowili zadzwonić. :) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, nero2082 napisał:

ale zdajecie sobie sprawę, że jutro o tej porze będziecie napyerdalać na PS5? d-day nadchodzi

 

jutro

 

JUTRO

 

JUTRO

 

Random Reblogs - Tumblr Blog Gallery

 

Ty no nie wiem, ME juz 16sta godzine kompletuje zamowienie :reggie: dobrze ze jeszcze ten piatek jest w razie czego

 

Mam zadzwonic kolo 17stej do sklepu w ktorym mam odbior

Odnośnik do komentarza

Pozwoliłem sobie wykonać telefonu do punktu odbioru MM. Oczywiście pod przykrywką powiedziałem, że chodzi o sprzęt średniej wielkości, co by przecież nie wywołać przerażenia po drugiej stronie telefonu po usłyszeniu "playstation 5" :obama: Podałem numer zamówienia i konsola jest już na miejscu. Mam tylko poczekać za kodem do odbioru i jutro z nim wbijać od godz. 9.

 

Dla ciekawskich - Poznań, ul. Bukowska.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...